Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
19. feb 2010

kikus, mne sa otvoril ten druhy na taky sveeetlohnedy jednofarebny.

svetluska.p
19. feb 2010

uz soím videla. ten grey je taky fadny, ale lespi ako camel.

trpezliva
19. feb 2010

nie ten, tam si len prepni na grey, ten je inac tiez krasny, hviezdickovy..
ale pravda, ze pre chlapceka by nebol ten prvy vhodny../a mozno sa raz dockame aj tretieho mimca 😝 / . Do vtedy by som ti ten nosic pozicala 😉

svetluska.p
19. feb 2010

super kikus 🙂

trpezliva
19. feb 2010

tak dik..este pokonzultujem doma, ale asi mi ten ruzovy neprejde.. 😀 .
super, ze zacinaju nevolnosti... 😵
uz musim ist, majte ssaaaaaa...

evitkamalicka
19. feb 2010

ten ruzovy je pekny

svetluska.p
19. feb 2010

paaa kikus

mm1
19. feb 2010

čaute babule, no to som presne vedela, že žiť to tu začne po hokeji 😅

Svetlušiačik sa uhniezďuje.... tak preto nevoľnosti 🙂

svetluska.p
19. feb 2010

ahoj magdi, len nech sa pekne uhniezduje 😵 . si v robote?

lia
19. feb 2010

jej kikus,aj mne sa paci ten ruzovy,bol by problem keby taky nosic doniesla tvoja sestra aj pre nas??nechcem byt otravna ale,pochopim ked nie.
to som mala aj ja svetlus,ale trosku neskor,stale ma susilo,musis vela pit 😉

svetluska.p
19. feb 2010

pijem pijem 😀

mm1
19. feb 2010

jo jo, bohužiaľ 😒 včera som mala super deň baby.... a potom že my ženy nestíhame....

mm1
19. feb 2010

tak včera som mala toho dosť poviem vám. Najskôr som prifrčala domov, vyniesla hore nákup, vyložila ho, očistila zemiaky na francuzáky, uvarila vajíčka a nakrájala si salámu, potom som sa obliekla, išla si pre Natálku k našim, samoška, že nechcela ísť domov, tak sme prišli o 18.15, naložila som na pekáč, dala to do trúby, medzitým pustila práčku, nachystala večeru, potom ožehlila jeden sušiak, išla okúpať dieťa, dala mu večeru, a do postele... kým si slečna zmyslela, že bude konečne spať, bolo 21.30, vstala som vyvesila práčku, pustila sa do pečenia korpusu a robenia marcipánových ozdôbok a išla spať o 1:30 a 5:20 budík.... a to bol ešte i v robote deň blbec....

svetluska.p
19. feb 2010

panecku magdus......si motorova mys???

emily3
19. feb 2010

magdus a potom nech muzi nehovoria ze zena doma nema co robit...to je druhe zamestnanie, kym muz pride, vypyta si jest a " dajte mi pokoj, lebo som dnes tazko pracoval" zena si to moze povedat tak sama pre seba, nadychnut sa a makat dalej.....

svetluska ti je hej, ked mas len jedneho 😉 pockaj ako sa budes zvrtat okolo babatka a nechapat ako to mas vsetko postihat 😉 ...no Lucka mi tu mrci, nepaci sa jej ze ju odkladam, a Miso demoluje kuchynu..tak zatim

mm1
19. feb 2010

svetluš.... hej s tým kľúčikom v prdeli, čo boli kedysi..... 😀 😀

svetluska.p
19. feb 2010

magdus, hihi

mm1
19. feb 2010

a počkaj Svetluš, keď ich budeš mať viac.... 😀 😀

svetluska.p
19. feb 2010

😀 😀 tesim sa na to

mm1
19. feb 2010

😀 😀

svetluska.p
19. feb 2010

kocky, neiete co za paterial je lyocell? pozeram na jedno popstelne pradlo v ikei a zlozenie je bavlna a lyocel. neznam, co to. nescem nejaku umelinu. neviete?

emily3
19. feb 2010

svetlus neviem..neporadim... 😕
Lucka spi a Miso bol pos... zavanal do dialav, ale stale pevne tvrdil ze nie je kako 😝 ...krpec, neviem kedy mu to konecne cvakne a odlozi plienky, teraz si ich sam pyta, ma na nich slonikov a ked mu chcem dat slipky povie: nie, slonika.." a sme zas tam kde sme boli...

mm1
19. feb 2010

Svetluš, rozbalím a omakám..... 😀 😀

lolka
19. feb 2010

dobre ranko 🙂
svetlus, ja som sa do 5 mesiaca pregrcala, mozem byt tvoj vzor ? 😀 😀 bol to obcas des - hlavne v robote, ale kvoli mimcu to stoji za to 😉
kika, ja mam ten prvy ergonosic - len nie ruzovy, ale klasika cierny s bezovou vlozkou. brat mi ho poslal z Kanady a vyzera byt super, este sme ho neskusali. mam k tomu aj tu vlozku pre male babatka 😉

svetluska.p
19. feb 2010

lolka, ano samoska, aj ty si moj vzor...

veva1
19. feb 2010

svetlus gratulujem k nevolnostiam 😀

mm1
19. feb 2010

Babulky krásny víkendík.... pekne oddychujte..... vidíme sa v pondelok 🙂

svetluska.p
19. feb 2010

ahoj vevus, dik 🙂)))..ale este nemam nevolnosti..to len tAKe jemne bolo 😀

trpezliva
19. feb 2010

Lius, musim sa spytat sestry. Ale skor nie, ako ano, lebo pride sama s malym 3mesacnym Leom a Jasminkou, tak nechce vlacit vela veci, aby to mala trochu lahsie, aj tak ju obdivujem, ja by som ani s Lili neletela taku dlho cestu, nie to este s dalsim babom. Ale mozno by ten jeden nosic mohla "obliect" na seba. No spytam sa jej. A nemas nikoho, kto by ti to mohol poslat? ze by si to objednala odtialto a postou by ti to poslali, aj tak sa to oplati, lebo u nas ten ergo stoji 135 eur/3000 SK/ a tam okolo 100 dolarov, tak usetris aj tisicku.
Mne sa ta ruzova tiez velmi paci, este ju muzik nevidel.
Svetlus, jasne ze nemas nevolnosti, nevsimla si si, ze tie sme mali len my, co sme cakali dievcatka 😀 😝

veva1
19. feb 2010

Svetlusik nevolnosti nie su len grcanie,ale aj pocid ze ti zaludok plava na vode.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre