Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
3. feb 2010

okej svetlus, tak budeme druheeee 😀

svetluska.p
3. feb 2010

lolka, ty sa ako mas? myslim na vas!

lolka
3. feb 2010

svetlusik, zatila sme po kope, ale uz by som aj sla.....brucho mam furt tvrde,bolia ma krize, spanie je o nicom 😖
zajtra sa chystam upratat cely byt - mozno to pomoze 😅

veva1
3. feb 2010

loli v sobotu vecer,ok?

lolka
3. feb 2010

ok, vevi 😀

veva1
3. feb 2010

ja uz mam cestovnu horucku. Zajtra naobed vyrazame a rozhodla som sa ist v cizmach tak hadam vydrzim

lolka
3. feb 2010

vevi, stastnu cestu 🙂 vidime sa v sobotu v Avione 😵

veva1
3. feb 2010

sa tesim 😵

emily3
3. feb 2010

ahojte tak kedy kde a o kolkej je to stretko?

lolka teuska drzim vam palce , aby ste zvladli svoj den D 😉

lolka
3. feb 2010

emily, ja som v tom, ze je to v sobotu, v Avione pri preliezkach o 10.00 hod.
tak, snad tam nebudem sama 😀 😀 teda s muzikom a s Viki 😀

emily3
3. feb 2010

kde tam su preliezky?

lia
3. feb 2010

a zmestime sa tam vsetky?????????
loli,juj moja,nezavidim ti,ale blizi sa krasny koniec 😵
inak,ja som nepochopila ako moze niekto na konci tehu upratovat,ja som sa nevedela uz ani pohnut,nie to este s vysavacom lietat,handrami a mopom 😝

emily3
3. feb 2010

lia ako sa mas mamina?

smejko1
3. feb 2010

lia - Ty si nemala syndrom hniezdenia?? ja som menila periny ked mi praskla plodova voda 😀

emily - pri gumenych hrackach co su ako preliezky........

svetlus - jasnze, ze to s tebou prezivame, ved sme ako rodina....... no nie?

vevka - pre nas budes krasna aj v baganziach........ neber si tie vysoke ciszmy........ radsej si vezmi poltopanky na prezutie, su lahsie a nebudu ta nozky boliet.......... 😉

lolka
3. feb 2010

lius, niektore dni mam plno energie a niektore nist nerobim 😅 ale nechcem ist do porodnice a mat tu bordel, aj ked viem ze by muzik upratal - ale nie tak dobre ako ja 😀
horsie mi robi, ked vela chodim....

smejko, nezabudnes na mna a donesies mi satku ? 😉

emily3
3. feb 2010

lolka no ja som nestihla upratat...potom k nam nabehla: upratovacia cata: svokra s cerou..boli tu tri dni.. 😅 ....

smejko nepoznam to tam az tak, v ktorej casti su tie hracky?

lolka
3. feb 2010

emily, no ved uvidime co stihneme... 😀
je to v tej novej casti pri obchode HM, urcite si to vsimnes, je to velke

emily3
3. feb 2010

sorry za preklepy....cerou..dcerou.. 😅

veva1
4. feb 2010

O hodinku nasadam,jaj uz nech sme tam,lebo mam nervozitu z nasadania a vysadania z vlaku s tolkymi vecami a tomom

lolka
4. feb 2010

vevi, a co vsetko beries ? mas aj kocik nie ?

mm1
4. feb 2010

Ahojte som tu len na skok..... Peti ty ešte nevymýšľaj s Viki.... ja ťa chcem ešte vidieť... v sobotu večer môžeš ísť..... 😀

lolka
4. feb 2010

magdi, odkazem Viki 😀
dnes som sa zobudila s hrcou v hrdle 😖 uz je to lepsie, ale vcera vecer som sa citila tak choro. to by mi este chybalo....cele tehu zdrava a par dni pred porodom este ochoriem 😒

veva1
4. feb 2010

Kocik uz polroka nemame. beriem jednu cestovnu,jednu prirucnu autosedacku a tomask. uz sme vo vlaku,tomo zaspal

mm1
4. feb 2010

tak ešte že tak Vevi...že už cestujete. 🙂

veva1
4. feb 2010

Este hodku a pol.

lolka
4. feb 2010

vevi, si super, ze si sa dala sama na take daleke cestovanie s vecami a s tomkom 😉

svetluska.p
4. feb 2010

ahojte kocky
dievcata, nemam dobre spravy. prekladame cestu o tyzden, pripadne o dva. strasne nas to mrzi, lebo sme sa tesili - na vas, na divadlo, na pobyt v kastieli. ale Jozko je chory...´dnes som bola po antibiotika. ma zapalene priedusky. od pondelka ho to drzi, len sme stale mysleli, ze to prejde, no neprechadza.....zorganizujeme sa o ten tyzden, ci dva? dam presne vediet. len ma mrzi, ze teba Lolka, nestihnem.

lolka
4. feb 2010

svetlus, to vaaaaazne ? 😢 to je skoda, ale co sa da robit, choroba si nevybera.....ja sa tiez dnes necitim moc dobre 😒
tak to sa uz neuvidime (teda o tyzden-dva), to bude Viki "cerstva"
😅

imagelady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veva1
4. feb 2010

Tak sme dosli. svetlus do zadku my sme isli na podnet teba. no co uz. hlavne nech sa jozko rychle uzdravi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre