Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
23. jan 2010

silvia, to nic, ja som madar/ka/ 😀 😀 .
ved si este uzi maleho synceka a ked bude mat rok, tak to je idealny cas na dalse otehotnenie. ASpon u nas to tak vyslo..sice neplanovane, ale nestazujem sa. 😵

silvia.t
23. jan 2010

ta som tomu dala 😅 😅 😅 dufam ze som ta neurazila..pouzila som to tak frazovo

lolka
23. jan 2010

kika, ja mam tiez pocit, ze bolest zuba je to najhorsie - aj ked to samozrejme s porod nedokazem porovnat 😅 v kazdom pripade je to otrava a treba to hned riesit.

silvi, rychlo sa vam podarilo otehotniet 😉 urcite aj teraz nebudete dlho cakat 😉 to chce asi aj odvahu mat dvoch malych krpcov doma. moja kamoska otehotnela 3 mesiace po porode syna a ked som ich bola potom pozriet - no, mala moj obdiv, stale mala obe deti na rukach, bola to fuska.

trpezliva
23. jan 2010

nieee, jasne ze neurazila..ja som zvyknuta. A ty mas manzela araba? 😕

trpezliva
23. jan 2010

Turkaaaa...sorry, len to bolo na predoslej strane.

lolka
23. jan 2010

kika, babulky ti uz spinkaju ?
my sme dnes kupili vajicko, tak sa vytesujem.....uz mame v com Viki odniest domov z porodnice 😀 len este porodit 😀

trpezliva
23. jan 2010

heej, uz davno spinkaju 🙂

veva1
23. jan 2010

Aj moji obaja uz spia a ja sa nudim.

veva1
23. jan 2010

Silvi je mi to luto. Esteze mas doma taku milu naplast bolavu dusu. A vitaj.

petruci6
24. jan 2010

loli nemali ste vajicko ku kociku?coskoro uz rodis 😅

lolka
24. jan 2010

petru, vajicko nebolo ku kociku. pri teutoni nie su "komplety", vsetko ma samostatnu cenu. najskor nam jeden kamos sluboval uz pouzite vajicko, ale chcel za to dost - to uz sa nam oplatilo kupit nove 😅 takze sme to teraz museli riesit a mame Romer.
noooo, zajtra idem do poradne, tak som zvedava ci budu nejake zmeny alebo som este furt zavreta na 100 zamkov 😀

smejko1
24. jan 2010

mas pekny tt LOli, ja som v 38 rodila 😀

emily3
24. jan 2010

lolka teraz si na rade..drzim palce....aj ja som rodila v 38tt lucku...predosli traja sa narodili na termin...lolka prajem ti aby si neprenasala a pohodovy porod.... 😉

cucuska
autor
25. jan 2010

ahojte
loli aj ja som robdila v 38 tt 🙂
lolka prajem ti pohodový pôrod ktorý zvládneš ľavou zadnou 🙂

cucuska
autor
25. jan 2010

loli aj ja som rodilav 38 tt
prajem ti betproblemové koncové dni v tehu a pekný pôrod 😀

emily3
25. jan 2010

svetluska uz sa ti to nebezpecne rychlo blizi....5 dni 😉

h0blinka
25. jan 2010

caute baby,
trocha som vas doplietla co ?? sorry 😀 😀 😀 nechela som ale ja som z toho tiez asi ako vy ze neviem, bud je to zacinajuci menzes ale som v tom, pockam do stredy ci nieco bude ale nepredpokladam ze by som bola 😅

jééj lolka taky kocik som chcela aj ja kupit v rakusku 🙂

petruci6
25. jan 2010

hobli preco nespravis test? 😅

svetluska.p
25. jan 2010

caute sojky,
veru blizi 🙂

trpezliva
25. jan 2010

Haloooo...hallooooo....petru, preco sa nam nepochvalis?? 😀 😵 🙂 Gratulujem!!! A to si nedavno pisala, ze Linduska bude jedinacik 🙂 . Spravne si sa rozhodla. 😅 😎 Budete mat taky rozdiel ako my...cize idealis 😝 .
Hobli, petru ma praavdu, preco netestujes? Ja by som nevydrzala.
Svetluska, myslim na teba, uz sa ti to kraaati. Aka bola rozlucka so slobodou?? Nedame dnes vecer zurku tu na konovi?? 😕 😀

petruci6
25. jan 2010

kika este to neni iste ani nahodou,bola som na vyvolavacke pred 10dnami a este stale nic,tak cakam dalej 😀

trpezliva
25. jan 2010

petru, ved prave...vyvolavacka by mala zabrat ak nie si tehu. A tesis sa? Nebyva ti zle? A na testiku by si nemala dve palicky len tak z nicoho nic..podla mna si jasny pripad 🙂 . Linduska bude mat braceka. 😉

petruci6
25. jan 2010

kikus nestras,podla mna bol len vadny 😀 musel by to byt velkyyyyyyy zazrak,lebo sa nesnazime 😀 davame si pozor
neni mi nic,len ma kozy bolia,tak hadam je mrcha na ceste

svetluska.p
25. jan 2010

petru petru, co? co? si tehula? a ty sa frajeris s malej otcom? sory, ze tak sa pytam, ale soook, ale aj radost..sak to stastie deculo je...

trpezliva
25. jan 2010

petru, to poznam...ze davame si pozor 😉 ..aj my sme si, takto pred rokom... 😀

petruci6
25. jan 2010

frajeris s otcom 😀 😀 dobre si to nazvala,ano 😉
ale nie som tehula 😀

trpezliva
25. jan 2010

petru, siiiiiii.....a uz o tom vie aj malej otecko s ktorym frajeris? 🙂

petruci6
25. jan 2010

nie soooooooooooooooooooom,to bol vadny test 😀 😀

nevie a ani nebude,ved neni co 😀

svetluska.p
25. jan 2010

sojky, sory, ze takto sa pytamn, ale dajte mi vediet, komu doslo oznamko. posielala som setkym, co si korespondujeme - setkym zo zoznamu adries. adke nedoslo a posielala som uz druhe. tak ma to stve.

evitkamalicka
25. jan 2010

ahoj kocky

petru no ty si si nejaka ista

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre