Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
8. nov 2009

Ahoj Emily.
No brusko mam vselijake, obcas tvrdne, obcas tlaci, snazim sa v ramci moznosti co najviac lezat. No a prave teraz bojujem so zapchou 😝

teuska
8. nov 2009

Emily ty si pri Miskovi aj lezala? No lebo pri dvoch detoch si to neviem predstavit.

emily3
8. nov 2009

teus nie, bolo to v pohode, nemala som to tak casto, a neotvarala som sa...

lia
8. nov 2009

sak to mi az tak nevadi,teda ked ho nemam cely den tvrde a nic ani nespravim.
no veru emily,neskutocne to leti 🤐

loss
9. nov 2009

dobre ranko
tak u nas celu noc prsalo astale prsi ☹ hrozne

lia
9. nov 2009

dobre ranko,

aj u nas leje stale 😖
ako sa citis lossik??

svetluska.p
9. nov 2009

caute sojky. nenormalne pocasie. zatvaraju sa mi oci.

evitkamalicka
9. nov 2009

dobre ranecko, u nas tiez neprsi a neprsi 😅

lia
9. nov 2009

cau svetlus,evit 🙂
svetlus,co si nam posielala??stale chodim do schranky a nist ☹

evitkamalicka
9. nov 2009

lius ako sa citis?

zuzkaprofant
9. nov 2009

cafte ako sa mate tehulky joooooj jak sa vam to krati

emily ty ako stihas pri 4 detoch este chodit do skoly ty si pre mna super mama ja by som tiez tak chcela vsetko stihat

lia
9. nov 2009

dnes som sa konecne vyspala,asi som bola nadopovana magneziom,zobudila som sa az oo 5tej h. 🙂 skoro mi prasklo brucho 😅
tie ruky stipu stale viac,no neviem ako to bude ked uz nebudem moc brat magnezium 😖 no musim to uz vydrzat,uz dufam len 4 tt
a ty co mas nove evit??

evitkamalicka
9. nov 2009

ja nic, mrcha prisla a tento mesiac asi nesnazilkujeme, chcem este troska schudnut a zacala som brat femi kvapky na upravu cyklu

lia
9. nov 2009

ved potom schudnes evit,pri dvoch detoch ani nebudes vediet ako 😀

evitkamalicka
9. nov 2009

lius uvidime, este sme nepovedali tento mesiac definitivne nie

lia
9. nov 2009

emily,nie ze budes prevracat kabaty!! 😀

loss
9. nov 2009

lius ja hrozne skusky uz ficia v plnom prude a ja som taaaaka unavena a 14kg navyse je tiez riadna zataz mala uz vsetko rozprava tak ta je uzastna a co ty boze uz finisujes aj s kikou a potom ja vsak uz aby to bolo vo stvrtok mam poradnu som zvedava co mi povie

lolka
9. nov 2009

emily, ty si este aj medialna hviezda 😀 hned som pozrela kalendar co sme dostali domov, ale teba sme tam nevideli - asi maju viac "typov", ale zato sme tam nasli jedneho dobreho znameho..... 😅

lia
9. nov 2009

momentalne si to zase neviem predstavit lossik 😀
ze uz rodit??joj bojim a hlavne kjed citam ako sa tu rodi ,je mi az zle 😖

emily3
9. nov 2009

lia neboj kabat nebudem prevracat...
lolka to je za Dubravku, kazda cast ma iny kalendar, su tam ini kandidati....ja som v prvom momente ten kalendar hodila do kosa, stacilo mi, ked som tam videla toho "uzasneho " uja...a potom som si ho pozerala u nasich a ked som sa tam zbadala, az zle mi doslo... 😠 akosi dovoluje bez mojho suhlasu ma tam dat??? mna tu pozna pol Dubravky a teraz si budu mysliet ze som smeracka 😝

smejko1
9. nov 2009

😀 emily, dnes mi o tebe hovoril ocko a ani nevedel, ze hovori o tebe......... vravel o ludoch co boli na tom kalendari a nevedeli o tom 😀

damienko stihol do svojho 1 rocika zacat chodit 😀 sopm pysna pysna pysna mamina 😉

emily3
9. nov 2009

smejko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem sikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😀 😀 😀 😀 😀

trpezliva
9. nov 2009

smejko, aj ja gratulujem,mas doma sikovneho chlapceka 🙂 . v stredu uz moze ponahanat Lili. 😝
emily,muzik odkazuje,ze ti pomoze sudit sa so Smerom...nechcete dostat miliony??? 😀 inac svinstvo...ja by som bola tiez nahnevana,kebyze uverejnia moju fotku. a ty si na hromadnej fotke ci akej?
nam dosiel kalendar Karlova Ves...

trpezliva
9. nov 2009

co hovorite na vypadnutie Leony??

emily3
9. nov 2009

kika na vypandutie...bola faforitka majho muza 😒
na tej fotke sme na ihrisku na peknicke...sedime pri pieskovisku, je tam aj Mona, a kamoska a svagrina..vlastne vsetky tri co sme tam hovorili..a este jedna mamina s dcerou ale tu nepozname...
no uz v spravach bolo, smeracky pravnik..ze je to ok a nic neporusili, a hned na to dali nazor pravnika, ze to potusili...

emily3
9. nov 2009

sorry za preklepy 😅 🙄
idem uz spat, vcera som mala kratku noc, stale ma niekto budil od najstarsieho (mm) po najmladsie..a mala som hekticky den.

smejko tesime sa na stredu 😉

smejko1
9. nov 2009

no mne sa leiona az tak nepacila, ale zas bola dobra spevacka a je mi luto, ze vypadla.......

ja by som najprv vyhodila vsetkych chalanov okrem 2 - chodura a toho maleho....... no a nechapem preco vypadavaju dievcata co pekne spievaju....... uz minule mi bolo luto ej blondiny.......

no ale vlastne chapem, smskuju pubertiacky a tie posielaju chalanom......... fnuk

nafukala som skoro 20 balonov ( som zacala zdobit v predstihu 😀 )

lia
10. nov 2009

20 balonov si ty nafukala smejko?? 😅 to si dobra,ja by som pri prvom skoncila so skrizenymii ocami

lolka
10. nov 2009

smejko, Damienko je sikulka, on vie, ze bude mat party, tak sa musi pred babami ukazat 😀
20 balonov ?? fuuu, ja by som bola hotova z 1 😅

lius, kika, uz sa vam to kraaati 😉

smejko1
10. nov 2009

baby - to nic neni - ja som ich zle zaviazala a oni mi do rana skoro vsetky vyfucali........ tak som fukala doteraz zas........ zurim........ ale co......... ( ak zas vyfucia...... je mi luto, ale viac nefukam 😠)

tesim sa na zajtra, snad bude damienko v lepsej nalade ako dnes.........

papa idem sa trochu vyspat.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre