Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
19. mar 2009

Svetlu ja by som si dala takeeeeeeeeeeto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709

trpezliva
19. mar 2009

ahojte, svetlus, dnes oslavujete? vsetko naj tvojej polovicke! a co si mu kupila 😉 ?
Emily, jasne ze uz mam svojho kandidata, resp. kandidatku!!! ale asi to nevyhra, vsetci pojdu volit IG. 🙄
aky recpt? idem kuki..

petruci6
19. mar 2009

aj ja idem I.R. 😉

svetluska.p
19. mar 2009

ahoj kikus, stanka petrusa aj setky. no chlebicky, jednohubky, spravim zemiakovy salat a nejak apacujem prsicka kuracie. nemate tip na fajny pac? take k chlebu pecenemu aby boli?

svetluska.p
19. mar 2009

aj ja I.R.

kikus, oslavujeme zajtra.

petruci6
19. mar 2009

ja som vzdy kupovala hotovy palc
maju plno druhov

sloniiicek
19. mar 2009

ahojte koculdy. co mame nove?

sloniiicek
19. mar 2009

kukala som par stranok dozadu. a ze lante 28 tt. ja umrem. ved ten cas tak leti a emily 17tt. ochvilu v polovici.

inak neviem, ci som vam spominala, ze kupujeme nove auticko. 😀 martinka ma zvykne obcas kusnut do prsicka s tymi jej dvoma zubkami. ked uz nechce papat. citim ako sa steluju a sup kusneme maminku a potom sa na mna vitazoslavne pozrie a usmeje sibalsky. ale inak ked je hladna, tak ma vobec nekuse.

stankatt
19. mar 2009

ajoj Adi, a ake auticko budete mat? Svetlus ja robim pac - klasika... a hlavne veeeela cesneku davam 😀

smejko1
19. mar 2009

preco by voili ig? ja by som njeho nevolila........ je stary a senlni............. vcera na markize sa predviedol sa vsetkych kandidatov pytali na urcite jednoduche vyrazy z oblasti pocitacov.... no a on na google povedal, ze to je na komunikovanie medzi ludmi ako skype....... no trapny....... viac by ziskal, keby povedal, ze nevie,,,,,,,

no nic to....

adka teraz vsetci kupuju auticka, ved su super ceny a akcie........... aj my rozmyslame...... 😉

ahoj stanka...... ty mas super spave dieta ako si to fesandu naucila?? my cez den max 40 min vkuse.......

svetlus urob cesnakovu pomazanku....... to ja na oslavach velmi lubim

svetluska.p
19. mar 2009

taky nejaky aj ja spravim. cesnak mame radi.

stankatt
19. mar 2009

My sme poslenych 7 mesiacov mali veeeelmi casto navstevy... tak kazdy vikend: chlebicky, klobaskove jednohubky.... beeeeeeeee
Smeji ona je spachtos raz za dva tt 😀 Dnes zas spi prd... 2x 30 min a teraz asi 10 😝 . Ale musim si zaklopat, vecer o 20tej chodi uplne bez problemov spat. Za par minut drichmuska 😀 a bez nejakych revov.... klop klop... Chodis vecer neskoro na skype, to uz mala spinka 🙂

trpezliva
19. mar 2009

ja tiez luuuuubim cesnak.
svetlus, som rada ze sa uz aktivne zapajas do missediek. 🙂
inak si pamatam ako pre dvomi ci tromu rokmi som ti napisala, ze vsetko naj k meninam na Jozefa...lebo som si srandu robila, ze tu nikto nikoho nevidel, ze kludne mozes byt aj muz a pisat v mene svetlusky....nepamataaas? 😕
smejko, skoda, ze nemozete volit...zisiel by sa ivetke tvoj hlas 😎 .
ale potom fakt neviem preco ma IG tolko hlasov, ved koho sa pytam, tak ten tvrdi, ze ho nebude volit. asi mam tych spravnych ludi okolo seba. 😵 ale nie, ved je to jedno koho volia, len je to divneeeeee....
smejko a nechcem sa chvalit, no nasa lili spava doobeda vkuse dve hodky a poobede tiez. 😅 zatial sa jej nechce prejst na jednospankovy rezim, mne to aj tak vyhovuje.

trpezliva
19. mar 2009

stanka to tvoja monika mala tie supinky na hlave? lili ich ma tiez, sice len zopar, ale chcela som jej to dat dole..a taak sa jeduje. teraz jej nejde umyt ta vazelina. uz tri dni ma nagelovane vlasky 😝 .
ale neviem ci si to bola ty, mozno bianca....tak sorry potom.

trpezliva
19. mar 2009

nechcete niektore body alebo tricko Modrykonik pre svoje mimco??
ideme objednavat a ked ich bude nad 20, tak dostaneme zlavu.inac usetrite aj na postovnom, lebo to pojdem naraz vyzdvihnut a potom by som vam to nejak /blavackam/dorucila...
len kuknite stranku.

smejko1
19. mar 2009

kika ale si sa nam rozkecala 😀
zavidim........ ja by som brala 2 x 2 hodiny...... lebo takto nic nestihnem a ani si nepospim a ako Ti spi v noci.....
nas zaspava okolo desiatej jedenastej.......... (preto som tak neskoro na skype stanka 😀 )

neviem..... mozno stari ludia volia gasparovica......ved on nevie povedat suvislu vetu je to dedko..... uprimne
ani jedneho kandidata nepreferujem ..... ake ked tak tak radicovu....... len sa mi zda malo akoby som to povedala....... elegantna alebo reprezentativna???vcera ked ohladne majetku zacala hovorit co mali so stankom...... ved to sa nehodi pre verejnu cinitelku...... aspon ja si myslim........

no cmuky vsetkym....... joj myslim na cesnak a slintam..... lebo ja ho este nejem.... syncek sa stale trapi s kakanim tak m nechem pritazovat

debil sused zas fajci....... vidi ze mam na dvore kocik a aj tak huli idiot..... ved nemoze pol hodinku pockat??? tak si idem syna zobrat z vonkusakra

lia
19. mar 2009

ahojte

a kde ti fajci,pri kociku smejus??
ani ja to nechapem kto moze volit toho starceka 🙄 😠
nevolilo sa niekedy uz od piatku?? 😕 dnes kukam do papierov a tam je iba sobota napisana do prdelky 🤐
no neviem ci prejdem po vlastnych 😅 ideme na oslavu zajtra 😝

smejko1
19. mar 2009

mame vedla seba zahradky 😠 a maly vonku v kociku

pekne snicky

stankatt
19. mar 2009

cafte
Lius prezidenta volime vzdy iba 1 den 😉
Kikus ano monika ma tie supinky 😠 , srabkam jej to hlavne pri kupani... inak pisti 😝

lia
19. mar 2009

kde ma supinky stani??
myslis seboreu ??to ja mam od malicka ☹ 😠 🙄

stankatt
19. mar 2009

Lius na hlavicke ☹ musim jej to zoskrabat... uz to raz mala a asi sme tam nejaku mrchu zabudli, lebo sa jej to zas vratilo 😠

petruci6
19. mar 2009

stani to sa vracia? kedy ste to mali predtym?
my sme sa s tym tiez dlho trapili

lolka
19. mar 2009

cafte 😉

bianca
19. mar 2009

ahojky
stani mi mazeme hlavicku excipialom ked sa mrcha objavi a zatial relativne ok.Len ma stve ze nie som dosledna a nemazemju pravidelne

lolka
19. mar 2009

s volbou na prezidenta s vami suhlasim 😉 podla mna mladi ludia IG volit nebudu, teda dufam
😠

bianca
19. mar 2009

ja urcite IG volit nebudem.

lolka
19. mar 2009

exipial je dobry kremik 😉

stankatt
19. mar 2009

nam dala dokyna na to Locoid Crelo....
Petru doktorka ma upozornila, ze ak tam nieco nechame, tak sa to zas po case rozleze.. Tak asi sme si nieco nevsimli ☹ 😠 Ale Lucka mi poradila nejaky krem: Bioderma ABC dern babysquam, vraj je dobra, ale este som netestovala.

lia
19. mar 2009

baby,nechcem vas sklamat,mozno im to vymizne,mozno nie,zalezi od pocasia,ja to mam stale,kedysi ked som si este nefarbila vlasy,mala som to v zime a na jar,ale teraz to mam stale ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre