Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
19. aug 2009

vedela som vedela 😉
lossik budete v prevahe na neho 😀

lolka
19. aug 2009

lossik, super bude to baba, aspon vyuzijes oblecko po Nelly 😉 a mozno raz....do tretice bude aj chalan 😅

loss
19. aug 2009

juj Lolka so mnou uz neratajte
takze teraz tipujeme teba?

emily3
19. aug 2009

ahojte zeny..vidim ze uz ma tu rodite 😀 😀 bodaj by ale stale nic..asi fakt porodim za pochodu..

dnes som bola s MOn na Kramaroch na detskej, davali jej sadru , stvrdli sme tam cele doobedie...a poobede som pekne spala, vlastne vsetci sme spali..jaaj jak nam bolo dobre...a teraz su detvaky vonku, a Misko tu majstruje vedla mna...

babatko sa nejak ukluduje, uz nekope ako pred tym, tak trpnem ci je vsetko ok, ale stikutku ma a obcas sa pohne, tak snad je ok...no cakame a cakame...ale na porod to este nevidim...

emily3
19. aug 2009

loss tak dievcatko..no este uvidite. aj moja sa schovalala ako spravne dievca 😉

lia
19. aug 2009

lossik som rada,ze mate zdravunke babeno a gratulujem k babulke 😵 😵 😀 priatel nech sa trasie pred vami babami 😀
emily,ved teraz sa uz nema tolko hybat,nie??
mne sa zas tolko vrti stale,ze rozmyslam,co jej je 😅 dnes cely den kope,ale dost silno,asi aj kotrmelce robi,pekne ma kope od jedneho boku po duhy 😀
ani tak,ani tak 😀

bianca
19. aug 2009

emily urcite sa chysta von tak odpociva 😉

lia pockaj na taky 32 tt az vtedy to zacne byt zaujimave.Uf

emily3
19. aug 2009

bianca asi hej, tusi ze sa nieco deje 😉

bambi7
19. aug 2009

cafte babule prisla som vas pozdravit ako sa mate
a tehulkam gratulujem ze pekne rastiete 😉
lossik gratulujem k babulke 😉 superrrrr
a ako sa mate?

lia
19. aug 2009

preco bia??
vecer uz ma byt tvrde cele brusko??je to normal??
caf bambinka,ty sa pochval,ako bacujete?? 🙂

bambi7
19. aug 2009

caf lius my sa mame super ,rastieme a rastieme 😀

cucuska
autor
20. aug 2009

ahojte mám veľkú novinu : SME BEZ PLIENOK jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii je to parádička

bianca
20. aug 2009

lius az zacu poriadne kopance.Mne sa mala usidlila medzi mocakom a st.kostou a to bolo radosti.Kazdy krok ma bolel ako pichnutie ihlicou

cucus paraaaaada.

cucuska
autor
20. aug 2009

ďakujem ďakujem aj ja sa tešim
no liuš mňa mala kopala cele tehu do ˇylčníka, ufff ani si nechcem spomenúť 😎

lia
20. aug 2009

cucu,to fakt??uz uplne??juuujjjj,tak to je parada 😵 😵

bia ,cucus 😅

inak moja bude dobry spratek 😀 ona kym chodim je dobre,ako si sadnem,nenecha ma 😅

zuzkaprofant
20. aug 2009

cafte, lius uvids ku koncu tehu ja som len doma bola lebo ked mi maly kopol do mocoveho mechura tak som utekala 😀 😀 jooooooooj to bolo ked si tak spomeniem pekne obdobie len som spala a jedla 😀 😀

lia
20. aug 2009

noo veruu,ale to sa ani nic neda zuzi,sak som jak omracena furt

zuzkaprofant
20. aug 2009

ti verim , ale sa vyspinkaj cim mozes ja by som spala ale uz sa neda 😀 ked zaspim na chvilu maly mi uz je hore ta to je horsie ako ked nespis
ako sa citis v tom teple ja som boal rada ze som boal tehu cez zimu bo ja som sa stale potila

lolka
20. aug 2009

cucus, gratulujem, emka si sikulka 😉
jeej, ja sa uz tesim, ked bude male kopkat, aspon budem aj citit, ze je v brusku 🙂

bianca
20. aug 2009

zuzi moja kamoska u konika prehlasila svatu pravdu ked asi po 3 mes od porodu napisala,,tehotenstvo bolo uzasne obdobie mojho zivota.Skoda ze som to nevedela vtedy,,

ja mam pocit ze permanentne padam na hubu.Strasne som unavena asi z toho tepla.Barca zasa sici energiou a stale mi niekam zdrha alebo sa o nieco postavy a zhadzuje veci na ktore dociahne a je jej uplne jedno ci to je otvoreny jogurt,alebo rohlik

emily3
20. aug 2009

ahojte" cucska gratulujeeeem mala je sikulka 😉 😀 😀
nas Miso tak povie " be" ked to uz urobi, ale velmi ho nenahanam...ani nestiham, ale ked je doma tak sa snazime, ale to musim striehnut ja...ale nauci sa...
zajtra idem do poradne, tak uvidime....

zuzkaprofant
20. aug 2009

cafte mi spe dnes prespali pol dna 😀 😀 u nas je asi 40stup hruza teplo nenormalne nieco

emily3
20. aug 2009

zuzka podobne, doobeda este ako tak fungujem a poobede spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. a potom vecer nemozem zaspat a chodim neskoro spat, ale skor ani nejdem, lebo aj tak nemozem zaspat a sa len tak prevaljem v posteli...takze az do vycerpana hore aby som zaspala....

lolka
20. aug 2009

zuzi, aj u nas je horuuuuuco 😅 ale mne to az tak nevadi.....klima v robote, doma.....da sa to zvladnut 😵

zuzkaprofant
20. aug 2009

u nas je dnes najteplejsi den v roku rutal ja som ani cely den nemala okna otvorene vyvetrala som bytik od 5 rano do 8 a potom som pozatvarala a zatahla vonkajsie zaluzky ta sa dalo ale ked osm vysla na terasu tak taka facka ze az , idem ja smalym az terza vonku berem ho len tak do klokanky a ideme sa prejst hore dole po ulici ako kazdy vecer pokukat na auticka a stromy jemu sa to velmi paci

inac moj maly je betar od mala , otoci sa len vtedy ked telku chce kukat dnes som isla na zachodik polozila osm ho na zem pred telku ale aby tak aby ju vobec nevidel a on ked som sa vratila bol tak otoceny ze pekne si pozeral filmik cely sa mi otocil 😀

trpezliva
20. aug 2009

ahojtee...cucus ty sa mas, aj ja chcem mat bezplienkove dieta. Davam ju na nocnik aj 10x denne a posledne dni sa vzdy pokaka hned ako sa zobodi a to nemam sancu zachytit, lebo ona pri tom nevyda ani muk, len ked ju uz pocujem ze je hore tak zacitim ten smraaad...a ona hned kruti hlavou a hovori ze kako eeee...
no to su starosti, ze? 🙂
mne je v tom teple obcas blbo, lebo sme cely den vonku. chodim MHD kazdy den, kedze muzik si berie auto do prace a v elektricke sa to niekedy neda vydrzat. dnes vynimocne mi ho tu nechal, hned som to vyuzila a doobeda isla do horskeho parku na ihrisko a poobede do Lamaca na kupko. len Lili je taka neposedna, ani chvilku nikde nevydrzi, musim byt v strehu aby mi neskocila do bazena a tak.
jaaj, zuzi..ja by som aj chcela, aby Lili kukala obcas nejaku rozpravocku, ale ona ani pri tv nevydrzi sediet.
takze mame doma veselo. 🙂
a skoro som na to zabudla, lossik...gratulujem k babe!!!! ja som tipovala Norka, takze zase som bola mimo 😝 .

petruci6
20. aug 2009

lia to je normalne,ze kopka ked sedis,ked chodis,tak ju kolises a moze spinkat,ale ked sa uz nehybes,tak vstane,to robila aj moja,vzdy ked som sedela v robote,alebo konecne si lahla v noci do postele
ale pri venceni mojho 30kg hovada,co ma tahalo,spala ako dudek 😀

stankatt
20. aug 2009

ahojte, lossik gratulujeme k babenke 🙂

lia
21. aug 2009

dobre ranko,
zuzi,niekedy som v pohode,ale niekedy mi tiez nie je dobre ako kike.teraz moc nechodim ani von v tychto teplotach,to ma zabija a tiez vychadzam az po 16tej.ako kedy.
teraz sa mi dobre spava,niekedy pospim aj hodinku poobede a vecer v pohode zaspim a spim do rana,ale uz rano ked sa natiahnem,uz mala kopka 😵 zlatinko 😵
inak,neviem ci nakoniec stihneme to 3D,nejak mi nepraje,mali sme ist 3.9.,ale pojdeme asi az okolo 7.9.,dufam,ze bambulka uz nebude moc velka.
kika,Lili je vytrvalec 😀
petruc,presne 😅 tvoja Linduš tusim nechcela v noci spavat po narodeni,ze??

petruci6
21. aug 2009

presne tak,mali sme prehodeny rezim este z bruska,cez den spala a v noci zurovala 😀 trvalo to asi 2mes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre