Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
5. feb 2009

veva, ja uz teraz viem, ze bez sladkeho nevydrzim 😀

zuzkaprofant
5. feb 2009

Berska ako ta napadlo ze si das vyvolat porod to musi byt aka bolest mne stacila vyvolavacka na menzes , ja si nedam ani keby o mesiac som mala dlhsie byt tehulka 😀 😀

ale ze ste tucne ved ste ani za cele tehu velmi nepribrali ja vas dobehujem kazdy dnom mam nieco na sebe navyse uz sa envasim ked som kukla ze mam 13kg pre tt ale co uz, predvcerom som si isla nakupit xl veci a neriesime to na urcity cas , objednam si dake pyzamka lebo vsetko mi male a hotovo dako pochutnem potom

lolka
5. feb 2009

zuzi, to je rec 😉 a preco si vymazala fotecky s bruskom ? ☹ hod tam nejake, nech vieme ako vyzeras 😵

zuzkaprofant
5. feb 2009

no lebo kazdy to kuka a ani neviem kto a tak aspon ma nik neuvidi aka som bombastick 😀 😀

zuzkaprofant
5. feb 2009

dodam ale bez tvare radsej lebo som uz taka okruhlucka ze sa smejem sama na sebe ked kuknem do zrkadla 😅 😅 ale uz mam v pase okolo 107cm tak lolka si daj meter pred seba a rastie brusinko kazdy den 😀 😀

stankatt
5. feb 2009

baby to je na tom najlepsie, ze ked si niekoho zazmluvnis, mal by ti byt k dispozicii 24 hod denne, ked potrebujes tak pride. Ale oni to robia tak, ze povedia kedy mas prist, samo vtedy ked maju sluzbu a trtnu vyvolavacku. On je v robote tak ci tak, nic navyse neurobi a ma za to prachy 😒
Zuzi ked prenasas ako napr ja, musia dat vyvolavacku, ono tiez neni dobre pre babetko ked je dlho v plod. vode. Mozu byt infekcie ☹ nechavaju max 1 -2 tt po termine. Monika bola 8 dni po, bola vyvolana a uz mala taku dost akokeby rozmacanu kozicku, vraj to maju prenasane deti- to z tej vody..

lolka
5. feb 2009

zuziii, nerob fory a pridaj fotky 😀 ja sa budem tesit z kazdeho cm na brusku.

stani, jasne, oni su dobre vyspekulovani, zariadia si to tak, aby to vyhovovalo im 😅

zuzkaprofant
5. feb 2009

ja viem stani ze ked velmi dlho prenasas nie je dobre ale beska neprenasa inac dnes nebola na netiku nerodi uz nahodou 😀 😀

lolka pridam martin ma sfoti v sobotu tak pridam neboj

stankatt
5. feb 2009

zeby? 😀 😀 😀 😀 asi bali 🙂 🙂 🙂
ozik preco si dala fotky prec? Vcera som pozerala album jednej kocky, ze 30tt + 6kg.... to som ja mala niekedy v 20tt 😀 😀 😀 😀

lolka
5. feb 2009

zuzi 😉

zuzkaprofant
5. feb 2009

stanka ja mam zakazane pozerat fotky dievcat lebo kazdy pribrala ze 10kg a ake su tucne ja sa uz nevazim od minuleho tt co som mala 13kg rano na lacno 😀 😀 bruska maju ako ja pred tehu ked ma nafuklo a ze jake velke bruska sa smejeme s martinom niekedy nechapem kde tie babatka tam mozu mat

lebo som mala traumu aka som tucna a sama celulitidka je na mne a tak nekukam do zrkadla a na moje fotky 😀 😀

stankatt
5. feb 2009

zuzi ja som pribrala 17kg a v poho, uz to neriesim. sice ked sa sestricka na poradni pytala na vahu, len takym lahkym sepotom som jej to povedala 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
5. feb 2009

no mna doky vazi tak si vies predstavit uz sa mi stehna tak nechutne suchaju o seba ale co uz ked cakam profantika nasho tak bude ako ocino 😀 😀 len nech je zdrave babatko ja uz to dako vydrzim stymi 80kg co ponesiem do porodnice dufam ze tam necham aspon 15kg 😀 😀

vies stanka ja mam za mesiac aj 4kg lebo mam vkuse zapchu tak sa ani necudujem lebo ked poviem co zjem za den tak klazdy ze to co obim ze to je malo ale mne ani nechuti maly ked mi kopne do zaludka tak hned idem gracnut 😀

stankatt
5. feb 2009

ja som tam nechala10

zuzkaprofant
5. feb 2009

no tak super 10si donesiel domov a to sa da schudnut si myslim do pol roka 😀 😀 ale sa tesim na leto mam chute na melon myslis stanka ze sa to moze papat ked budem kojit

stankatt
5. feb 2009

tak to neviem, ked sa mi kojenie nerozbehlo, tak som sa tomu potom nevenovala 😉

zuzkaprofant
5. feb 2009

jaj ved uvidim musim popozerat na netiku co mozem potom papat a co nie aby som vedela lebo ked maleho tak bude nafukovat ako mna pocas tehu tak ja neviem co budeme robit 😖 😖

stanka mala aku velkost oblecka uz nosi

stankatt
5. feb 2009

davam jej 6 -9 mesiacov, ale uz v poho 74 😀 😀 😀 dlha je jak tt pred vyplatou 🙂 Sak ma po kom- ja 180 a mm 195 🙂

zuzkaprofant
5. feb 2009

ty si taka vysoka? 😀 😀 😀

stankatt
5. feb 2009

kusok 😀

stankatt
5. feb 2009

prave dosie mm, idem ho priviiitat 😀 papa

cucuska
autor
6. feb 2009

Dobré a kr=asne ránko. Dlho som tu nebola a tak Vás teraz všetky pozdravujem a dúfam, že sa máte všetky čo najlepšie. 😀

petruci6
6. feb 2009

bre ranko,

riesili ste vahu? ja som za cele tehu pribrala 18kg a ked som v porodnici nechala iba 8kg skoro som sa rozplakala 😀
teraz mam dalsie 3kg dole,ale este stale mi 7 ostava 😝

stankatt
6. feb 2009

Ahojte 🙂
Petru vahu uz neriesim 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
6. feb 2009

Petru ved to mas super ved iba pred mesiacom si rodila tak si myslim ze je to oki to by bolo inac keby si mala na sebe aj po roku este 7kg 😀 😀 😀

ja cakam dnes na hebame ideme cvicit tak so si nahodila teplacky tricecko bo tasecky a cakame , babo sa nacvicilo v noci dost v kuse mi kope na jedno miesto kde ma taky najhorsi fliacik a jemu sa to asi paci ale mne uz nie 😀 😀

petruci6
6. feb 2009

ja len kvoli tomu,ze do starych nohavic sa nezmestim a tie tehu mi uz idu na nervy,ale asi budem musiet kupit nove 😝

zuzkaprofant
6. feb 2009

petru to zhodis ale mesiac po porode to sas neda si myslim ja budem rada ze ked do pol roka zhosim aspon polku co nosim na sebe 😀 😀

neboj petru sa otepli budes chodit casto vonku mala zacne chodit tak aby si nebola az priesvitna 😀 😀

petruci6
6. feb 2009

ved chodim kazdy den a prechadzam sa 2ho a nic 😀

zuzi to si nevidela moju kamosku,na prvej prechadzke bola este chudsia ako pred tehotenstvom,nechapem,vsetko nechala v porodnici,ja take stastie nemam

stankatt
6. feb 2009

Petru ja som pol roka po a furt nist, ta cokolada mi asi moc nepomaha 🙂))) Baby presne pred pol rokom som sa uz krutila od bolesti 🙂))

petruci6
6. feb 2009

gratulujeme k pol rociku 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre