Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
25. mar 2010

baby poslem vam kurierom 😀

retkvicka
25. mar 2010

😀

trpezliva
25. mar 2010

Ahojte. Som tu len na chvilku kym baby spia. Vcera v noci prisla moja sestra s detmi z USA, tak tu budem este menej../aj tak chodim malo, tak este menej znamena vobec 😎 /. Chuda sestra, to mala takze, s takymi drobcami taky dlhy let absolvovat. Este dospavaju cestu, potom ich ideme kuknut a Johanka prvy krat uvidi svojho bratranceka, skoro rovesnika, Lea.
Liuska, Nelly drzim palce. Viem ake to je. Nas Emil ma epilepsiu a zacalo to minule leto. Desim sa jeho zachvatov. V stredu mal jeden silny, no mala som co robit, aby sa Lili nerozplakala od strachu. Obratila som to na srandu a cupela som pri Emilkovi a hladkala ho, zatial som zakryvala Lili vyhlad, aby nevidela, aku ma triasku a krc v celom tele. Trvalo to asi 5 minut, ale tych zachvatov ma stale viac a viac a moze sa stat, ze pride nejaky silny a neprezije to...Ani na to radsej nechcem mysliet. Lili sa stale vypytovala, ze co robi Emilko...a ja som hovorila ze Emilko sa chce hrat a musim mu brusko masirovat a take bludy.
Magdus, co ty tak na rychlo? Ved nemusis vidiet fotky, mozes len tak prispievat, nie?
Lolka, Viki je velka kocka..za chvilku dobehne aj nasu Johanku. Vcera som bola pri vas poobede, len si asi kocikovala s muzikom, tak som nechcela otravovat. ISla som behat k DUnaju.
Mnaaam, ruske vajce. Tie lubim!

mm1
25. mar 2010

nie som tu preto, lebo makám kočky..... bleeeeeeeeeee

h0blinka
25. mar 2010

caute baby, ste tu niekto?
:P tuzim po materskej 🙂
mam strasnu migrosku a trcim v robote :-P pfuuj, roboty nad tu moju hlavu bolavuuuu ale nevladzem tak aspon na vas som sa dosla kuknut,
pred domom nam vysypali kopec zeminky, zajtra kolaudujeme, pride cela delegacia aj so starostkou, jupííí, uz sa tesim ako budem vecer upratovať s touto gebulou 😠

h0blinka
25. mar 2010

tak mi nic neostava ine len sa tvarit ze robim :(

retkvicka
25. mar 2010

hoblosik, mrzi ma, ze ta boli. ja som vcera trpela ako pes, tak ta chaapem. ja teraz gauc a pizza.

lia
25. mar 2010

ahojte,

dakujeme kika,dufam,ze to zvladne.pocuj,aj kamoskin havinko ma epilepsiu,teda jej to zistili a uz je na tom dobre.viem,ze ma prisnu dietu a vodu pije tusim neperlivu a nevoem ake lieky.vy mu davate nieco na to??
viem,ze oni boli v tt a tam su odbornici
ako sa mate tehulky??

emily3
25. mar 2010

caute, dalsi sialeny den za mnou..no este nie uplne, uz viem preco som taka nevladna, po dve noci som makala na diplomovke a teraz som 😝 ..to ked ju dopisem si zoberiem tyzden volna a budem dospavat.....skusku som asi urobila, neviem, bola pisomna a necakala som na vyhodnotenie....bolo 20 otazok..mozno tri nemam asi...no necham to na nu...a po velkej noci posledna. a potom v maji ende.
Lucka ma teplotu z ockovania, dnes skoro vobec nespala, doobeda cca 10min a poobede asi hodinku... 😒

hoblinka a co ti brani ist na matersku? 😉

loss
25. mar 2010

ahojte
emily aj ja som uz akutne unavena tak viem o com pises no nech ju rychlo dokoncis
ja sa ucim na sobotnu skusku taaak sa mi nechce no uz musim

veva1
25. mar 2010

Ahojte,tak my sme uz nakazeni vsetci. tomovi to uz prechadza,manzel k.o. cely den prespal a ja no niekto musi aj ficat,tak pisem z posledneho.skolackam prajem prijemne ucenie,havom vyliecenie,hoblinke matersku a svetluske dobru chut. tehulky pozdravujem bruska

emily3
25. mar 2010

veva skore uzdravenie a aby ta mal kto obskakovat aby si mohla oddychovat---
skusku som urobila ze za A 😉 tesim sa....tak este jedna po velkej noci..teraz ma caka maraton s tou diplo...zajtra pride spoluziacka, vyvenci deti aby som mohla pisat......Lucka to zalomila, cely den skoro vobec nespala, tak zaspala a dufam ze uz bude dlho spinkat...a stihli sme oslavit ockove narodky, dali sme mu sprchovy gel...( Miso nedavno umyl celu kupelnu s ockovym gelom na sprchovanie 😅 ) a Monika vyrobila pozdrav.....inak sme obaja uz vypluty, taklze oslavy prelozime na vikend,,

loss drzim palce na skusky...

tehulky posielam bozteky na pupceky 😀

retkvicka
26. mar 2010

ahojte sojky,
co to citam vevus, setci ste chyteni? skore uzdravenie prajem.
emily, gratulujem.

emily3
26. mar 2010

ahojte svetlus co ti to svieti pri mnene, ze 11? 😉 super.....
dnes pride kamoska vyvencit deti aby som uz konecne mohla zdolat tu diplo...vcera som ani tuk neurobila....
Lucka a Misko zas soplia, sviecky im visia az po kolena.... 😒

retkvicka
26. mar 2010

ahoj emily, jeej, ani som si nevsimla, ze uz 11tt 🙂. chytro sa vyliecte.

zuzkaprofant
26. mar 2010

Ahojte ako sa mate mi celkom dobre len moj maly sa dava na letny cas tak tt strasime uz od pol 7 takze ja som hotova vcera mi az od unavy zle v meste prislo takze nacase ist na sk a odychnut si troska snad si odychnem a uz niekto bude aj ku malemu v noci vstavat 😀

takze mi sa uz vo velkom balime vsade same krabice , bednicky s oblecenim 😀 😀 a maly totoho vsetko vyhadzuje tak bordel akoby sme sa stahovali niekam 😀

chorym dievcatam a babatkam skore uzdravenie prejeme

bershka
26. mar 2010

caute krasavice.

po dlhom case som zas tu. co je nove?

evitkamalicka
26. mar 2010

ahojte,

zuzi aj my ideme na velku noc k nasim a ja ostavam s malym tyzden, takze tiez buduci tyzden balime

retkvicka
26. mar 2010

ahoj bershik, tak ako - uz dufam nesrajdujes 😉 . ako sa mate?

evitkamalicka
26. mar 2010

emily gratulujem ku skuskam a vsetkym choruckym skore uzdravenie

bershka
26. mar 2010

jeeeej svetlus, malinky Jozko je kraasny 😉

bershka
26. mar 2010

svetlus. no nesrajdujem konecne. prestalo to v sobotu vecer. schudla som dve kila, to je asi jedine pozitivum. trochu mi crevo padlo.
ale dnes sa tesim, lebo manzel chodi po doktoroch a potom uz nepojde do roboty,tak mame taky trosku predlzeny vikendik. navyse je krasne pocko, tak mozno pojdeme na nejaky obedik do mesta

retkvicka
26. mar 2010

super bershik, tesim sa, ze uz ti je fajn 🙂. vdaka za pochvalu 😵 . u nas piatky vzdy super, Jozko stale skor domov pride. ale dnes nie, lebo ma klienta este poobede, tak mozno aj neskor dojde, ako obvykle. ale aj tak sa tesim na vikend 🙂.

h0blinka
26. mar 2010

caute baby sa urcite flakate
tie tt tu tak svietia ze ani nesvietia tak sa necudujem svetlus ze si si nevsimla 🙂

hlava boli este stale ale mame uspesne skolaudovane, oficiálne sa môzeme nastahovat 😀 😀

nasa linda mala tiez epilepsiu, sa pamatam ake to bolo hrozne ked chytila zachvat, vzdy som pri nej sedkala a v strachu, hladkala ju a čakala kedy bude koniec, chudatkaa. v lete to byvalo horsie v tych horucavach. pamatam si to ako velmi bolestive zazitky ☹ lilusku by si mala poslat niekam prec vtedy odtial..mozno to uz tak vnima ze sa velmi boji o Emila.. nasej sa to potom vekom (poôrodmi) zlepsilo, posledne dva roky co si pamatam nemala vobec zachvaty, takze mozno sa to vytrati kikus.

loss
26. mar 2010

ahhojte
svetlus tie dve 1pri mene su krasne suuupissss 🙂

veva1
26. mar 2010

ahojte,tak dnes uz frkam na 100% asi tie bacily zistili ze na ne nemam cas. Aj tomo uz papa skoro normalne tak hadam znovu dozenieme tych 16kg

bershka
26. mar 2010

sevas.
co vam bolo?

bershka
26. mar 2010

jaaaj ja som taka utahana. boli sme v tt... no samozrejme sme po namesti asi hodinu nahanali holubov... strasna zabava pre sarinku. ale bola zlatucka. inak ma fascinuje ako sa tie deticky vnimaju. videla tam asi rocneho chlapceka a hned ma tahala za nim. segrina trojmesacna dcera ked vidi nasu krpanu, tak ju uplne hypnotizuje 🙂 🙂 🙂 🙂

bershka
26. mar 2010

vevi? ty neplanujes dalsie dieta?

veva1
26. mar 2010

tomo od pondelka priebezne grcal,nas to chytilo vcera,len manzela zadkom a ja som to pustila ustami jednorazovo,dala dva nurofeny abo ma klby boleli a fungovala dalej.
a dalsie dieta neplanujeme,aj ked nie je to 100% uzavrete. Mame nechraneny kex,no neviem aky zazrak by bol otehotniet pri frekvencii nasho ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre