Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
12. dec 2008

zuzi, na stranke gorila.sk mali najlacnejsie to lehatko. tak potom si ho odtial objednaj. ja si ho necham urcite aj pre druhe mimi.

trpezliva
12. dec 2008

..a ze vraj je do troch rokov.. 😎

zuzkaprofant
12. dec 2008

nebudem si to kika na sk objednavt tu to je aj tak najlacnejsie , sme sa dohosli s martinom ze pojdeme na taky th tu je raz za 2 mesiace velky trh kde sa len decke veci predavaju aj nove aj pouzite a za par korun tak vsetci tu chodia nakupovat veci a co som videla tak su to nove a velmi krasne dupacky vyjdu tak 2 eur a podobne ceny a pevazne vsetko su znackove veci takze aj ked 50krat vyperes stale to vyzera dobre ale ved uvidime

petruci6
12. dec 2008

idem aj ja kuknut na tu stranku,este nemam vybrate ziadne lehatko

tie fotky s emilom na gauci ako sa vyskiera na chrbte su uzasne, tak spava aj ten moj 😀

lolka
12. dec 2008

kika, mozme ist buduci tyzden napr. v stredu do obeda.
petru, myslim, ze aj tvoj havkac si v pohode zvykne. 😉 fenky mozno javia vacsi zaujem o mimco, beru ho ako "svoje", strazia ho, lezia pri nom ... som zvedava ako to bude u nas 😅

petruci6
12. dec 2008

moj neni fenka 😀

petruci6
12. dec 2008

co hovorite na toto lehatko?:

http://www.gorila.sk/product/119092

lia
12. dec 2008

ahojte 🙂
loli,idem ti napisat ip 😉
petru,choroba stale trva a Lindule sa nechce ist von v tejto zime??ani sa necudujem 😀

petruci6
12. dec 2008

ved ani ja sa jej necudujem,len aby tam neostala do augusta,ked nema rada zimu 😀

zuzkaprofant
12. dec 2008

pekne je petru 😉
caf lius

lolka
12. dec 2008

petru, to lehatko je krasne 😉 musis ju niecim vylakat von, aby tam neostala do jari 😀
lius, cakaaaaaam 😵

lia
12. dec 2008

petru 😀 😀

petruci6
12. dec 2008

chcem zelene,aby bolo aj pre druhe,ked bude chalan,ale krasne su vsetky farby 🙂 paci sa mi,ze sa da potah vyprat

petruci6
12. dec 2008

ale cim ju mam vylakat? uz som jej hovorila,ze na nu caka krasny kocik co ju bude nosit miesto mna a je tam aj fusak teplucky,ze jej nebude zima a ona kasle na mna 😀
uz teraz si robi co chce

zuzkaprofant
12. dec 2008

aj mne sa paci zelene aj mam aj do postielky veci zelenkave 😀 😀 uz so stihla troska upratat a mam dost 😀 😀 este musim ist do pivnice po zeleninu ale sa mi nechce 😖

petruci6
12. dec 2008

davaj si pozor,nieze nosis tazke veci!

zuzkaprofant
12. dec 2008

nie len 2 vody som si doniesla a zemiaciky do kosika ale uz mam dost

lia
12. dec 2008

co ides varit zuzi??

petruci6
12. dec 2008

ani ja neviem co mam jest
zatial sa len nalievam cajom s citronom a medom

lius ty si v robotke? uz ste boli na vianocnych trhoch?

u nas su az od 18.12. to velmi uz nestiham 😝

zuzkaprofant
12. dec 2008

no neviem ci navarim 😀 ale chcela som fazulovu polievku a segedinku kapustu a kolac bublaninu ale ked uvarim apson polievoku budem rada , na dnes mam uz dost som upratovala a vkuse som sa zhynala tak ma krize uz bolia 😀 😀 takze hodka prestavka a potom sa uvidi ci nieco budem robit ci len neprichystam a svagrina ked pride nech to uvari

lia
12. dec 2008

ano,v praci som 😲
neboli sme,chystame sa stale,ale moc sa mi nechce v tejto zime a prsanici 😒
ale dnes sa mam s babami stretnut v meste,naobliekala som sa,tak mozno tam na chvilku pojdeme

petruci6
12. dec 2008

dneska budete prdkat o 106 😀 😀 fazula a kapusta,dobra kombinacia na perlickovy kupel 😀

lia
12. dec 2008

ja mam tiez fazulovu a asi si nieco este objednam,ty tam mas aj svagrinu??

lia
12. dec 2008

ty by si si mala dat petru 😀 😀 mozno by uz radsej Lindulin vyskocila 😀 😀 😀

zuzkaprofant
12. dec 2008

segedin bude na zajtra je dobry ked den postoji 😀 😀 dnes pride aj s muzom budu tu do nedele asi

lia
12. dec 2008

muza mas na sk??
tak budes mat aspon s kym pokecat konecne,nie?? 🙂

petruci6
12. dec 2008

😀 😀 zeby som to skusila? chuda moje,to jej nespravim

uz som objednala to lehatko 😅 len dufam,ze nepride ked budem v nemocke
hadam ho nemusim z posty vyzdvihnut sama osobne,alebo ano? 😕

lia
12. dec 2008

mozno ho daju aj rodicom 😉

petruci6
12. dec 2008

ved ked im necham obciansky,tak by nemal byt problem dufam

lolka
12. dec 2008

petru, obavam sa, ze obciansky stacit nebude 😖 mali by mat vasi splnomocnenie...moja mama s tym nema dobre skusenosti. 😒 ale mozno budete mat stastie 😵
vy varite a ja idem piect medovnicky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre