Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
4. dec 2008

ja az v juni 😀 dufam, ze oslavovat budem ako tuhulka, ako ty 🙂

lucim
4. dec 2008

lolka, budes si pripijat detskym sampanskym 😎

lucim
4. dec 2008

a vlastne aj zuzka - nealko narodky 🙂

zuzkaprofant
4. dec 2008

ja mam v pivnici nachystane 2 viney jednu si dame na silvestra a druhu na moje narodky ale na meninky uz budem pit ale saampanske 😀

lolka
4. dec 2008

luci, to bude ina zurka 😀
ty mas kolko rockov ?

lucim
4. dec 2008

srdenko , ja som stara korcula, pomaly by som vraj mala vek tajit - 35 😉 ... a stale mi sibe ... odo mna asi puberta zabudla odist. 😉

zuzkaprofant
4. dec 2008

viete co od kedy som tehu ani na alkohol nemam chut pred tym som si stale vecer dala 2 dc ceveneho vinka a teraz mi dako nechuti

lucim
4. dec 2008

mne tiez alkohol vobec nechyba. sme sa prave dohodli , ze ideme v sobotu na vianocne trhy, dam si detsky punc a cigansku ... 😝

lolka
4. dec 2008

zuzi, priroda je mudra, zariadila to sama 😉
lucim, na tej fotke vyzeras na 23 r., len dufam, ze neni si taka modra 😀

lolka
4. dec 2008

ja som bola dnes na trhoch, kupila som si cigansku a este teraz mi lezi v zaludku 😖 ale punc by som si dala 😉 lucim, pojdete do Ba alebo tam u vas ?

lucim
4. dec 2008

lolka diiiik, co pijes? nalej si 😉 taka prefarbena preexponovana fotka je kuzelna vec 😉

lucim
4. dec 2008

lolka, do blavy, mame tam spicha s kamosmi a dalsim musime dat kosom, alebo ich presunut za nami - blavaci nas chceli navstivit a my tu nebudeme 🙂

chymenitta33
4. dec 2008

Ahojte 🙂)

David je akýsi chorý neviem vôbec zajtra ideme k lekárke. však už som unavená s neho☹

lia
5. dec 2008

ahojte 😵 ,co mate nove??
fuuujjj,ako je hnusne vonku.
tak to sme viacere s tymi narodkami?? 😲 je este niekto predo mnou??sa mi nieco mari

haniak
5. dec 2008

ahojte akurat som prisla od lekara a povedal mi ze .srdiecko nebije a nic tam nieje ale ze tehotna som.......takze ma caka ist pod noz ☹ ako ste to zvladli kocky??????,bolo to zle po opke???

tribitka
5. dec 2008

haniak a v kolkom si bola týždni?
vieš, ono je to ťažké, hlavne na psychiku....zákrok ako taký nebolí, ale duša áno.....
ale my všetky sme to zvládli, neboj, bude už len lepšie.... chce to len čas, drž sa....

petruci6
5. dec 2008

caute baby,
tak hlasim,ze sa mi medovniky prvy x v zivote co som ich robila podarili 😀 len ich treba este ozdobit
vidno,ze cakam babu,pri chalanovi by ma to ani nenapadlo

haniak
5. dec 2008

ono ja som tehotna len plod tam neni ale min tyz mi lekar povedal ze srdiecko bije a dnes mi povedali opak...8tt som bola vraj......bud tyz idem na cistenie maternice..... ☹ a po zakroku vam nebolo nic??????,zakolko ste mohli pracovat??

tribitka
5. dec 2008

petruci, vy ste také šikovnéééééééééééééééééé, blahoželááááám 😵 😵
závidím ti, že vieš robiť perníčky, ja som antitalent na pečenie....

haniak, prečo ideš na čistenie až budúci týžden? To máš mať dovtedy v sebe? však to je na psychiku náročnéééé... 😒
ja som zákrok zvládla v pohodke, nič ma nebolelo, po tom budeš nejaký čas krvácať, a možno budeš cítiť že sa ti sťahuje maternica, ale kedže to bolo v 8 tt tak možno ani nie, ja som krámy dostala 40 dní po zákroku, čakali sme pol roka a tak som hned otehotnela.
na PN som bola 3 týždne, ale to len preto že som mala nepríčetného šéfa a tak som si urobila dovolenku k našim..... myslím, že ťa lekár vypíše nazad do práce ked sa na to ty sama budeš cítiť.
V ktorej nemocke ti to budú robiť?

haniak
5. dec 2008

lebo mi to v nemocnici povedali ze bud tyz v pondel idem na predoperacne vysetrenia len jedna vyhoda ze nemam plod v tele mrtvy......ale aj tak mam haluze co a ako......ze nieco mam v sebe....utesujem sa pri mojom malom

cucuska
autor
5. dec 2008

ahojte babule. No Mikuláša sme už vystrojili, deti som ž tiež vystrojila, byt dala dohromady, riady umyla, bola pod sprchou, malu okupala, dala jej papať a teraz sedím na gauči pred TV, manžel je na MIkulášskej party, vonku fúka a leje a papám čokoládu. Spať sa mi zatial nechce ale som totálne vyčerpaná 🙄 ale bola sranda 😅 bolo super 😀

cucuska
autor
5. dec 2008

ste tu? alebo ešte Mikulášujete

cucuska
autor
5. dec 2008

to som tu asi nes iba iba sama

bianca
5. dec 2008

ahojky maminky a skoro maminky

cucus ty si teda sikovnica.Ja mam strasny bordel a koli nekludnej malej mam na sebe po 3 sekundovej sprche stare pyzamo.Vsade bordel a na okno som dala aspon malej topanocky

petruci6
6. dec 2008

bre ranko,

tribit nemusis zavidiet 😀 ja tiez nic neviem piect,to bolo prvy x,teraz ich prave sestra ozdobuje 😀

baby mna snad kazdy predbehne s rodenim!! dalsia januarovka zac rodit a ja stale nic!

bianca
6. dec 2008

hoj

petka ja som rodila v 38 tt 😵

petruci6
6. dec 2008

no dalsia!nehovorim? 😀
mne v utorok na poradni povedal,ze to tak skoro nebude,ako sa poznam,tak zasa budem v utorok ako zabetonovana,dnes sa pojdem prejst do Tesca a vyslapem si to po schodoch domov 😀

bianca
6. dec 2008

Petka ale ja iba koli tomu ze som sla koli tomu tlaku.Inak ja som mala cele tehu klud.rezim a na 100% by som prenasala 😀

petruci6
6. dec 2008

ved aj ja som kludna a vkuse lezim,asi v tom je problem,ale ked mne sa nic ine ani nechce ani nevladzem 😀 😝

chymenitta33
6. dec 2008

Aojte maminky:.))

u nás je rušno malinký je choručký ma laryngitídu☹a teplotky.. ale už to je lepšie ako vo štvrtok večer☹
Idem si Vás počítať🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre