Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
25. aug 2009

gratuluujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem si sikulka emily 😉

lolka
26. aug 2009

emily, ty si uplne vzorova mamina s ukazkovym porodom 😉 este raz gratulujem a prajem vela zdravicka 😉

emily3
26. aug 2009

ahojte len na skok, lebo mala je velky dudlos a stale je na mne prisata...teraz lezi v postielke, poazera po svedde a dudle si prsteky...a ja mamina si s vami pisem....
v noci bola zlata, raz som ju prebalovala, bola az za usami pokakana..a potom v pohode spinkala chvilku vedla ma samo ze dudkala, a potom v postielke, neplakala..tak sme sa vyspali...
zo dna na den je krajsia..

nno ten porod, najradsej by som bola, keby malu vybrali von..aby som nemusela tlacit..ale prezili sme...

cucuska
autor
26. aug 2009

juuuj Emily super, suepr, super sa to čita, malinká musí byť krásna 😀

sloniiicek
26. aug 2009

emily - este raz gratulujem. ako som pisala, mala ma presne miery ako mala martinka. uplne presne. 🙂 inak to ta uz pustili domov? kolko si tam bola?

emily3
26. aug 2009

slonik,nie este sme v porodnici, mala ma dva dni a dve hodiny. som pripojena na ich siet, teraz mala spinka, a potom ju pojdeme s ocinom okupkat..no podarilo sa mi stiahnut fotky, este skusim ich nejak dat do albumu...drzte palce...
a mala zacina zltnut..no uvidime ako silne to bude mat,,,

stankatt
26. aug 2009

ahoj Emily. tesim sa na fotky malinkej 🙂

bianca
26. aug 2009

emily ja ti tak zavidim.Ja som si tie zaciatky koli trapeniu s kojenim vobec nevychutnala.Tesim sa na fotky

emily3
26. aug 2009

ahojte, tak je vonavo okupkana, ocko ju kupal a nezabudol to ..v jeho velkyych rukach sa stracala 😀 ..pozrala po svete, a robila na ocina grimasy
no fotky, musim ich este zmensit dufam ze s mi to podari 😅
na izbe sme zase samy, mam nadstandard pre tri a sme tu samy..tak super nie? platim si 200Sk na noc..
uz sa citim celkom dobre, tie stahy uz prestali..a dufam ze uz nebudu 😝 , ale mala zacina zltnut 😒 tak uvidime, teoreticky by sme mohli ist domov v piatok..ale ked sa jej zvysi zltacka tak tu budeme trcat...

loss
26. aug 2009

jej emily tak len sa pekne opatrujte 🙂
ja som bola v nemocke zacala som krvacat,dnes ma pustili domov ale mam sa setrit tak vsetci ma obskakuju ako malovane vajce
Nelly je placliva asi jej idu dalsie zubky tak za mnou plakala ked som bola prec az mi sdce trhalo snad uz nejak vydrzim do januara

emily3
26. aug 2009

loss setri sa a nechaj sa pekne obskakovat..mas na to pravo 😉 drzkaj sa

stankatt
26. aug 2009

joj lossik, len sa nechaj obskakovat. si to zasluzis. pekne oddychuj 😉

lia
26. aug 2009

lossik,radsej bud malovane vajco,setri sa,nic nerob.dali ti nieco??
emily,tak krasne pises 🙂 ani spodok uz necitis??

lolka
27. aug 2009

loss, a povedali ti z coho to je ? len sa setri a vychutnavaj si, ze ta vsetci obskakuju 😉
emily a ten nadstandart si mala dopredu dohodnuty alebo az tam si sa rozhodla ?

emily3
27. aug 2009

ahojte
lolka to sa ta pytaju na porodnom, do predu sa to neda, lebo nevedia ako budu mat plno...

mame sa fajn, Lucka je zlate babatko, spinka, papa, kaka....trosku je zlta, tak sa teraz slni aby sme mohli ist zajtra domov...ja sa mam fajn, uz sa mi nalieva mlieko...musim sa krotit s pitim, inak by som praskla...

lia: spodok necitim, lebo ma nesili, nemam tam rany tak to mam pohode, krce uz prestavaju, dnes idem este na kontrolny ultrazvuk, ale mala by som to mat dobre..

smejko1
27. aug 2009

emily blahozelam ku lucinke........ krasa..... mala by sme zmenit nick na emily4

no ja som napat z chorvatska a uzasne bolo, kazdemu odporucam, boli sme v tieniku a parada...... ale treba si zobrat babku....... inak si neoddzchnete hihi..... viac neskor, papa

emily3
27. aug 2009

hura ideme domov, Lucka ma nizku zltacku a ostatne vysetrenia su vporiadku a aj ja tom mam ok, tak nas tu uz nic netrzi...
a zase sme same na izbe, uvidime dokedy, lebo bol nejaky porod tak sem asi niekoho vyfasujeme, ale bolo fajn, lebo tie mamickyy nemali babatka prisebe, tak sme sa vyspali, lucka neplakala, ked sa pomrvila, uz som registrovala pohyb, prebalila, dala som jej papat a spali sme spolu..pohoda.
teraz spinka, len papa a spinka, zlate babo, som zvedava dokedy jej to vydrzi

zuzkaprofant
27. aug 2009

dievcata neviete poradit ako mam zastavit tvorbu mliecka aby sa mi uz netvorilo, doky mi nedal ziadne lieky ze to samo zmyze ale ako to nepovedal 😀 😀 mna uz nebavi odsavat a maly mi nechce cicat

petruci6
27. aug 2009

zuzi homeo
Ricinus communis 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka, odstavení kojence
Dávkování: 5 granulí 2x denně

Lac caninum 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka
Dávkování: 5 granulí 2x denně
Střídat s lékem Ricinus communis 15 nebo 30 CH

lolka
27. aug 2009

smejko, tak super, ze ste sa mali dobre a muzik to prezil v pohode alebo mu pribudol nejaky sedivy vlas ako sa o vas bal ? 😀

zuzi, a uz nechces kojit ? ved Christian je este malinky 😕

my sme dnes odriekli Chorvatsko, kamosi idu bez nas.....rozhodla som sa, myslim, ze mi bude lepsie doma 😅

zuzkaprofant
27. aug 2009

dik petruci
lolka nie ze nechcem ale on ani nechce cicat a s odsavania mi je uz zle on ked vidi holy prsnik maly ta tek vrieska az je bordovy a nezobere ho vobec do ust od kedy som mala naposledy zapal tak nechce a len odsavam a zase som mala zapal tak uz ma to nebavi bol to asi uz 6zapal tak ja tak dalej nevladzem, lebo iba jeden den prelezim co nevladzem ani na zachod dojst a nie sa este o maleho postarat

lolka
27. aug 2009

jooj zuzi, tak to je blbe 😖 a od coho su tiez zapaly ? z vela mliecka alebo to proste dojde samo?

emily3
27. aug 2009

ahojte
ozaj smejko ako bolo? tak si predsa isla, super..treba, co si neurobis nemam
my zase riesime odchod z porodnice, nemam slov, ze pre muza je dolezitejsia praca..vyzera to tak ze sama do porodnice a sama z porodnice...chce mi tu nechat auto..vsak sa odvezies...no hej ale ked som mu zacala menovat..dve tazky + kufrik a nejaku tazku s reklamnymi blbostami dostanem ako darcek z porodnice + babatko..tak to aby som mala 5ruk....no uz na to radsej nemyslim lebo ma dvyha....a vedel ze asi v piatok pojdeme domov a on akurat zajtra musia ist z prace ase do trencina.... 😒 😠 ...klasika,

lolka
27. aug 2009

emily 😖 tak to je fakt blbe, ved si pred par dnami porodila a este sa mas natahovat s taskami a mimcom 😖 a niekto iny by nemohol dojst ?

zuzkaprofant
27. aug 2009

emily joj hned by som ti isla pomoct to sama nezanesies , a ani by si nemala tazke dvihat ved si len teraz porodila
lolka neviem s coho su tie zapaly ja aj ked osm kojila som ich mala a aj ked iba odsavam ich mam tak ja neviem, raz mam vela mlieka a raz ani nejde nic ale taku 100ml stale odstrieknem

lolka
27. aug 2009

zuzi, ale asi je to dost caste, lebo skoro kazda kamoska to ma, aj opakovane... 😖

petruci6
27. aug 2009

zuzi v tvojom pripade nie je co riesit,odstav maleho a prejdi na UM,vydrzala si uz aj tak dost dlho
neboj,nie je ani prvy ani posledny na UM 😉

lolka
27. aug 2009

zuzi, ked to nejde, tak to nejde...hlavne aby si bola v pohode a naplno sa venovala malemu 😉

stankatt
27. aug 2009

emily daj foto malej 🙂
zuzi nic nasilu neni dobre...

zuzkaprofant
27. aug 2009

no ved ja viem , om mi aj tak uz papa aj umele asi 4krat za den ostatne moje pije, na nervy to je ked nechce cicku len sedim doma pri odsavacke a uz ma aj cecky stoho bolia, len neviem ako odstavit mliecko sa bojim aby som zase nemala zapal som si dala dnes ten salviovy cajik a pijem malo vody len ma tak smedi ze som stiahla na raz asi pol litra vody nedalo sa nepit lebo mi az zle prislo, a cecky neodsavam po 3 hodkach ale az po5 a alen 80ml tak uvidim snad do mesaica sa mi uplne zastavi mliecko drzte palce lebo akonahle sa spotim tak mam cecky plne 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre