Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
4. dec 2008

myslela som na teba,ked povedali Terezka 😉

len si ich chod pekne skratit,aby si ich mohla zac nosit,aspon ta nebude nic tlacit 😉

lucim
4. dec 2008

no dooobre, uz som nasla do juloviek recept na detsky punc, zeby som isla vytiahnut stroj? 😉
inak, ja ich uz nosi, zahnute dovnutra, zatial som chodila len do auta a z auta 😝

bianca
4. dec 2008

decka ako to ze vcerajsi panelak nie je v archive na jojke?Vcera som nestihla pozerat a na nete neni

lucim
4. dec 2008

hmmmm bianka, posli im staznost!!!! co s ito dovoluju ... 😠

zuzkaprofant
4. dec 2008

dievcata mna tak bolia prsia ze az aj v podprde ani bez nech dako mi navreli az su horuce 😖

lucim
4. dec 2008

mne pomahalo, ked som ich natrela s elastiQ

zuzkaprofant
4. dec 2008

mne nepomaha nic kazdy den si natieram prsia aj brusko 😖 no neviem co asi este stale rastu 😀

lucim
4. dec 2008

a len tak na chvilocku studeny obklad by im nepomohol?

cucuska
autor
4. dec 2008

ahojte. co preberáte?

lucim
4. dec 2008

zuzkine palive prsia 🙂

zuzkaprofant
4. dec 2008

asi musim vyskusat ale nemozem dostat daky zapal 😀 😀

lucim
4. dec 2008

zuzi, pozerala som si prave tvoje brusko ... som mala pocit, ze moje sa niekam moc vyduva, ale vyzera tak, ako to rastie u teba, proste tam je a zdvihlo to aj tu hornejsiu cast ... tak uz sa necitim divne ... uz chapem, preco mi treba tie vacsie gate, kam to pojde .... mna minule prsia boleli viac ako teraz ... teraz bolia v noci, ked volim blbu polohu na spanok...

lolka
4. dec 2008

caute zienky, pekne vam rastu tt 🙂
zuzi, teda uz mas pekne brusko 😵

zuzkaprofant
4. dec 2008

no hej brusko rastie ale mne aj tam dole narastlo 😀 😀 aj gatky musim menit 😀 😀 😀
martin sa smeje ze to este nie je tehotneske ale akoby som sa poriadne najedla 😝

lucim
4. dec 2008

lolkaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk 😵

lolka
4. dec 2008

zuzi, to nevadi, hlavne ze sa v nom schovava chrustik 🙂 aspon ma vela miesta, moze robit kotrmelce 😀
lucim ahooooj, byva ti este zle ?

zuzkaprofant
4. dec 2008

lolka no to moze 😀 ako sa mas inac co mas nove mikulasa uz mas kupeneho?

lucim
4. dec 2008

jojo .. mne drahy povedal, ze mam postavu ako matersky typ, ze budem ako krasna vestonicka venusa .... dufam ze mi tym chcel lichotit ... 😖

zuzkaprofant
4. dec 2008

Lucim no nie si sama 😀 😀 muzi su taky by chceli neviem co , inac moj uz je v 8mesici tak pribral a ma tehotenske chute by ste neverili ake kombinacie si dava

lucim
4. dec 2008

u nas prave drahy po mne prebral stafetu v spanku. doteraz som spala ja, tento tyzden je tuhy on. 😉
lolka no akoooo?

zuzkaprofant
4. dec 2008

lolka asi zaspinkala 😉

lucim
4. dec 2008

zuzi no co, uz sa kozenky trochu ukludnili?

lolka
4. dec 2008

zuzi, este nespiiiiiim, som sa zacitala v inej teme 😵
na mikulasa uz nieco mam, ale este chcem nieco kupit a samozrejme aj mojmu havusovi kupim kosticku 😵

lucim, to stale spanie si pamatam.....zaspavala som nieco po 20.00 hod. a moje starosti boli sa - napapat a ist spat 😅
zuzi, muzik sa prisposobil 😀

lucim
4. dec 2008

loli a ako zijes, havinko poslucha? a manzelik? som ti kukala albumy - skoda ze som na to stretko nemohla ....
a pocuj, ty vyzeras ako detatko, ako mozes byt uz tak dlho vydata? 🙂

zuzkaprofant
4. dec 2008

lolka ty mas kolko rokov?

lolka
4. dec 2008

manzelik aj havinko posluchaju, musia 😀
no, vyzeram mladsie - to sa zide za par rokov 😀 my sme s drahym zacali skoro chodit, preto sme uz tak dlho spolu a svadbu sme chceli obaja 😵

lolka
4. dec 2008

zuzi, 29 😉

zuzkaprofant
4. dec 2008

To mas tolko ako ja 😀

lolka
4. dec 2008

buduci rok budeme oslavovat tridsiatkuuuuuuuuu 😅 😉

zuzkaprofant
4. dec 2008

aj ja vo febuary uz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre