Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
24. nov 2008

jeeej lolka. ahooooj, nekukááám a tak som chcela. ale už aj púšťam. zrovna inak na teba myslím, že ti idem napísať. ako sa máš? snažilkuješ?
inak mala som trochen rozbroj kvôli woodymu. zakázala som im aby mu kúrili v búde a dnes bola šnúra v elektrike už zapichnutá. no nešlahlo by ťa?

lolka
24. nov 2008

ahoj lucim, aaaale v pohode, ale uz chcem tie tt aj ja !!!! 😠 🙂
ten rochnyak ci ako sa vola je nieco otrasne a jak rozprava..........."sak tych 350 eur neni vela.......sak to je jak zadarmo" - za nejake poltopanocky 😠

bershka
24. nov 2008

kokoooooos, to čo je za debilov priteplených??? šak baby, čo je to 300 eur? také tlačím každý deň na hajzli ne? 😠

lolka
24. nov 2008

bershik ahoj, kludne mi napis, lebo utekam vencit usanu....som uz dohodnuta s kamoskou.
ale ved by papulka moja seducka zmrzla vonku !!! len mu zakuuuuur !

bershka
24. nov 2008

ako buzíkov akceptujem, ale toto je moc

lolka
24. nov 2008

zatial pa, idem sa pokochat snieziku 🙂

bershka
24. nov 2008

ahoooj, daj pusku lole.

lucim
24. nov 2008

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bershka
24. nov 2008

boooože, ten paviel, to je kus jebenka - sory za výraz

bershka
24. nov 2008

IQ - mrazené filé

emily3
24. nov 2008

Ahojte zienky ako sa mate?
u nas Misko a ja soplime .Monika mala dnes rodicko, zvladla som to. 😉 , je sikovna a dari sa jej, celkom pekne pise a celkom sa jej dari aj citat...je sikulka 😉
MArecek uz je lepsi, mam pocit ze vhupol do vyssieho levelu, uz sa nehadze o zem a snazi sa byt aj dobry,

petruci6
25. nov 2008

caute maminy,
kika ja sa pridavam na Depeche Mode,minule som nebola,ked boli v BA,lebo som byvala este v KE,dost ma to mrzelo,ale teraz chcem ist,len neviem co s malou,ked nahodou budem este v juni kojit 😒

trpezliva
25. nov 2008

petru, to ze kojis neznamena ze nemozes ist z domu von 😀 😀 . Ten koncert mozes kludne absolvovat, mala ti uz bude spat. 😎 A fakt by si isla?

lolka
25. nov 2008

dobre ranko 🙂
petru, moja kamoska bola na Madonne vo Viedni a pritom este koji. povedala, ze ide aj keby "traktory padali" a maly to prezil bez ujmy na zdravi 😀 😀
baby, uz sa mi rozbieha mrcha 😖

petruci6
25. nov 2008

jasne,ze by som isla,su moja srdcovka,ale ako bude mala papat,ked sa do takych 4hod nevratim? jedine,ze by som jej predtym odstriekala do flasky?

lolka
25. nov 2008

petru, ved uvidis ked to bude aktualne, uz budes vediet aky ma mala rezim a ci to zvladnete alebo nie 😵

petruci6
25. nov 2008

ved to,mozno uz bude davno na UM a nebude problem..
ta mrcha ma mrzi ☹

trpezliva
25. nov 2008

lolka, to fakt 😠 😒 . je mi to tiez luto.
petru, neboj sa kojenia, ked uz si teraz hovoris, ze nevydrzis dlho, tak urcite to tak bude. Mysli pozitivne, ja som si od zaciatku ani len nepripustila, ze by som nemala kojit. A vidis, mlieka mam az-az. Teraz ju musim aj nutit aby papala..lebo nestiham menit vlozky v podprde. A to mi vsetci hovorilli, ze ked zacnem behat, tak sa mam rozlucit s kojenim..
Co mate dnes v plane?

evitkamalicka
25. nov 2008

ahojte kocky

petruci6
25. nov 2008

kikus ja si nehovorim,ze nevydrzim dlho,len mam ten pocit,ze kozy su male,vobec sa nezvacsuju a skoro kazdej tehule uz tecie z bradaviek a mne nie 😒

dnes ma caka s tatom matrika 😝

trpezliva
25. nov 2008

petruuu..mne netieklo nic! a to som si ich vkuse stlacala ked som bola tehu, lebo vsetkym naokolo tieklo. Ale potom uvidis zrazu ten prudisko...
a male kozy su lepsie 😉

lucim
25. nov 2008

ahojte zlaticka 😉

petruci6
25. nov 2008

tak ta beriem za slovo a budem ako taka kravicka dojna 😀

petruci6
25. nov 2008

cau luci ako? 😵

vedvies
25. nov 2008

ahojte babenky,
ako sa mi mate s detickami?
nakukla som aj do missediek, ale mm1 tam napisala presne moje slova ... ach ked si spomeniem ako som tam prispievala, tak mi je zle
nasa Ninka je strasne šidlo, ale aspon pri nej chudnem 😀

vedvies
25. nov 2008

kika, Liluska je krasny smejko 😉
vyzerate stastne 😵
ja by som pomaly chcela druhe babo, ale mam strach 😒

vedvies
25. nov 2008

ahoj petruci, pozeram, ze mas perfektny datum porodu 😀 ste si to dobre naplanovali 😅

bianca
25. nov 2008

ahojky

inak fakt su asi male kozy lepsie lebo ja som mala pred tehu 5 ky a moloko nikde.kamoska 1 a odkojila celu porodnicu

lucim
25. nov 2008

aaaahoj bianka .... hmmm asi mas pravdu, ale co uz s tym, ked mame kozenky velke?
ja uz lezkam na gauciku a budem tu az do nedele - aspon 😉

bianca
25. nov 2008

luci len pekne lezkaj a odpocivaj 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre