Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. feb 2010

cafte lo svetlus ako sa citis

ja som tiez mala nevolnosti poriadne ako po opici ked na to spomynam
dnes som zase poobede si pospala s christiankom 😀 😀 az mi lepsie padlo lebo nase noci su brutalne kazdu hodku sme hore mnci placka zo sna dnes snim bude muz spat ja idem do spalne nech sa poriadne vyspim uz by sa patrilo aj mne 😉

emily3
19. feb 2010

ahojte..no nevolnosti...pri Monike a Misovi som objimala wc misu skoro kazde rano tri mesiace, pri Marekovi som ani nevedela ze som tehotna az ked mi zacalo rast brucho, nemala som ranne nevolnosti a pri Lucke mi zaludok plaval hore dole a 😝 ..takze ti nemusi byt zle 😉

veva1
19. feb 2010

Zuzi ja som takto spavala 2roky. tak neviem co sa moj muz cuduje ze som vecne podrazdena

lante
19. feb 2010

Ahojte babule
Bola niektorá niektorá z vás na neurológii s drobcom v SINALGISe na Miletičovej alebo na Kramároch v DFN?

emily3
19. feb 2010

zuzka zasluzis si...jaj ja sa este nacakam na taku noc bez deti a buntosenia...preto som chodila do Levoce do skoly, vypadla od rodiny a jednu noc som sa vyspala..zlate casy 😉 ... teraz buntoska Lucka, tuto noc bola zas na mne prisata, mam pocit ze celu noc..a potom prisiel Misko a rano zas ti dva...ci mozu pozerat rozpravky... 😝

lante nie, nemame skusenosti...

zuzkaprofant
19. feb 2010

lante aj moj martin ze co vkuse frflen a sa stazujem len nech si vyskusa co to je kazdu chvilu sa budim len co maly sa pohne 😀 😀

dievcence ale aj tak kedy stihate tie deticky robit 😀 😀 mi k druhemu sa tak skoo nedopracujeme ved ja uz od22hod idem spat smalym bo on bezomna ani nejde nikam ako cecek je uz prilepeny na mne 😀 😀

emily3
19. feb 2010

zuzka deti su prirodzena antikoncepcia... 😀 ..nasi sa zasadne budia v tom najlepsie a stalo sa nam ze nas vymakla dcera, ale ked bola mensia..ale aj tak som mala z toho soky... 😅

zuzkaprofant
19. feb 2010

emily nas maly je max antikoncepcia apopravde ja na take veci dako ani chut a silu nemam ja som rada ze si lahnem maly je na mna az velmi kativny a cely den byt snim sama to je poriadna makacka ta obdivujem 4 deticky

veva1
19. feb 2010

tomino prave zaspal takze na dnes padla
zuzi ja som si tiez s tomom isla spat,niekedy zo zaciatku uz o 19. A ked uz zaspal aj dnu tak som s nim spala aj doobedne aj poobedne spanie aby som mohla fungovat. Teraz sa tomo budi sem tam okol 2 ale to ma len zobudi ,pyta mlieko,mu nedam a potom az okolo 5 sa nacicia a spi do 7-8. No ja sa budim aj nadalej minimalne kazde dve hodky a potom neviem zaspat nejakych 15min. Dva roky vstavania su dva roky

zuzkaprofant
19. feb 2010

VEVA ze nedam mu 😀 😀 😀 inac dost casto sa ti budi na 2 rocne babo ja som mala noci ze som len 3 hodky spala potom som sa len prevalovala lebo som nemohla od unavy zaspat 😀 😀 ja ked som bola tehu som spala 20hod vkuse ked sa dalo len som sa zobudila vycikat nieco som spapala a spala som dalej a teraz kazde 3 hdoyk som hore uz som o 5 min skor hore ako maly a ho cakam s mlieckom 😀 😀

veva1
19. feb 2010

nedam a on betar sa uspokoji. Keby som mu dala tak pokracujeme kazdu hodku dve 😀

emily3
19. feb 2010

nas Misko zase chodi do nasej postele, a to si este prinesie svoj vankusik a perinu a suchne sa medzi nas...ja sa zobudim z len pozeram a rozmyslam kde lezi mala a kto to lezi vedla mna....
dnes som skusala davat Lucke zemiacik, tak strosilinku ochutnala, ale este nevie co ma s tym robit 😅

veva1
19. feb 2010

jej to uz je lucka velka slecna 😵 a nezacinate mrkvickou?

zuzkaprofant
19. feb 2010

emily kukam ze lucka ma uz 5 mesiacov to ale leti 😀

loss
19. feb 2010

tak skusku som spravila 🙂

smejko1
19. feb 2010

lossik - blahozelam ku skuske.........

tie ergonosice - ani minehovorte o cene........ ja som si to posielala zo SR do NL takze cena plus postovne......... no dobra palka, ale stalo to zato a aj pri druhom o isto vyuzijem okrem satkovania........

svetlus - ja mam zaludok stale na vode a aj pri malom to tak bolo ale nevracala som ani raz...... proste ja to nemam v genoch a tesim sa...........

zuzka - ze spanok 20 hodin pocas tehu.......... aj ja som to zazila, ale uz veru pri duhom ani nahodou........ aj ked dnes sme s malym spali skoro 3 hodiny poobede........ milacik pochopil, ze maminka je KO.........

vevi - detto......... ti chlapi nechapu, ze ked neni spanok plnohodnotny tak aj clovek sliape len na pol plynu......

lolka
19. feb 2010

loss gratulujem, si sikulka 🙂

veva1
19. feb 2010

tak na vyspavanie pocas tehu aj ja rada spominam 😵 som stastna ze som sla v 12 tt na PN a poriadne som si to vychutnala

veva1
19. feb 2010

losik si macherka, mas moj obdiv dve male dietky a skola .A ja sa tu stazujem na nedostatok spanku

smejko1
19. feb 2010

dnes som ostala v soku, som sa pytala na matersku a rodicovsky prispevok pri 2 detoch a .......... ono je taky isty, akoby som mala len jedno........... preboha??? to ako viacpocetne rodiny ziju? ved to je len almuzna, no nie?

bershka
19. feb 2010

no majster v grcani som asi ja.... vzdajte mi hold, lebo ja som grcala este den pred porodom 😀

bershka
19. feb 2010

smejus tebe dodatocne gratulujeeeem

lolka
19. feb 2010

bershik nemachruj 😀 ja som hodila poslednu sablu tyzden pred porodom .....na teba nemam 😀
idem spat, u nas uz vsetci spia (manzel, Viki a este aj pes 😀 tak idem k nim zalahnut

veva1
19. feb 2010

Dobru mamky. aj ja uz lezim,si musim chytit flek,bo sa mi tomo uz presuva na vankus. zasa budem spat pod nim a on cely vytrepany na nom

bershka
19. feb 2010

ozaj ako reaguje lola?

petruci6
20. feb 2010

bre ranko,mna to tiez zaskocilo,ze pri dvoch detoch je RP rovnaky ako pri jednom 😠 ved jedno z toho tazko uzivit a ako este 2 alebo 3??? 😝
baby ako ste to mali s cyklom po tom,co ste dokojili??mne sa to uplne pokaslalo 😒 min som cakala 2mes na mrchu a teraz to bude zasa nadlho...

lolka
20. feb 2010

bersh, lola je uolne v pohode, malu si len onuchala a bolo. cez den len spi, vobec si ju nevsima. ale navsteva musi najskor privitat lolu 😀 takz pohoda

lolka
20. feb 2010

baby, Viki ma stale kapriny v ociach, skoro stale ich ma zlte, vytieram jej to prevarenou vodou a este z nemocky mame kvapky "Ophtalmoseptonex", ale prave dnes sa nam minuly 😒 stretli ste sa s tym ? nemoze jej to ublizit ? 😕 asi v pondelok zavolam doki

teuska
20. feb 2010

Caute babulky
Od vcera sme doma. Ale ja nejako nestiham, este dnes ma dokonca dcera meniny, takze zatial len tak na rychlovku.
Maly sa narodil nakoniec o nieco skor, 15.2.2010, lebo som dostala v nedelu vecer kontrakcie a tak som sa ponahlala do porodnice. Nechali ma sice az do rana, lebo najskor nebola poruke anesteziologicka a ked o 5 bola k dispizicii, tak zacal jeden spontanny porod a lekar bol pri nom. A o 6 mu koncila sluzba, takze som pockala az do rana a maly sa nakoniec narodil o 9. Spinalna anestezia mi nezabrla, tak mi museli dat celkovu. Prve dni som myslela, ze to nikdy nerozchodim, ale podarilo sa. A myslim, ze najhorsia bola prva hodina po prebudeni a potom to zliezanie z postele.
Maly je velmi zlaty, ale ja mam pocit, ze nic neviem. Dnes som nevedela ho ani riadne okupat. Papal by stale ked je hore, len pusinku otvara a ja neviem ako casto kojit. No v noci sme spinkali pekne, ani neplakal, len po troch hodinach som sa zobudila na to ako hlada cicik. 😀

veva1
20. feb 2010

loli.asi treba k dokine, tusim kubko toi mala s hankou ak si dobre pamatam,je to cosi s kanalikmi,alebo nejaky zapal. Neboj byva tto len urcite to chce dokinu 😉
teus este raz gratulujem 😵 Ja som kojila stale ked chcel,ale ci to bolo dobre??? Niekde pisu kojit ked pyta,niekde ze by sa malo pockat aspon dve hodky,aby presiel cely ten cyklus travenia a dokonca aj v tejto doba su dokiny ze kazu dat kazde tri hodky 15 min. s jedneho 15 min. z druheho a cakat zasa tri hodky. Tak ak dokazes odopriet tym ustockam,alebo chces mat pevny rezim papania tak poslucchni dokinu. Ja som dala stale a vychovala som si ceckomaniaka 😀 ale napr. aj emily dala stale a nemala s cickovanim ziaden problem dietatko si spravilo rezim samo. Hlavne nech je mliecko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre