Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
10. feb 2009

booze,chudatko,preco su tie nase deticky take citlive? cim viac sa starame,tym je horsie 😖

zuzkaprofant
10. feb 2009

habi chudak mala to ju musi poriadne svrbiet ja len dufam ze moje male nezdedi po mne to co ja mam bo inac neviem neviem ☹

petruci6
10. feb 2009

co mas ty?

zuzkaprofant
10. feb 2009

ja mam sklerodermiu 😎 pre mna stale len to najlepsie ked si kuknes na netiku tak pochopid 😀

lucim
10. feb 2009

uuuf zuzi, tak to ti nezavidim. zabera na to nieco?

zuzkaprofant
10. feb 2009

nic lucim a tearz kedze som v strese s mojej vahy a zo vsetkeho tak sa mi nove flaky urobili a svrbia do blaznenia ze az chrasty mam a dierky mi ostavaju v pokozke 😀 neda sa to neskrabat

petruci6
10. feb 2009

idem kuk,lebo neviem co to je
teraz mi kamoska odporucila aj Holtov krem,vraj ten neni hormonalny

zuzkaprofant
10. feb 2009

petru nedavaj male ziadne kortiz maste a pod bo ti tak napuchne ja to mam vskusane bo na mne skusali vsetko a toje ine svinstvo

petruci6
10. feb 2009

uf zuzi,tak to dufam,ze to malicke nezdedi po tebe,aj si brala nejake lieky na to?
teraz v tehu asi nemozes nic,vsak?
nezlepsilo sa ti to? lebo sa hovori,ze v tehu ma zena uplne ine hormony a inak jej reaguje telo

lucim
10. feb 2009

zuzi nebud v strese, klidek, kludna maminka.
peti a ty neboj, dame to do poriadku, v podstate to prejde samo, jo? 😉

petruci6
10. feb 2009

jo,to dufam 😉
to je hrozne,ked nam trpia deticky
radsej by som to mala ja

zuzkaprofant
10. feb 2009

no nezlepsilo sa to na zaciatku hej ale posledny mesiac sa mi nove urobili na nohach a hhrbte co nehorazne svrbi na to nie su lieky a ked tak kortiko a to nemienim brat bo to sa stoho max pribera ja som za rok po liecbe 8kg proibrala co som sa musela natieraz a ja kedze to mam na velkej ploche tak to nie je sranda tak nic neberem potom zacnem dake bylinkove kupene a caje pit

preto davajte pozor na deticky ze tie kozne choroby vznikaju ked babo neciti velmi lasku ze sa citi tak samo tak ja neviem

lucim
10. feb 2009

papa , padam domov, ked - tak vecer tu niekde budem, cmuk 😵

petruci6
10. feb 2009

samo? ved ju mam stale na rukach a vzdy som pri nej 😒

petruci6
10. feb 2009

pa luci a dakujeme za odborne rady 😉

zuzkaprofant
10. feb 2009

ja viem petru ale to je anviem preco sa tak hovori ja som vela knih o tom precitala vies tie kozne veci su take zvlastne ale neboj mala sa vylieci ona stoho vyrastie len skus radsej nieco na bylinkach ako na klasic liekoch

stankatt
10. feb 2009

Ahojte, ste tu toho popisali.... jaj idem dnes trochu von poklabosit jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Treba pustit ventil 😀 😀 😀 😀
Monike uz nastastie nic neni. Uz aj mm je OK, tak nech varuje 😉 mama ide na vinecko ...

lucim
10. feb 2009

stankatt - rande na buduci tyzden? plati, zatial tam nic nemam, akurat chcem ist niekedy do kina na Nestydu. daj si termin . 🙂

zuzkaprofant
11. feb 2009

caftekde ste ja uz mam po cviceni dnes to rychlo zbehlo , pokecali sme o porode s hebame taka zlata vyzera byt 😉 tak som rada dnes este budem troska cvicit dychnie pozerala mi aj hmatom maleho ale ten spal ani sa nepohol jeho v taky cas nik nezobudi ani doky 😀 😀

petruci6
11. feb 2009

bre ranko,
zuzi ty ju budes mat aj pri porode? tam sa za to nieco plati?

stankatt
11. feb 2009

luci dla pocasia 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
11. feb 2009

asi budem sa dohodneme a neplati sa nic poistovna to preplaca co je super vec 😀 😀 konecne rozpavam po nemecky s niekym tak som az taka rada

stankatt
11. feb 2009

zuzi tak to je super 🙂
princezna sa zobudila, idem vychovavat 😀

petruci6
11. feb 2009

to je super,urcite ta dobre ukludni
tu su tiez duly,ale plati sa za to

zuzkaprofant
11. feb 2009

Petruci a kolko sa plati nevies ale asi je to drahe ze?

petruci6
11. feb 2009

od 3000-5000,-Skk neviem v eurach 😀

zuzkaprofant
11. feb 2009

jaj tak to dost , to si nemoze kazda dovoli ked priratame porod tak to je ina cena 😠 😠 petru uz mas vybaveny ten porodny prispevok 25tis

petruci6
11. feb 2009

tento mesiac by mi mal prist,objednala som nam skrinu 😀

lidus30
11. feb 2009

ahojte babule!
ahoj petru, ako sa mate? ako Linduška? poslúcha? dlho som vas nebola kuknuť.

petruci6
11. feb 2009

ty sa pochval ako sa mate? 😵 my sa trapime s kozickou,ale uz to ustupuje,inak vsetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre