Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
4. dec 2008

ja sa pripajam tiez k blahozelaniu 😉

keikei
4. dec 2008

ahojte babulky 😉

bianca, malej Barborke posielame aj my veeeľa božtekov na líčko k meninkám a prajeme hlavne veeeeľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

my sa máme tak všelijak, včera som bola s Natálkou u dr, a nemá soplíky zo zúbkov, ako sme si mysleli. má to vírusový pôvod, lebo má trošku chytené aj hrdielko. našťastie netreba žiadne lieky, že to prejde samo. len má hrozitánske sopliská, stále dokola utierame, a ona sa na to hrozne jeduje 😒

tehulky vy sa ako máte dnes? 😉

lia
4. dec 2008

jeeejjj svetlus,som rada,ze ta vidiiiimmm 😵 .ako sa ti dari??si v praci??cvicis stale??

zuzi,nist,furt po starom,sedim a hram sa 😀

zuzkaprofant
4. dec 2008

lius si v robotke?

lucim
4. dec 2008

barborke secko naaaaaj 😉
lius aj ja sa chcem hrat 😀
svetielko ahoj 🙂
keikei ... sopliky su otravne, tomu verim.
zuzi a co si kupila na mikulasa? aj ja by som mala niekam vybehnut, ale sa mi nesce ...

zuzkaprofant
4. dec 2008

Lucim som kupila len kozmetiku a jedny pralinky

lia
4. dec 2008

aj ja musim ist zajtra nieco kupit,lenze nebudem mat auto,tak neviem ☹
ano zuzi 😉
lucim,tak sa hraj 😉

petruci6
4. dec 2008

ahojte, aj Linduska cheňce pogratulovat kamoske BArborke, vsetko naj naj 😵

petruci6
4. dec 2008

to malo byt chce,nie cheňce 😀

trpezliva
4. dec 2008

Ahojteee.svetluska, lia..cautee...vas som tu nevidela sto rokov. svetlus, budete mat prve spolocne vianoce, hura,hura..
lia, neskocis s nami na trhy buduci tyzden? chystame sa s lolkou, mozno adkou...a este kto sa prida??
mame sa inac super, v novom sa byva ovela lepsie..ani do mesta to nemam daleko, som tam skoro kazdy den. aj za chvilku sa chystam behom s kocikom po hradzi do mesta a potom z Obchodnej idem s muzikom domov elektrickou. dobre som to skombinovala..len este cakam aby sa lili unavila a spala mi v kociku..ona v nom inac nechce byt.
no a nove mame to, ze cuvame dozadu..resp. lili. dopredu nevie este..len dozadu, najradsej pod postel, pod stol..tak ju potom musim lovit. 😅

bianca
4. dec 2008

ahoj

dakujeme za gratulacie.Sme prave po hysterickom zachvate lebo mala chcela spat a mama zehlit a to bez mami nejde

lia
4. dec 2008

kikus 😀 😀 😀 Lili musi byt zlata,ked cuva 😀 😀
to ti verim,kedy nam ukazes fotky z bytiku?? 😉
aj by som rada,ale nemam este popratane a slubujem pipke uz niekolko tyzdnov,ze dojdem.kedy chcete ist??

bius,mas to tazke 😅 😀 nezaspi bez teba??si ju tak naucila?? 😅

petruci6
4. dec 2008

baby neuverite,ale prave som zamiesila cesto na medovniky,musi to stat 12hod v chladnicke,tak zajtra prvy x v zivote idem piect 😀 som zvedava co z toho vznikne,potom pofotim 😀

inak vidiet,ze cakam babu,pri chalanovi by ma to ani nenapadlo ako roky doteraz 😅

bianca
4. dec 2008

lia niako som ju neucila ale ona inak nezaspi.Az po prerevanom mesiaci sme zistili ze ju musm pevne zavinut a hojdat.Inak vobec nespala ani ked bola novorodenec

petka sikovna si.Aky mas recept?Posli .Mozni sa pridam

petruci6
4. dec 2008

este nie som,piect budem az zajtra,zatial je len namiesene 😀

vcera nam ho v januarovkach davala zuz 11, pockaj pohladam a dam ho sem 😉

bianca
4. dec 2008

ok si zlato

petruci6
4. dec 2008

tu je:

Medovníčky
• 500g hladkej múky T650
• 200g práškového cukru
• 1 ČL mletých klinčekov
• 1 ČL lyžička mletej škorice
• 1 ČL sódy bikarbóny
• 125g masla
• 2 vajíčka
• 125g zohriateho medu
Všetko zamiešať a nechať stáť minimálne 12 hodín v chladničke. Vyvaľkať na 3 – 4 mm, vykrajovať, piecť vo vopred vyhratej trúbe pár minút.

len som sa zabudla opytat cim to potriet, nevies nahodou?

bianca
4. dec 2008

Petka nie neviem ale myslim ze asi vajcom.vecer pozistujem u maminy.Ja som tiez taky pekar ako ty 😀

petruci6
4. dec 2008

fakt? este si nepiekla?

ale varis,nie? ja ani to,nebavi ma to,ale od hladu by som neumrela,dokazem si navarit,len ma to nebavi 😝

bianca
4. dec 2008

som sa teraz docitala ze potriet zltkom s troskou mlieka

petruci6
4. dec 2008

ok skusim,ktovie ci sa tym nebudeme hadzat,ci nebudu tvrde ako kamen 😀

bianca
4. dec 2008

ja este pozistujem presne

inak ja okrem medu nemam doma skoro nic na medovniky

petruci6
4. dec 2008

ani ja som nemala vcera,tak som dnes nakazala sestre ist do obchodu,lebo mne sa uz ani to nechce 😀

bianca
4. dec 2008

chapem 😀

krasulka
4. dec 2008

Ahojte, xhxela by som sa opytat ci mate niektora podobny problem ako ja. Dnes som bola na 3D a ukazalo sa ze mala ma pupocnik omotany okolo krku..Lekar mi len povedal ze sa nemam dopredu znervoznovat a nic viac. Maju to aj vase babetka?

petruci6
4. dec 2008

krasulka moja to na 3D nemala,ale teraz ani neviem ci ma alebo nie

to nijako neovplyvnis,babtko sa tam hybe a obcas sa zamota

lucim
4. dec 2008

peta, kto tie medovnicky dokonci, ak pojdes nahodou porodit Lindusku? 😉

krasulka - moj brasko mal omotanu pupocnu snuru okolo krku - pri porode .. a doteraz su v pohode bracho aj mamina , urcite vedia, co s tym, nebojkaj.

petruci6
4. dec 2008

luci uz mi to doma povedali,ze nech si nemyslim,ze ich budu dokoncovat 😀
tak si ich musim spravit sama,ale dnes sa chystam aj tak pozerat porod Svehlovej v Panelaku,uz zac rodit a ma rovnaky termin ako ja,tak ma predbehla 😀

bianca
4. dec 2008

krasulka ja som na 3D nebola tak neporadim ale ked tvrdil ze je to ok tak asi je.Si dokazem predstavit ze si s toho nervozna.Zajtra rano skus zavolat svojmu gynekologovi aby ti to vysvetlil

lucim
4. dec 2008

noooo, aj ja som to vcera postrehla, ze jej praskla voda 😉 a pekne meno ludia vybrali ich dcerke 😀
ja sa uz 3 dni snazim skratit tie tehu rifliky a vzdy to zaspim, dnes uz to zmaknem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre