Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
19. jan 2009

my sme dali nausnicky a ziadny problem mala nemala, ani nehnisali a male deti velmi rychlo zabudnu. Stacilo si ju pritulit a uz nevedela... Keby som mala este jednu babu, tak jej ich dam hned v porodnici- tot moj nazor

Babenky moja svagrina rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 Dig som nervozna jak pes, vsetky spomienky sa vratili....
Inak prave sme kupili malej stolicku na papanie a serblik 🙂 🙂
no nic chudatko svagrinka, idem si dat frtane, nech sa netrapi

bianca
19. jan 2009

stanka juj.ze jej drzime palce 😵

loss
19. jan 2009

čaute všetky 😉

bianca
19. jan 2009

no nazdar losssssssssssssss

stankatt
19. jan 2009

kuk album- nova stolicka🙂))

bianca
19. jan 2009

stanka mala je uzasna a stolicka tiez.Kde a za kolko?Aj nas caka kupovanie a zasa ako pe dvojcata.Jedna tu a druhu na slovensko 🙄

stankatt
19. jan 2009

no mala jetaka strasne dnes zla, sa dobre nevyspala cez den a taky cirkus co robila doteraz tu uz dlho nebol 😠 😠
Bia kupovali sme ju v TT za 99,25 Euro 🙂 (2990,- Sk )

bianca
19. jan 2009

stanka nasa je dnes tiez ako cert

stankatt
19. jan 2009

mam dost, revala jak najata, dufam ze bude spat az do rana bileho

bianca
19. jan 2009

nasa sice spi ale este to nie je ten pravy spanok.Je taka zla ze nechce ani jest.Mala by 180 a ledva do nej natrepem 120 ml

stankatt
19. jan 2009

s jedlom sme mali teraz tiez problem, cele to prerevala, ale dotlacila som to do nej. Jest by aj jedla, ale ked je unavena tak nevie ci skor papat, revat alebo spat 😒

bianca
19. jan 2009

nasa robi caviky s jedlom uz asu mesiac.Raz che jest potom zasa nie.Do polovicky papa v pohode a potom do pusinky putuje palcek,podbradnik a ked zostane este trocha miesta tak aj plienka.Narve si tam vsetko a potom sa zacne rehotat.Ked jej stale tlacim flasu tak sa rehot zmeni na sialeny rik.Tak ju dam odgrgnut a trapime sa dalej

stankatt
19. jan 2009

Mam krsnaaaaaaaaaaaaaaaaaatko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mame Sašku 2970 a 47cm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bianca
19. jan 2009

jeeeeeeeeeej.Gratulujeme

loss
19. jan 2009

čauky Bia no ako sa má malá Bramborka?

bianca
19. jan 2009

loss hoj.No teraz nam nechce papat a stale vyzaduje pozornost.Proste musim byt na dohlad.Inak je zle

loss
19. jan 2009

no my to mame 8mesiacov non-stop 😀

bianca
19. jan 2009

8 mes.To je krasne cislo.Aj ja chcem

veva1
20. jan 2009

ahojte mamky a buduce mamky
podla mna by ste asi dietatko do jedla nutit nemali ,niektore zje viac ine menej,sak ked nepiju z flase tak nemate ani paru kolko zjedia 😉 a ked sa dietatko usmieva po napapani tak je urcite spokojne a ma plne brusko.
tomik je niekedy cely den nonstop a niekedy aj dva dni ako vrabcek,ma uz hadam cez 13 kg co niektore deti v jeho veku len 8 a aj to je v poriadku vaha takze deti jedia rozne 😉
a podla mna deti nie su zle ,len mi im nerozumieme co chcu.

nasim sa minuly tyzden zapacilo a tak prisli povarovat aj dnes a tak mam chvilu pre seba .Robim ryzovy nakyp ,este som to nerobila,tak som zvedava co z toho bude.

kubko
20. jan 2009

ahojte bambulky ako sa mate s vasimi pokladikmi?
Jeee stanuska, ty mas uz babo? To to leti a uz ma skoro pol rocka, to je neskutocne....
Nejako to nestiham sledovat Missedky su plne novych tvari, ze normalne nechapem, ale hlavne ze tu vas poznam a dufam, ze sem coskoro pribudnu aj vsetky nezname s missediek.

V stredu sa ideme vyvetrat s malinkou na lyzovacku do soboty, kratko ale strasne sa tesim ze sa Hanuska bude mat s kym hrat, bude tam kopec deti z partie, tusim viac ako 10.

veva1
20. jan 2009

jej ahoj kubik 😵

ja mam tiiez rada ked je tomko s detmi. Stretavame sa skoro stale s nejakymi aj ked su vsetky o pol roka min. starsie tak sa celkom zahraju,resp. hadaju o hracky a tomko je bojovnik neustupi bojuje kym nedostane to co chce alebo nezasiahnem ja 😀

stankatt
20. jan 2009

ajojte 🙂 🙂

petruci6
20. jan 2009

bre ranko,moja sa uz budi,tak len narychlo

stani pekna stolicka a ako sa v nej malicka pekne tvari 🙂

bersh ja ti vzdy zac pisat,ale potom nestihnem dokoncit pri malej,uz je zasa hore
odpisem slubujem

stankatt
20. jan 2009

je to mala herecka, aj dnes je nejaka zla...

lolka
20. jan 2009

caute 🙂
stani, sedacka vyzera super a mala sa bombovo tvari 😀 a aj ta "pokakana fotecka" je perfis....holy zadok a capica na hlave 😀

svetluska.p
20. jan 2009

Ahoj kocky, stani, fotky su fakt perfektne. v tej ciapke je mala svetova :D.

stankatt
20. jan 2009

Monika musi mat v sebenejaky radar, vzdy ked sadnem k PC, sa zobudi... mm hovori ze silno klepem 😒 😒

Babenky tak dnes testujem ten parny hrniec- pol roka bol v skrini.... tak som zvedava na to zdraveeeeeeeeeeee jedlo, sak bude hlavne pre Moniku 🙂

evitkamalicka
20. jan 2009

ahojte,

stani nas Adamko ma radar ked mam ist jest, jednoducho sa pri nom nemozem najest, vzdy ked idem jest aj keby akurat zaspal alebo spal hodinu, furt sa zobudi a uz mam po jedeni

stankatt
20. jan 2009

tusim este drieme 🙂 dudu ma na pol venku... sama sranda
Ahoj evi, tak ako s prikrmamy?

stankatt
20. jan 2009

ajeje sme hore ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre