Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
10. feb 2010

tu je dnes pusto. oddychujete? emily v divadle,svetlus pod perinou,niektore na FB a mne ostava asi ist spat.

emily3
10. feb 2010

ahojte dnes som vsetko stihla a Lucka bola skvela..prespala, vsetko..ale mam pocit je bude chora..musim jej odmerat teplotu..asi to schytala od Miska 😒 .. ale divadlo bolo super..Sialene noznice, tak sme sa smiali az sme plakali a Kocis to dnes valil, taka super improvizacia ze aj herci sa smiali a valalpo zemi a plakali... 😀 😀 😀 😀 trvalo to tri hodky aj s prestavkou....jaaj chodte na to ak mozte...a zaver je vzdy oiny zalezi od divakov 😉

vedvies
10. feb 2010

ahojte babenky,
svetlusik drzim na zajtra paste, ja sa sem dostanem az vecer tak myslim na vas ...

ninka kriva na nozicku, ale nic ju neboli ... dnes jej brali krv a zajtra budu vysledky, dufam ,ze to nie je ziadny zapal ... uz sme takto krivali v maji, no nic nezistili 😔 po dvoch tyzdnoch to preslo. Som z toho hotova 😢

lante
10. feb 2010

Lia, Miško spí ešte 2x cez deň. Doobeda tak 1,5 hodiny a poobede tiež...ale niekedy to natiahne až na 2 hoďky. A Vili poväčšine už nespáva. Ale niekedy ho dám a niekedy sa aj sám vypýta. Len potom keď spí cez deň tak sa mu večer nechce a straší aj do 23-tej. Totiž ak cez deň zaspí tak ťahá aj 3 hodiny.......a samozrejme vtedy keď je Miško hore......keby aspoň naraz spali. Ale asi to od leta zavediem už na jeden spánok aj pre Miška a potom by to už mohlo byť lepšie.

Vevi, tak poď na FB aj ty 😀

mm1
11. feb 2010

Ahojte babulky....

Svetlušík myslím na teba... potom hneď podaj hlásenie 😉 ale neboj všetko bude OK...

Viesulka to ma s Ninkou mrzí, dúfam, že to nebude nič vážne.... 😲 myslím na vás, tiež mi daj potom nejako vedieť

Liuška keď ti takto Leuška zaspinká nebuď ju,,,, je ešte príliš maličká a chvíľku potrvá kým si vytvoríte režim.....

Lante - ahoj Kati.... teba som už dlhoooooooooooooooooooo nevidela..... ale na stretko sa nám nepodarilo prísť... ako sa máte???? 🙂

My ideme zajtra na Kramáre, mali sme ísť až o týždeň ale včera som si všimla, že na tom jednom pršteku, čo bol horší má Natálka trošku zahnisané.... tak pre istotu ideme... juuuuuj už teraz sa desím toho plaču.... podľa mňa jej tie štichy už vyberú veď týždeň hore dolu.... ach zas to prežívam ☹

evitkamalicka
11. feb 2010

dobre ranecko

svetluska aj ja na teba myslim

lia
11. feb 2010

dobre rano,

svetlusik,uz som nervoz,kde si??

tak Leyka spsala do 1:15 a potom este potiahla do 6:00,takze potiahla az 8 hodin 🙂 .mohla by aj teraz 😝 😀 ja som sa moc nevyspala,lebo som stale cakala,ze este vstane a ze sa kupeme a potom zase v noci mi neodgrgla a cakala som kedy jej bude zle.ona vzdy v noci zaspi a uz posledny krat mi neodgrgne ☹ nemate nejake finty na odgrgnutie??
a uz treti den mi odmieta prsnik ☹ je mi strasne z toho 😢

veva1
11. feb 2010

Svetlus drz sa. vedvieska,mm,emily joj nech sa vsetky starosti s detmi vyriesia,nech su spokojne,zdrave,bez bolesti

lia
11. feb 2010

magdus,daj vediet ako ste vy dopadli a dobre ze si isla na kontrolu.drzim palce nech sa vam to uz zahoji

habibi78
11. feb 2010

Svetlus,myslim na teba od skoreho rana, tfuj, tfuj, rychlo sa uz vrat a daj nam vediet radostne spravy.... 😵

mm1
11. feb 2010

Svetluska má po odbere... a výsledky budú buď poobede, alebo až zajtra...

BABY, ale my veríme, že všetko dobre dopadne... SVETLUŠ AJ TY MUSÍŠ VERIŤ!!!!! 😵 😵

mm1
11. feb 2010

a my ideme na Kramáre až zajtra, tak potom dám vedieť......

Liuš, tak malá bola dobrá spachtoška včera 🙂

lia
11. feb 2010

musi magdus,musi,na zaciatky su to ale stresy,to verim svetluske,ale teraz uz bude stastna tehulka 😵

bola,skoda,ze som si neoddychla 🤐

svetluska.p
11. feb 2010

ahojte sojky, som tu. teplota uz nie je, ale som slaba. ako pisala magdusa, vysledky az poobede,al. zajtra. ma picne tu. stres nenormalny.

svetluska.p
11. feb 2010

ale sme s Jozkom optimisti a verime, ze bude vsetko dobre,

lolka
11. feb 2010

ahojte, tu lolko,
trochu vam podam info...fotky nove nemam, ale dnes ked pojdem za nou, tak nieco zase pofotim.
vcera robili vysetrenia na zltacku, tak tu vraj nema, dnes ide na ultrazvuky, kvoli oblickam a neviem comu este 🙂 mala pije, stale papa, dnesnu noc uz bola lolka hore skoro stale 🙂 takze uz sa to zacalo 🙂
inak vsetko ok, prsia sa lolke uz polepsili, takze uz je taka pokojnejsia...ale srsi z nej radost, vsak uvidite, ked vam napise prvych par riadkov 😀
takze asi tak, podvecer teda pridam nejake dalsie foto...teraz ma napadlo, ze mam jednu fotku v telefone, takze za chvilu ju tam dam...
pekny den vsetkym

svetluska.p
11. feb 2010

este sa ma dr. pytala, ci som mala tepolotu. ked som povedala, ze ano, len zatiahla, ze duuufajme...tak ma to mierne vykolajilo...

lolko, tesime sa z vas 😵

svetluska.p
11. feb 2010

a dakujem vam, ze na nas myslite!

mm1
11. feb 2010

liuš, no to si mala využiť... málo je takých dní... aspoň budeš na budeš na budúce vedieť. 🙂

tak babule a idem makať... ešte sem tam nakuknem... pekný dník 🙂

emily3
11. feb 2010

Ahojte svetlus. taaaak siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno dryime vsetky prsty.

lucka ma teplotu, slzia jej ocka, tecie sopelô a kasle ☹ schytala to od misa....

mm drzte sa aj vy, zahoji sa jej to

lia nemusi si mala odgrgnut, ked ti zaspi pri kojeni, je to v po hode a nebud ju..a ze sa neche prisat, mozno mas laktacnu krizu, nevzdavaj sa, stale malu prikladaj, ja som mala tiez take dni, ze ma nechcela a mala som pocit ze mam malo mlieka...ale zatial stale kojim, a prezili sme to...tak vela sil a trpezlivosti . 😉

lia
11. feb 2010

ona sa nechce vobec prisat emily,to je horsie a my dokrmujeme,takze to si musi odgrgnut

emily3
11. feb 2010

lia tk s dokrmovanim ti neporadim, nemam skusenosti....

emily3
11. feb 2010

lia krmis ju s flase? vacsinou deti potom odmietaju prsnik, lebo z flase im to tecie lahsie a pri kojeni sa musia namahat...mala som kamosku, ktora kojila, ale mala laktacnu krizu a prikrmovala ju, a ked jej mlieko nabehlo, mala ju odmietala a bolo p kojeni...

mm1
11. feb 2010

Liuš, nemusí si vždy odgrgnúť... neboj... ja som Natali krmila od 2,5 mesiaca UM a nie vždy si odgrgla.....
a tak ako píše emi.... malá si zvykla asi na dudlík, lebo to ide ľahšie a preto odmieta prsník ☹

petruci6
11. feb 2010

svetluska vysledky az zajtra???som strasneeeeee nervozna 😅

trpezliva
11. feb 2010

svetluus, aj my cakame na dobre spravy. 🙂
Lius, nasa grga malicko, tak z 10tich kojeni mozno polovicku grgne, v noci teda vobec, to len papa a hned zaspi...a ja spim vedla nej tiez, takze neviem, mozno si aj neskor odrgne nenapadne, ale to uz chrapeme obe. Takze nestresuuuuj kvoli odgrgnutie a halvne by som ju nebudila. Ja dokonca som zacala nechavat Johanku aj pokakaknu v noci. SOm zistila, ze niekedy jej to nevadi a spi dalej. Napr. tuto noc spala od 20tej az do 4tej! /a to o 2hej som sa zobudila ze prdi a kaka v spanku 😨
Hmm.ani ja neviem co ti poradim na prisatie. Vsade pisu, ze flaskou sa kojenie pokazi. Poznam viacero mamin, ktorym sa tak stalo...Nechces este zachranit kojenie? Co keby si skusila jeden den len prsnik nukat? Ked bude hladna, tak zoberie aj cicik..len ony su uz mudre aprefikane, vie, ze aj ked odmietne, dostane teplucke mliecko z flasky ktore rychlo tecie a nemusi sa tak namahat. No drzim palce. Kojit je super, mna to hrozne bavi a uz zacina robit to co Lili, ze kym papa, tak ma jednou rukou obchytkava a hladka...je to nadherne.

veva1
11. feb 2010

Tak aj mna tomo omakava pri cicani. a aby som mu rukou nebranila dostat sa kam chce tak si mi ju hned prichyti kolenom aby mal ciste pole

veva1
11. feb 2010

Svetlus uz nech je september. budeme odratavat a davat stavky,kolkeho porodis

svetluska.p
11. feb 2010

tak sojky moje, sme tehotni a rastieme. mam hcg 3OO, ze na 4 tt to vyzera. mam lezat a oddychovat a bud. stvrtok ideme na uzv, ci nam viroza neposkodila....
😵
dik za drzanie palciov 😵

habibi78
11. feb 2010

jooooj, svetlusik, parada..... 😀 😀 😀 😀
opatruj sa, davaj na seba pozor, teda teraz uz na vas.... 😵
nejaku fotocku nepridas?
velmi sa s tebou tesim..... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre