Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
25. jan 2010

veva - nefunguje......... dam si horku a uz leziem do skrinky za mliecnou........ asi iba ked som bola tehula tak som na cokoladu nemale ani pomyslenie.......... snivala som len o bravcovych reznikoch 😀 to Damienko si pytal a ja som len pekne posluchala.........

petru kde si???? pod to sem pekne objasnit.... cmuk

loli - t satku teda nechces pozicat?

trpezliva
25. jan 2010

lolka, krizko ml. ci starsi?

emily3
25. jan 2010

zehlenie je cooo????
a nasi nespia, teraz tu bola Mon ze cikat, MArek ze pit a Miso reve, lebo 😕 neviem co...tak a tiez pisem diplo, napisala som vetu...to je uspech.....

veva1
25. jan 2010

Kikus kuknes 24? Chlapcenske

trpezliva
25. jan 2010

smejko,mas babysatku??lii ci lie by si mohla pozicat,zhana taku, aspon si ju vyskusa,ci sa Leuske paci v nej.
emily,nezavidim...a manzel uz spi ci kde je? 😕
presne tak,pekne poskladaj a mas to ako ozehlene 🙂

trpezliva
25. jan 2010

kuknem tie gumaky..dufam,ze sa tam dostanem...ak nie zajtra tak neskor.ved to nebolo v letaku,tak mozno trva dlhsie ta akcia.

lucim
25. jan 2010

vevi hned zajtra idem kupovat cokoladu podla percent 😀 len neviem, ci ti nepokazim tvoju statistiku uspesnosti, zozeriem ju celu naraz. 🙂

kolkatky cizmicky by tak mohol matko nosit na jesen? to bude mat tak rok a stvrt ... teraz na jar este asi nebudeme chodit. 🙂

veva1
25. jan 2010

Lucim 20. no je tazke kupit mliecnu coko s 40. a to som citala ze takato coko je liek

lolka
25. jan 2010

smejko, anoooo, aj som ti chcela pisat, ze pokial ponuka na satku plati, rada vyuzijem 😉 len mi potom musis ukazat, ako sa to vlastne viaze, aby mi mala z nej nevypadla...
ja som do 5 mesiaca nejedla v podstate nist, ale teraz uz spapam skoro vsetko a cokinu mozem 😉

kika, Krizko st.

lucim, dakujem, povedala som si, ze budem mat dobry a rychly porod 😀 😀 😀 😀

lucim
25. jan 2010

vevi to hovosris farmaceutke, od zajtra predavam v lekarni coko a davkovanie 3x denne 😀

trpezliva
25. jan 2010

smejko,potom ti vratim ten mikulassky overalcek,nevyuzili sme ho..aj teraz je Johanke velky 😀 .Ale nevadi.
luci,myslim ze c.19-20,ale je to indivindi. ma matko velku nohu?? 😅

lolka
25. jan 2010

veva, mne sa najviac paci ta cast vety "coko je liek", to mi staci vediet 😀 😀

ozaj, zajtra na mna myslite o 9.30 hod., idem si dat vytrhnut ten hnusny zub 😒 som sa na to pytala dokiho, tak povedal, ze je to lepsie ako keby som mala trpiet, ale ze niektori zubari to neradi robia, lebo v tehu je horsia zrazanlivost krvi 😕

veva1
25. jan 2010

Lucim sak by to aj malo efekt ako vela inych liekov.

smejko1
25. jan 2010

loli - ponuka plati....... a uvidis...... neni to zas take zlozite aj tak tozo zaciatku budes nosit len po dome a tak sa do toho zamotas 😉

lia - ak si ju lolka neoblubi tak jasne ze ti ju pozciam...... mam aj maduncu, tak mozem pozicat tu 😉 ozvi sa

baby mam uplne znicenu kozu na prstoch....... zas som nieco doma drhla a asi mi rozleptalo kozu...... musim si zvyknut na rukavice, ale akosi mi to nejde 😎

veva1
25. jan 2010

Do gumackov sa dava tazsie nozka a treba aj hrubsie ponozky. ze najblizsie stretko v gumakoch?

trpezliva
25. jan 2010

ja chcem pozicat manducu!! teraz satkujeme o sto tristo,ale planujem kupit nieco jednoduchsie..mne staci tu manducu pozicat,lebo ak v nej bude J.spokojna,tak ju kupim...ved to vyuzijem,ta je aj do 15kg,ci nie? a mozem ju do nej supnut uz teraz,ked nedrzi hlavicku?

smejko1
25. jan 2010

loli - drz sa a budeme na teba mysliet, ja som dnes bola na preventivke a robili mi dentalnu hygienu....... to je inak hroza ked mam citlive krcky.... len mam nastastie moc moc milu zubarku tak som to zvladla a mam na rok pokoj

baby idem spat, papa a rada som si pokecala

veva1
25. jan 2010

Loli drz sa zajtra,aby ta ten zubar hned aj neodrodil. dobru noc vsetkym. pisem z mobilu a uz mam toho plne zuby

trpezliva
25. jan 2010

stretko gumkacov 🙂
smejko,co ty tolko upratujes? ved ani psa nemas 😝

lolka
25. jan 2010

smejko, ok, dakujem 😉 kedy sa chystate najblizsie do BA ? mohla by sme sa niekde stretnut. ja uz za volant nesadam, len ked idem kusok od domu.
a co mas za cistiace prostriedky ? nejaku kyselinu ? 😕 rukavice su dobra vec 😉

lucim
25. jan 2010

kikus tusim ma matko velku nozku, capacky ma velkost 3, papucky ze 18-19 pisu .. tusim na jesen aj vacsie bude treba.

loli, verim a moc prajem, nech ten porod taky je ... a hlavne - prajem ti ten pohlad - pohlady, nebudes sa vediet na Vikinku vynadivat, ja doteraz z matka nemozem. 🙂

trpezliva
25. jan 2010

aj ja uz ideeem...ved za chvilku kojim,skoro som zabudla 😝
super sme si pokecali,dobru noc!! petru,zajtra pridaj novy testik 😎 .

smejko1
25. jan 2010

loli ozvem sa........

ja stale vsetko drhnem....... a hlavne vanu........ tak mozno z toho..... fakt papa

veva1
25. jan 2010

Lucim tomo od maja do teraz obuje rovnake cislo

lolka
25. jan 2010

zajtra vam napisem ako som dopadla 😅
papa a dobru noc 😉

emily3
25. jan 2010

jaaj nemozem sa odtrhnut..uz mi manzel nadava ze chatujem a nepisem ...ale neviem sa do toho dostat... 😒 a uz mi hori terim

lucim
25. jan 2010

vevi aha - tak ich radsej nebuem kupovat, tazko odhadnut, snad na nejake na jesen natrafim. 😉
dobru nocku kika, smejko. 😵

svetluska.p
26. jan 2010

ahojte sojky
vevus, napadlo mi, ze kikus ti mze kupit a my, ked pojdeme 7.eho y BA sa cestou zastavime a podam ti ich z okna 😀 😀

svetluska.p
26. jan 2010

sojky sojky, kdeze ste? cem sa roypraaaaaavat.....uz len 4 dni 🙂.....tesim sa velmi 🙂....dufam, ze sa budem Jozkovi pacit 🙂..uces mi spravi krasny kadernicka..rozpustene vlasy budem mta...panecku, len nech neprsi, nesnezi a nefuka týpikus kosicky vietor, bo budem jak diva bara.......🙂

h0blinka
26. jan 2010

ahojte babky, ste toho napisali vcera 😠
No sojka ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre