Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
27. júl 2009

emily,muselo vam byt fajnovo.kopec novych zazitkov 🙂
v dome je to uplne ine ,ze??

trpezliva
27. júl 2009

ahojteeee...emily, wau, nesitham sledovat vas nabity program. dobre, ze ti deti este pojdu do jedneho tabora, aspon si stihnes aj tie vecicky pre Lucku nachystat.
no u nas nic noveho, boli sme na jednej supeeeer svadbe v sobotu, potom som vcera zvracala, tak som sa prejedla..ale sme tancovali, zabavali sa skoro az do 3tej rana. len sme to nemali kedy dospat, lebo Lili nas uz o 6tej rano budila ako zvycajne. obliekla som Liluske fialove saty, manzelovi fialovu koselu a ja som mala tiez take saty, takze sme boli pekne zladeni. 🙂 potom pridam aj fotky, len nejako nestiham nic v poslednej dobe, lebo Lili spinka uz len cez obed a vtedy sa snazim porobit co sa da.
prajem vam pekny tyzden! 🙂

lia
27. júl 2009

ty si neni unavena kikus??no som zvedava,museli ste byt krasni 😉

trpezliva
27. júl 2009

sooooom, dva vikendy za sebou sme zurovali. ale vcera vecer som uz o 8mej spala, tak aspon trosku som to dohnala.
inac viete o tom, ze domcek je tiez tehu..chodila sem obcas.

lia
27. júl 2009

zas sa nahaname?? 😀
hejjjj??jeeejjjjjjj,kde je?? 🙂
a neviete co je so svetluskou?? ☹

trpezliva
27. júl 2009

svetluska nema v robote pristup na kona a doma sa asi venuje svojej polovicke 😎 😅 .
ved sem uz chodime pravidelne len 4-5 z povodnych 15. pamatam ked som raz robila tabulku, ze Missedky planuju, tak som zaplnila tabulkou dve strany. 😀
domcek neviem kde je, tusim vo februarovkach.

lia
27. júl 2009

vsetko sa mi zmazalo 😠
nema pristup??ako to?? 😠
veru,uz nas tu je par bab 😖

emily3
27. júl 2009

ahojte tehulky , mamulky...tak nase deti sa dostavaju do normalu 😒 , na chalupe boli zaluzie, ze ked sme ich stiahli, bola tam tma tmuca...a spali az do pol deviatej..doma mame len rolety a slnko ich taha z postele veeeelmi skoro...
a klasika, byt uz je hore nohami....zatvaram dom, ideme von...
zatial sa majte

stankatt
27. júl 2009

ahojte aj ja sem ece chodiiim 🙂 Mon spava este 2x denne, tak sa da.... inak ja som na materskej taaaaaaaaak strasne zlenivela... nic sa mi nece a nic ani nerobim 😝 . bude to vesele ked pojdem do roboty 😝 😀

lia
27. júl 2009

emily 😀 musiste kupit zaluzky a budes mat dlhsie klud 😀
kedy sa chystas do robtky stani??sak este mas casu 🙂

stankatt
27. júl 2009

lius asi od marca 😝 juuuuj ale neviem neviem 😀

sloniiicek
27. júl 2009

caute kocky. teraz sa tu dva tyzdne neukazem odchadzame na dovolenku do chorvatska. budeme tam do 10.8., tak papa

trpezliva
27. júl 2009

adi, prajeme kraaasnu dovolenku!!!! a potom sa ozveme, skoda, ze sme nemohli na Matkinu oslavu. aka bola?? prisli aj maminy z konika? SMejko bola si???
v kazdom pripade sme na vas nezabudli a po vasej dovolenke prideme zagratulovat 🙂 .

trpezliva
27. júl 2009

hadajte kde sme dnes zase boli...uz sa citim ako v Trumanshow, ze stale ten isty program...ale na kupku je nam naj, boli sme tam uplne prve uz o 10tej ked ho otvarali. a akurat napustali detsky bazen, tak isla horuca voda ako vo vani. Lili sa vyblaznila, tak teraz spi uz 2hdky/ja som si teiz lahla/. Teraz popijam kavu, zase mi zacala hroznneeee chutit, na zaciatku tehu som ju ani citit nemohla.
emily, tak uz sa niekedy pridajte aj vy. poriadne to unavi aj tvoje deti 😉

petruci6
27. júl 2009

caute baby,
dostali sme sa do prvej 10, mozete nam poslat hlasy? cislo 7, dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅
http://www.modernazena.sk/index.php?c=829

stankatt
27. júl 2009

Kikus, Adi prijemnu dovolenku 🙂 juj, hned by sme sa pridali... snad o rok. Smeji tak co, tata spracovany? 😉 . My tento vikend oslavime Monikin rocik 🙂 🙂 🙂 🙂 snad bude dobre pocko 🙂

emily3
27. júl 2009

petruci zahlasovane

ada krsnu dovolenku, uzite si to tam 😀

Kika aj by sme sa pridali, len Monika s Miskom maju este chrasty po kiahnah, ale uz toho nie je vela...kedy chodite?

stanka uz do prace??? inak aj ja uz na materskej mi z toho sisi..stale to iste, a teraz mi tu Miso ziape a nevie povedat co chce....nemam to rada, ked nevymacne zo seba co vlastne chce..jest, pit, spat.... 😒

stankatt
27. júl 2009

Peti zahlasovane 😉
Emily, no mala by som sa vratit, bo neskor sa uz nemusi dat 😒

stankatt
27. júl 2009

Smeji malinky uz stvornoskuje?

mayyyyka
27. júl 2009

Baby...chcela by som sa opytat...pred 6 dnami mi lekar na zaklade ultrazvuku povedal..ze nie som v 6 tt...ako podla menzes by som mala byt ale v 4tt a 3 dni...dost som sa zlakla ze ide o missed abort...pretoze mi nejde do hlavy jak pocitam tak pocitam :(( ale pred dvomi dnami som zacala mat normalne tehotenske nevolnosti a opat ma zacali boliet prsia...co m tiez vydesilo ked ma prestali z nicoho nic boliet...a teraz ma opat bolia ako sialene a su naliate...ja by som len chcela vediet...keby som naozaj prekonala missed...mohla by som potom este dostat tehotenske nevolnosti a naliate prsia????? citim sa ako keby som cely den cestovala na lodi tak mi je zle :((

emily3
27. júl 2009

mayyka missed je zamlknuty potrat, t.j ze babatko sa normalne vyvijalo a rastlo a prestalo rast, zit...bez nejakych priznakov ze zena to ani nevie. ( mne babatko zomrelo v 9tt a prisli na to v 12tt na ultrazvuku, do 9tt zilo a vyvijalo sa a bilo srdiecko)
podla toho co pises, velmi tomu nerozumiem ale ak si tehotna tak si este velmi na zaciatku tehu a nemuselo to vidiet na ultrazvuku...a ked nemas ine priznaky potratu, krvacanie, krce....tak pockaj este par dni ,tyzdnov a uvidis. 😉

stankatt
27. júl 2009

mayyyyka a preco by si uz nemala byt tehu? 😲 posuv je uplne v poho, hlavne ak mavas nepravidelny cyklus.. aj ja som mala posun podla mrchy som mala byt v 7tt a podla velkosti plodu som bola v 6tt 😉 a vsetko bolo OK, kedy ides na kontrolu?

mayyyyka
27. júl 2009

No pretoze ako pocitam tak pocitam tak mi to nevychadza....minuly tyzden som bola na sono...to som podla menzesu mala byt 6tt a 6dni ale lekar mi oznamil ze je to velkost na 4tt a 3 dni...cize 10 dni rozdiel...ja som v tom case uz 2 tyzdne vedela ze som tehotna...na zaklade tehotenskeho testu.Nejde mi do hlavy ako je mozne ze keby som bola vtedy 4 tyzdne a 3 dni...ako je mozne ze uz 2 tyzden predtym som mala pozitivny test :(( Na kontrolu idem o 10 dni dovtedy sa zblaznim.....

stankatt
27. júl 2009

vobec neplas, ono sa to neda presne vyratat na dni 😉 presnejsie je to podla sona a ak nemas krcovite bolesti a nekrvacas, je vsetko OK 😉 tak len vydrz, mimi je urcite OK. a k tym testom: na niektorych je pisane ze uz 5 dni po oplodneni, su schopne ukazat // 🙂

smejko1
27. júl 2009

cafte....... muz stale srajkuje, a ja uz stracam nervy....... vobec nema logicke dovody..... roste nas nechce pustit a basta....... zurim..... viete si predstavit tu atmosku 😠

stanka - nestvornozkujeme......lozime, hojdame sa na kolienkach a dvihame sa do stoja..... 😀 dnes som mu kupila 1 papucky a topanocky........ baby ja uz nemam babo...... uz je to mal cloviecik..... je mi tak trosku clivo a pritom je to uzasne aky je uzasny a zlatulililinky a sikovnucky

kilka - na oslave bolo supisne....... deticky boli zlatucke a hostina sladucka 😉 mnam mnam 😉 a hostitelia ako vzdy skveli 😉

inak ani casto nemam silu vam pisat ako beham cely den okolo maleho tak som vystavena ako pomaranc... 😎

papa

mayyyyka
27. júl 2009

stankatt dakujem trosku si ma upokojila 🙂 ...ale aj tak mi to nejak nevychadza a strasne sa bojim ze sa prestalo vyvijat :( ale aj tak som sa chcela opytat ci je mozne mat aj ked ste prekonali missed tehotenske nevolnosti...alebo praveze ustupili? pretoze mne asi pred tromi dnami zacalo byt straaasne zle :( ako keby som na lodi cestovala 😝

petruci6
27. júl 2009

dakujeme 🙂

smejko a nemozes sa normalne zbalit a ist? to potrebujes od neho povolenie? 🙄

emily3
27. júl 2009

mayyka keby si nebola teho tak by si nemala priznaky...mne uplne ustupili tehu priznaky a dokonca som sa vobec necitila tehu..akoby vo mne nic nerastlo..taky zvlastny pocit...
hlavu hore, este je to velmi skoro, nerob paniku...babatku treba dat cas

smejko..zbal sa chodte, ked muz aj tak bude mimo, preco by ste mali trcat doma? ti muzi su niekedy 😠 ....

mayyyyka
27. júl 2009

dakujem Vam 🙂 trochu ste ma upokojili potom Vam dam vediet ako to vsetko dopadlo 🙂

loss
28. júl 2009

lucim rada by som pridala ale vzdy sa noeco najde a nie je potom cas ale slubujem raz pridam aj druhe brusko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre