Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

tribitka
2. dec 2008

zuzu, ja som si kúpila jednu bundu, ktorá bola širšia a zapla som ju celé tehu.....no už som ju vyhodila, kde budem nosiť taký mech????? 😀
zuzu, skús mothercare....

petruci6
2. dec 2008

myslis gate?alebo co? no jedine tehu gate, nemate tam nejaky taky obchod?

zuzkaprofant
2. dec 2008

caf lius jasne ze mozes , ako sa mas?

smejko1
2. dec 2008

lia, teba som nevidela ani nepamataaaaaaaaaaaaa 😉

lia
2. dec 2008

smejussskaaa moja zlataaaa,ja ti velmi gratulujemmmmmmmm 😵 😵 😵 a vsetko len to najlepsie Vam prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mate kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssnnnneeehooooooo synceka,taky uzlicek malinky 😵 😵
zlaticko 😵 😵 😵

smejko1
2. dec 2008

zuzka, mne maminka pozicala take paletko...... pod to sa zmesti aj velke brusko...... alebo si oblec nieco muzove.... ja som nosila jeho mikynu.... ale to nebola taka kosa 😀

lia
2. dec 2008

ani sa nepytaj zuzi,som unavena jak kon 🙄 zacala som zase cvicit,potom sa musela do au zase vratit,lebo som isla na kozmetiku a odtial som isla na nervy domov,maraton pri sporaku,este sa mi dopeka kura a musim si ist este hlavu umyt.a zajtra,pozajtra,sobota robim 🙄

zuzkaprofant
2. dec 2008

myslim vetovku alebo kabat, idem pozriet na nete nieco ci nebudu mat mothercare
inac dnes sme sa tu dobe stretli 😀

petruci6
2. dec 2008

ahojky lius, konecne si sa ukazala
je dobre,ze budes chodit sem, v tej nasej "starej" teme je to teraz o samych depkach a negat energii,takto sa tie baby z toho nikdy nedostanu

tu sa nabijes pozit energiou aj virusiky ti poslem,kym stiham a zach sa pridas k nam TTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

po novom roku zacinate?

smejko1
2. dec 2008

liuska dakujem - akurat si tu cucka mliecko po lhom spanku

zuzkaprofant
2. dec 2008

smejko muzove nemozem az taky slon nie som 😀 😀 idem dnes do pivnice ked pride martin mam tam jeden kabat ma napadlo a to by som mala zapnut

lius neprides aj mne uvarit ty si taka sikula 😀 😀

lidus30
2. dec 2008

ahojte babulky. dlho som vas nepocula aninevidela.
smejko gratulujem ku krásnemu synčekovi!!!!!!!!!!! je nádherný.
petru, ty to maš tiež za pár.
my sme zatial OK, narastli sme a aj srdiečko bije ako zvon.... 😀

zuzkaprofant
2. dec 2008

lidus no co vidim ako ti to tam pekne svieti 😀

lia
2. dec 2008

nie,este nemozme petru,este si pockate na mna 😀 nesurim 😉
to je strasne tam,uz tam ani nenakuknem,ved tie furt revu a revu a revu,ani ked sa im snazis povedat nieco pozitivne,zase ti odpovie negativne a rozobera to donekonecna.....no sama depresia,strasne.
ved takto sa z toho nikdy nevyhrabu,su tam chuderky baby,ktore museli porodit to chuda a su na tom lepsie ako tie so zamlknutym...no hroza.
ja varim furt zuzi,vcera vecer som dovarala gulas,dnes sme ho jedli,predtym francuzaky,pizzu,no sluzka 😅 😀
ved tak aj vyzeram,jak hroch 🙄
navarim,ale musis si preto dojst,lebo ja nemam cas na nic

bianca
2. dec 2008

lius zlato ahoj.Jasne ze mozes k nam 😵 😵 😵

lidus30
2. dec 2008

ahoj zuzka! no teba asi nedobehnem 😀 ale som šťastná a spokojná
hlavne že som doma, aspon v praci nestresujem....
ako ti to ide?

lia
2. dec 2008

smejus,ako sa ti paci v dalekom zahranici?? 😕 😀

zuzkaprofant
2. dec 2008

mne sa nechce varit aj tak vsetko vyhadzujeme ja jem len rybky v plechovke a ovocie , jogurty nic ine mi nechuti ale dnes osm obila tuniakovy salat a 4 krat som si ho uz bola dat 😀 😀

lia
2. dec 2008

lidus gratulujem 🙂 ,drzkaj sa a opatruj 😉
dakujem bius 🙂

petruci6
2. dec 2008

ahoj lidus, pekna 9tt rovnako ako u lucim 😉

super zostava sa tu dnes stretla 😵

lia prave to sme minule rozoberali,ze bola snaha im dodat trosku optimizmu,ale este ja som bola zla,tak uz vobec tu temu ani neotvaram
kto chce iba depkovat,nech depkuje...
som rada,ze si tu 😉

bianca
2. dec 2008

lidus30 gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵

lia
2. dec 2008

aj mne strasne chutili ryby 😀

lia
2. dec 2008

presne petru,kazdy si to aj taak musi pretrpiet sam,ale my sme boli super partia,ktora si pomahala 😵
dakujem petru 😵

zuzkaprofant
2. dec 2008

ja som tam bola par krat a taku depku som chytila ze mi martin chcel zablokovat tuto stranku 😀

bianca
2. dec 2008

decka ta moja opica je zavisle na telke a pc.este ze mam dve ruky

petruci6
2. dec 2008

zuzi ty uz nevaris??????? co sa stalo?

ved ty ked si sem prisla stale si len vypekala 😀 zeby tehu lenivost?

zuzkaprofant
2. dec 2008

petru varim ale bezmeska lebo nema to kto jest mne to nechuti velmi akurat varim tak na 2 dni aby mal martin obedik lebo on si nosi z domu , minuly tyzden som pol plechu kolaca vyhodila nema kto jest 😀 😀 tak sme sa dohodli ze budem varti az ked sa poje to co je v chladnicke 😀

petruci6
2. dec 2008

zuzi som na 70% ista,ze bude baba 😉

zuzkaprofant
2. dec 2008

no som zvedava ruzove veci mam nakupene tak uvidime, lebo kazdy mi na zaciatku vravel ze jak priberem a zatial este na miss mozem ist len to brucho 😀 😀 mne nechuti velmi jest a sladkosti vobec jedine snickers mi chuti

berska co bude mat uz vie?

lia
2. dec 2008

a bershka sa ako ma??pracuje este??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre