Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
21. máj 2009

no je mi zle,ale nevraciam,drzim to 😅
byva mi tazko,aj teraz som zjedla leco a zas ma zduva,ja uz neviem co mam jest 😖
musim jest zeleninu,ale ked ma zduva,neviem 😒

stankatt
21. máj 2009

to prejde, neboj 🙂 papaj co ti chuti 🙂

cucuska
autor
21. máj 2009

jeej lia som rada že je všeytko ako má byť, ja som ti povedala že to bude ok a tešim sa s tebou 😀

bianca
21. máj 2009

ahojte

lius ja som taka happy z toho vasho liababy.Len tak dalej.Povalujte sa,papkajte,priberajte.Fazulke posielame pusinky

cucuska
autor
21. máj 2009

jeeej keď si tak zaspomýnam, to bolo povaľovanie a polihovanie ukuuuk, lia poriadne si to uži to už nezažiješ 😵

lia
22. máj 2009

dakujem babule 🙂
ved si to konecne aj uzivam 😀 😀
priberam az moc 😠

cucuska
autor
22. máj 2009

lia nevadí len nech sa má drobček dobre, potom keď budeš mť okolo neho behačky a nočné vstávanie, neboj taaak schudneš Že ani nebudeš vedieť ako rýchlo. len pekne oddychuj 😉

emily3
22. máj 2009

Dobre rano, ako sa mate? vcera sme zapijali malu Miriamku, lenze nasa operka musela ist " skor domov" tak som tam bola len 23.30...ale manzel dosiel okolo tretej a isiel peso od nich..trvalo mu to cca 40min..dnes rano si necitil nohy a bol vypluty z podoby.( neviem na co sa ozieraju, ale mala je zapita statocne, asi sa chcu citit ako zena po porode 😅 ...tazko sa mu vstavalo...
nas Misulko sa vcera podkol o moje nohy a vletel rovno do dveri...pri ocku a cez licko ma sram, babatko moje...vyzera ako pirat.
MArek zase znicil okuliare, teraz mu vydrzali tyzden 😠 😒 ...to je taky spotrebny material a velmi drahy...to uz mal tretie...

Monika vcera bola na sutazi Dubravsky Slavicek ( sutacili vsetky ZS z dubravky (4) a vyhrala 3. miesto v prvej kategorie...sme na nu veeelemi hrrdddiiii 😀 😀 😀

svetluska.p
22. máj 2009

caute sojkule,
emily, no obuchava sa pekne maly misko. zlaty, daj mu pusu za mna. mon je sikovna.
lius, tesim sa, ze pekne napredujete 🙂.

petruci6
22. máj 2009

Manžel říká manželce:
"Já nechápu, jak můžeš být tak krásná a tak blbá zároveň."
Žena odpoví:
"Dovol, abych ti to vysvětlila! Bůh mě stvořil tak krásnou, abych se
ti líbila, a blbou proto, aby ses líbil ty mně." 😀

loss
22. máj 2009

ahojte

lius len si to uzi ked sa male narodi uz budes v jednom kole
ja mozem oddychovat len v noci aj to teraz rozmyslam 😔

stankatt
22. máj 2009

veru lius odpocivaj a nechaj sa obskakovat 😉

bianca
22. máj 2009

ahojte.Tak my sme konecne po ockovani a dufam ze to bude v pohode.Zatial sa len standartne jeduje a trepe do seba kukuricne chrumky a ja jej simi pomaham

loss
22. máj 2009

bia Bramborka je zlatusik to nestastne ockovanie ja tiez prezivam hrozne mama ked vidi ze otvara sestricka chladnicku uz place a ja s nou

cucuska
autor
22. máj 2009

ahojte babulky, dnes mam krasne pod mrakom 🙂

zuzkaprofant
22. máj 2009

ahojte lius len papaj vsetko prdkat aj tak budes 😀 😀 to je jednoi co zjes ,ikoki,e uz pri pc lebo moj maly tigrik je furt hladny a ked ma cicik tak sa mu dobre spinka 😀 😀

cucuska
autor
22. máj 2009

zuzka som rada že kojíš 😀 a ciciky su najlepšie to mu odkazuje moja Emka 😀 😀 😀

zuzkaprofant
22. máj 2009

ved vidiet ze je to chlapec ako tigrik ked vidi cicusku tak za do nej tak zakusi dobre ze mam tie klobuciky lebo inac by som nemala uz bradafku 😀 😀 joj dievcata teraz az ranajkujem vkuse bol maly na ciciku a teraz na neho maritn dohliada bo sa mu nechce spinkat a sa chce len rozpravat 😀

cucuska
autor
22. máj 2009

LOSSIK gratulujem a moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc sa tešim s tebou a som tu a tešim sa až zo šťastia plačem a tešim a tešim a tešim a GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cucuska
autor
22. máj 2009

bude ukecaný, ale je krásny pozerala som si zas fotečky 😵

loss
22. máj 2009

vidis cucik ani neviem ako sme k tomu prisli a co budeme robit 😔

cucuska
autor
22. máj 2009

prišli ste k tomu len jedným spôsobom a budete sa tešiť
ja sa tešim už asi zaj za vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkaprofant
22. máj 2009

jeeeeeeeeeej losik az teraz som si vsimla gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

cucuska
autor
22. máj 2009

vidíš táni je to OK

loss
22. máj 2009

zuzka dakujem stale to este predychavam nejak tomu nemozem uverit raz a babo je tu

loss
22. máj 2009

este neviem ci tie tyzdne budu pribudat 😔

cucuska
autor
22. máj 2009

budú budú budú

baby pomôžte mi MUSÍME TÁŇU PODPORIŤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzkaprofant
22. máj 2009

joooooooooooooooj sa tesim stebou 😀 😀 ja by som tiez tak o rok chcela byt zase tehotna 😉

veva1
22. máj 2009

losik???????????????????????????????????????????,
gratulujem 😵

zuzkaprofant
22. máj 2009

dievcata dala som dake nove foto mozete kuknut 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre