Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
22. jún 2009

peti pamatas ako sme sa rehotali, ze ty das dietatu meno bozena a ja anca? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. jún 2009

petru ja som v porodnici sice polovicku kg nechala, ale potom som desne pribrala, teraz mam tiez o 2 kg viac ako pred tehu a to uz 3 mesiac poctivo chudnem a dala som dole 14kg, ale este mi veeeela treba no nevzdavam sa

lolka
22. jún 2009

bershik, na PN nie som - v robote sa nestresujem, takze pekne chodim do prace. uz vyse tyzdna mi je blbo, v podstate cely den az na vecer sa to zlepsi. este som negrcala, ale rozdychavam to. vzdy si na teba spomeniem a dufam, ze to nebude trvat cele tehu 😅 ozaj, ked sa vygrcam, ulavi sa mi ? lebo ked hej, tak budem grcat. 😀

bershka
22. jún 2009

evit, si pasaaaaak. fiiiha. odfotit

evitkamalicka
22. jún 2009

no nic zeny koncim muz sa ku mne blizi asi nieco chce 😅 😀 😀 😀 pa pa

bershka
22. jún 2009

lolka. mne sa ulavilo na 10 min. potom mi bolo zle az kym som nezaspala o 10 vecer. hihi, no ale to nemusi byt tvoj pripad. mne bolo najlepsie rano. o 11 uz bola hlava v hajzli

lolka
22. jún 2009

evit, teeeeda, ty si poctiva, to by som ja nevydrzala 😉

bershka
22. jún 2009

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, tak mu daj, co chce 😀 😀 😀

bershka
22. jún 2009

z linky na mna ciha bonbon. sakra, vabi ma

bershka
22. jún 2009

petru. uz hajate celu noc?

bershka
22. jún 2009

lebo nasa stava tak okolo pol 6. a vtedy mam pocit, ze uz chcem byt na dochodku, nech sa vyspim

petruci6
22. jún 2009

ja mam o 2kg menej ako pred tehu
co ako robim? myslis tu vahu?? ja neviem,nikdy som s tym nemala problem schudnut

mne sa neulavilo grcanim,bolo mi zle cely den,ale len do 16tt
potom klud

preco neni Anca?? 😀

bershka
22. jún 2009

petruci, haaaaaaaaaaaa a navyse sme mali svadbu s lolkou v rovnaky den. sice my o par rokov neskor, ale to je dalsi dovod

bershka
22. jún 2009

a tvoja preco neni bozena?

bershka
22. jún 2009

petru, mas rovnych 13000 prispevkov

lolka
22. jún 2009

bershik, no jasne, dalsia indicia, ale ja nechcem pregrcat cele tehu 😀 😀
tak neviem, uvidim zajtra....si hodim sablu doma alebo v robote. ale aj ma to tesi, pri predchadzajucich tehu mi nebolo zle,tak to beriem ako dobry znak 😉

trpezliva
22. jún 2009

jeeej, lolka, tak si sa konecne odhalila 🙂 . strasne sa tesiiim, dalsia tehulka..urcite budeme spolu kocikovat..rozdiel 2mesiace je nic, nase deti budu v roku uz rovnake. mne sa zvracanim vacsinou ulavilo, ale neodporucam...kazia sa aj zuby viac z kyseliny. ja uz na stastie tyzden nezvraciam. uz si uzivam tehu. 🙂
no tak baby tipujte, Lia sa dozvie uz o tyzden co caka...ja si myslim, ze BABU! k nej sa hodi taka princeznicka, paradnica. a co myslite, co budeme mat my? 🙂 🙂
no petru, s tym kusanim to bude este horsie...ale da sa to vydrzat...ked kusne, musis jej povedat NIE a odtiahnut cicik..ona sa to odnauci.vydrz este s kojenim, ved je to super, nie? mne to trochu chyba, telo na telo, funenie a ako krasne ma drzala za tricko pri papani...ale uz naberam sily na december, to len bude kojenie a zaroven nahananie Lilusky po byte. 😎
zajtra ma byt tiez skarede pocko, tak sa rozculujem, ze zase budeme vacsinu dna doma.dnes som sa uz nastvala a v tom dazdi sme isli do mesta na tu bratovu oslavu. bez dazdnika, bez plasta na kocik! sme boli s Liluskou hrdinky aj sme zmokli, ale aspon sme sa nenudili...este keby boli ludia ochotnejsi pri vystupovani/nastupovani do elektricky, tak by bolo dobre....vzdy musim prosikat, aby mi niekto pomohol. 😠

lolka
22. jún 2009

momentalne si citim brusko a krize, tentokrat je zaludok ok 🙂 cez vikend sme boli v Prahe, vsetci jedli same dobroty, len ja som bola na rozkoch 😒

bershka
22. jún 2009

lolik, je dokazane, ze baby co grckaju a je im zle, tak maju nizsie riziko potratu. tak grcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

petruci6
22. jún 2009

peti to prejde a budes jest vsetko 😉

liuske tipujem babu a kika k tebe chlapceka

lolinke tiez chlapceka

preco neni bozena? lebo je linda 😀

mne kojenie vyhovuje hlavne v noci,zdvihnem tricko a spime dalej 😀 nemusim vstavat a chystat UM,zohrievat,...aj ked zasa na druhej strane tie co su na UM prespia celu noc,tak teraz neviem co je lepsie,my sme hore aj 4-5x

lolka
22. jún 2009

ja tipujem liuske tiez babu - paradnicu 😉
kika, teda to ste museli riadne zmoknut, ved je hnusny cas cely den 😠 ochotni ludia asi nechodia MHD 😅
ale ne, ja som tiez chodila busom do prace, teraz uz jazdim autickom.

bershka
22. jún 2009

petru. k tomu kojeniu v noci.... dvihnes tricko a spite dalej... to jej staci ked jej kozu ukazes????????? 😀 😀 😀 😀

bershka
22. jún 2009

lolka ty budes mat babu. Sarinku 😀

bershka
22. jún 2009

a kikusa artura

bershka
22. jún 2009

a ja hadam nic

lolka
22. jún 2009

petru, ja cem babu a siiiiiilno rozmyslam nad Linduskou 🙂 aj ked sa muzik vyhraza, ze babe vymysli meno on 😀 😀 ale aj chlapcek potesi, to je jasneeeeee, hlavne aby bolo zdrave 😉

petruci6
22. jún 2009

a ty dvojicky 😀 😀
kozu jej neukazujem,ale spime spolu,tak neni daleko odo mna

bershka
22. jún 2009

lolka, tak ale to nemooozes dat linduuuuu ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

bershka
22. jún 2009

petru. dnes ma to napadlo. ty kokooos. pred domom mame velku ceresnu, tak by som sa na nu zavesila

bershka
22. jún 2009

inak nase trdlo prespalo celu noc uz ako dvojtyzdnova. to vsetci nechapali a ja tiez, ale chvalabohu. bojim sa zubov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre