Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
30. jún 2009

tak ostan doma,ved si troska oddychni prosim ta

bianca
30. jún 2009

ahoje

emily tak nech ich manzel vezme na turu a ty ostan doma a odpocin si

bershka
30. jún 2009

emily, vy aspon niekam idete, ale ja nikdeeee. chcem ist nasim, ale bojim sa, ze tam bude krpana zas nervna, jak to ona zvykne. vcera bola necakane ok, inokedy jaci jak dili
myslite, ze je to dobry napad brat ju na tyzden k nasim?

bershka
30. jún 2009

baby, ja bych sa dala na vysokú školu, ale neviem ani kde a ani jakú a najlepšie,keby mi materiály všetky dali 😀

emily3
30. jún 2009

dik baby, ale este nie je iste kam pojdeme, nakoniec skoncime niekde na kupku a ja si budem valat sunky a manzel zatial " pritopi" deti 😀
bers sa nudis na materskej? 😉
a malu zober so sebou k vasim, mozno prve dni bude ziapat ako tur, ale si zvykne a potom nebude chciet ist domov

bershka
30. jún 2009

emily, ja sa bojím, že jej naruším večerný režim a bojím sa že bude húkať celé noci potom aj doma

bershka
30. jún 2009

už jačíme, ideme kuknúť višne do zahrady 😖 😖 😖 😖

emily3
30. jún 2009

bers tak to narusis, zmena je zmena...tak je to na tebe ako sa rozhodnes

stankatt
30. jún 2009

lius, utahne to rogalo aj mna? 😀
caf bersh, kedy ides do TT?

bershka
30. jún 2009

cau stanka. ani pan bozko netusi, nemam auto k dispozicii.

bershka
30. jún 2009

jeeej stani, malinka je aka zlatučká

bianca
30. jún 2009

bers len ju vezmi aby so zvykla.Nasa jazdi od 3 tyznov na Slovensko kazdy mesiac na 14 dni.Prva noc uz teraz je komplikovanejsia ale inak uplne v pohode,.Aspon si oddychnes

zuzkaprofant
30. jún 2009

cafte dievcata dala som nove foto maleho dnes fotene
inac kto zvas ma tu knihu ohladom toho spania, a neviete je na sk aj kniha och ja rastiem je to o vyvoji babatiek kazdy tt je tam opisany ake tt su dobre a ake su tt zle ze su babatka nervne je to v nemcine ale ja by som si to radsej v sk precitala v nemcine sa to vola och ich wachce napisal to hetty van de ritja, frans x. plooija
ze je to velmi dobra kniha

bershka
30. jún 2009

baby, potrebujem ísť kaderníčke. vypadám neskutočne hrozne

bershka
30. jún 2009

zuzi, o spaní mala smejko

cucuska
autor
30. jún 2009

ahojte. No vy ale pište. Ja sa chzstám s malou v sobotu do hôr k známim na Kysuce 🙂 zajtra asi ku kamaratke do mesta, a vo štvrtok asi na kupko a tak. stále beháme, konečne je teplo a Emka si už na lietanie autom so mnou totLN Zvykla 🙂
bres tak choď ku kaderncke aspoň si odpočinieš 🙂

bianca
30. jún 2009

zuzka jeeeeeeeeeeeej.Neviem ci sa mi to len zda ale na jedńej fotecke je maly celucicky po tebe

zuzkaprofant
30. jún 2009

hej bianka na mna sa podoba.xixix... som bola v meste a som si kupila knihu oje, ich wachse , skoda ze to nei je v slovencine lebo je super je to o babatkach do 14mesiacov a vsetko do teraz sedi na naseho maleho su to fazy ako sa vyvija , super to je vazne ale ked mne to citanie v nemcine dost pomaly ide bo aj slovnik musim pouzit ta na nervu to je ale zaujalo ma to poradne 😀 😀

bianca
30. jún 2009

mame 1.zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuub

lia
30. jún 2009

jeejjj zuziii,to je Christianko??ja odpadnem ako narastol 🙂

bia gratulacia k velkemu zubadlu 😉 😀

petruci6
30. jún 2009

bia gratulujeme k selme zubatej 😀 😉

zuzkaprofant
30. jún 2009

cakujem lius no uz je z neho chlap akurat mi sedi v maduce a kuka okolo seba .xixiix ,...najlepsie je mu na cicinkach 😀

stankatt
30. jún 2009

zuzi maly je na spapanie 🙂
bius gratulujeme

emily3
30. jún 2009

bianca jeeeej tak uz budes mat zubacku 😀
no nasiel sa vinik , ktory am pokazil prazcku. mazel sa pozeral na tu gumu, ja som myslela ze je pretruhnuta, ale on tam videl jasny otoacok zubov...takze pravdepodobne sa Miso zahryzol do tej gumy a pretrhol ju 😒 a ani neviem kedy, esxpert maly..uz zacina velmi vymyslat
Monika priniesla domov same jednotky a pochvalu od triedneho uc 😀 😀 sme na nu hrdi..dostala od nas cokoladu ( ona je sladkozrutka).
tak zajtra nam zacinaju prazdniny, detskam som prizvukovala, ze rano sa nevstava a ziadne ranne bundotesie..tak som zvedava ako to splnia.

bianca
30. jún 2009

juj dakujeme zlaticka moje.zatial to je len taky ostry stinclik ale hryzie ako pirana mala

emily mne sa pracka total poserkala.Najprv mi daco vyhadzovalo stale poistky tak sme zistili ze prajda potvorska.Musim zavolat opravara ale zatial som nenasla odvahu

sloniiicek
1. júl 2009

ahojte kocky. gratulujem k pokrokom.

inak lia - ty si ako dopadla v pondelok na poradni? uz viete pohlavie. lebo mi v pondelok pisala kika, ze je zvedava a nic som sa nedocitala.

lia
1. júl 2009

slonik,ja mam poradnu az zajtra,drzte mi prosim palce,ja sa tak strasne bojim,ze ci je v poriadku krpka/cek ☹
a to pohlavie nam zistuju inde,z DNA a vysledok pretiahli,ze az do konca tt by to malo byt

zuzkaprofant
1. júl 2009

emily mate doma veselo mala je sikovnica 😉
lia neboj sa ty nic
a dakujem za pochvalu maleho je zlatucky ale aj huncut uz je taky mucko maly by len na ruckach bol a mojkal sa a nechce byt tak sam musim sa mu teraz vela venovat snad prejde to obdobie bo budem mat take svaly na rukach ze az dobre ze mam manducu bo inac by som sa ani nenapila pri malom 😀
teraz mi spinka spinkal dnes od 22hodke pekne muz ho uspal na ruckach potom bol hore rano presne o4 a tak o 6 sa zobudil na hlad a smed a spinka pekne snad vydrzi tak 4 hodky a ideme potom na prechadzku vcera sme boli az 2 krat dievcata ked tak podje dalej ta ja budem taka chuda ze az 😀 este 10kg musim schudnut uz mam dole za 2 mesaice 15kg 😉

sloniiicek
1. júl 2009

jaj, jasne lia. takze tak. lebo kika mi pisala, ze co cakas. 😀 nevedela sa dockat. tak potom jej nezabudni napisat a ukludnit ju. ze si na nu nezabudla. 😀

lia
1. júl 2009

jaajjj,ona ti pisala z dovolenky?? 😀 az teraz mi to trklo
mozno uz aj doma budu 🙂
ja nemam urcite na nu cislo,sak precita si ked donde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre