Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
22. dec 2009

petru : no toto poznám . Moja mala urobila presne to isté. prešli sme na flašu a na mlieko umelé a pokračovali sme ako pri kojení. Koľko si vypila toľko si vypila. potom sa časy spánku predlžovali a eraz ma skoro 2 roky a niekedy pespí a niekdy si raz za noc vypýta mliečko a ja jej dám.

bianca
22. dec 2009
vedvies
23. dec 2009

babulky,
prajem vam krasne vianoce plne zazrakov, nech sa vam splnia vsetky sny a tuzby 😵

vedvies
23. dec 2009

magdi, tak to by nasr.... aj mna. Ale co cakas dnes od ludi?
ja som minuly tyzden letela s ninkou v horuckach k doktorke a neubrzdila som na prechode. Auto predomnou davalo prednost chodcom. Takze mam nabudany predok a nemam havarijnu 😖 . Myslela som, ze to bol len tukanec - nic sa nam nestalo /este som aj pokracovala v jazde na polikliniku/, ani airbag nevystrelil. Mam najazdenych okolo 3tis km ☹ a oprava bude okolo 2000E. Pekny Jezisko.
no a boli sme aj v nemocnici, ale to je na dlho ...

petruci6
23. dec 2009

vedvies boze aspon,ze sa vam nic nestalo,preco ste boli v nemocke? ☹

baby diky za odpovede,takze budem cakat dalej,kedy ten moj nezmar zacne v noci spavat,to ani nehovorim,ze za cely den pospi max 1hod
UM mi nechce ziadne,skusala som uz vsetko mozne,dokonca aj kravske mlieko,vsetko vypluje,tak jej davam aspon kase a jogurty,syry tiez nechce,ved potrebuje este mliecko,neviem co mam robit

cucuska
autor
23. dec 2009

petru skús Sójove´, moj brat takto isto protestoval, norm=alne ho kúpiś v obchode aj v tekutom stave , prevar ho a daj je to. ale ani prevárať nemusíš, skús 😀

petruci6
23. dec 2009

cucus ona nechce nic tekute okrem caju,skusala som aj tie mliecka s kasou hotove z DM,nechce to 😀

janula_nz
23. dec 2009

prijemne prezitie Vianocnych sviatkov Vam prajeme, ak ste nenakukli este do albumu 🙂

petruci6
23. dec 2009

jeeeeeeeeeeeej janul ake ste tam obe krasne,aka je uz velikaaaaaa,krasne vlasky 😵 😵

aj my vam prajeme STASTNE A VESELE VIANOCE a bohateho Jeziska 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
23. dec 2009

ahojky,

prajeme vsetkym krasne a pokojne Vianoce a drobcom vela vela darcekov

lia
23. dec 2009

Krasne Vianoce v kruhu najblizsich prajeme babulky moje 😵 😵 😵

loss
23. dec 2009

bia Bramborka je krasnucka

takze aj my:

Vianoce su tam,kde nikto neplace.Vianoce su tam kde vonaju kolace,Vianoce su s tymi,ktorych lubime i s tymi na ktorych myslime.zo srdca zelame prekrasne Vianoce 😵 😵 😵 😵 🙂 😉

stankatt
23. dec 2009

krasne vianoce zelame 🙂

cucuska
autor
23. dec 2009

Ahojte

Zo srdca prajeme krásne Vianoce, plno plno pokoja, ech si ho všetci užijete naozaj naplno, tým, ktorý čakajú na pôrod, nech sa im to nespustí na vianoce 😀 tým ktorý majú doma deťurence, nech robia len a len radosť svojim maminám a ocinom a nech dopĺňajú rodinno vianočnú atmosféru a tým, ktorý majú svoje tajné sny, nech ich pošepkajú pod stromček a nech sa im všetkým splnia. 🙂

lolka
23. dec 2009

ahojte,

babulky, prajem Vám krasne prežitie vianočných sviatkov, hlavne vela, vela pohody s blizkymi,
pokoja a bohateho Ježiška - hlavne pre tych najmenších 😉

petru, tak dnes som si ja - alebo Viki urobila Jeziska, kupili sme konecne kocik - Teutoniu 😵

cucuska
autor
23. dec 2009

lolka super darček a veľmi veľmi praktický 🙂

petruci6
24. dec 2009

loli supeeeeeeeer,ktory?aka farba?daj foto 🙂

evitkamalicka
24. dec 2009

loli parada

zuzkaprofant
24. dec 2009

Krasne a vesele vianoce prajeme a bohateho jeziska ale urcite toho budete mat kedze mate krasne deticky a to je nad vsetko bohatstvo sveta 😉

bershka
24. dec 2009

babulky vesele vianoce vam prajem, bohateho jeziska a vela zdravicka pre vase rodinky a hlavne deticky. lubim vas 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

trpezliva
24. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Krasne sviatky!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

trpezliva
24. dec 2009
veva1
24. dec 2009

ahojky
Krasne Vianoce vsetkym.
tomo je vo vytrzeni,ten mal radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som zvedava kto ho dnes ulozi.

kikus krasny pozdrav.

petruci6
24. dec 2009

kikus nadhernaa foto 🙂

teuska
25. dec 2009

Nech stromček zapáli svetlo v nás,
nech sviečka vyčarí úsmev zas.
Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás,
želám Vám Vianoc šťastný čas.

Ako sviatkujete babulky? 🙂

loss
25. dec 2009

teuska jej uz 32tt ale to leti 🙂
my sviatkujem super mama je unesena z darcekov len skoda ze von stale prsi a tak sme stale doma 😔

teuska
25. dec 2009

Lossik ved ty uz zy dva tyzdne mozes rodit.
Ja mam zasa nadchu ☹ Ale inak je pohoda.

cucuska
autor
25. dec 2009

ahójte

Idem sa opýtať schválili ten zvýšený rodicovský príspevok??????

petruci6
26. dec 2009

cucus schvalili,ale len do 2 rokov dietata a pre tie,co mali narok na matersku a platili si odvody

petruci6
26. dec 2009

ty si mala matersku?isla si na matersku z roboty alebo si bola studentka? pre teba to bude uz len na 1 mesiac ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre