Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
13. sep 2009

dobru nocku,vyspite sa baby 🙂

bambi7
13. sep 2009

ok dobruuu babulky

smejko1
13. sep 2009

ahojte, suhlasim s bambi. ja som mala spinal a nemozem si vynachvalit maleho som hned videla, do hodiny som ho mala na prsniku a celu noc som sa mohla vytesovat, ziadne bolesti hlavy...... krasa.....

lia neboj..... a aj moj muz bol pri mne a bolo to najkrajsie na svtete.... etse aj teraz ked si spomenieme tak smoklime dojatim......

petruci, beriem stavku........ ak vyhram ja, prides na navstevu TY, a k Ty tak pridem ja 😉

ozaj a lia - krize si chran, ked zacne fesanda behat etse ich len pocitis, a okojeni ani nehovorim, obloz sa vankusami kolko sa len da 😉

lolka
14. sep 2009

dobre ranko 🙂
petru, smejko - vidim, ze ste sa stavili co sa skryva v mojom brusku 😀 o 2 tt sa to ukaze a potom bude vitaz jasny - a mozte si planovat navstevy 😀

kika, adi, smejko - ake bolo vinobranie? sli sme v sobotu cez Racu a bolo tam pllllllno ludi 😅
my sme boli na svadbe v Mode - na kupalisku. 😅 mali sme veeeeelke stastie, ze neprsalo, ale zato dost fukalo 😖 bolo uz chladno, ale vyzbrojila som sa teplym oblecenim a mali tam aj deky - natastie (aj ked ja som mala svoju v aute). ved tam neprechladnem nie ? chlapi samozrejme skoncili v bazene, dobre tam vymrzli a pred 1.00hod sme uz ficali domov.

citam, ze ste rozoberal porod......chcela by som prirodzene s epi, ale zatial nad tym nerozmyslam 😅

lia
14. sep 2009

dobre ranko,

bambi,to treba niekomu vopred povedat,aby mi malu hned ukazali??pred cisarskym ste mohli aj pit??myslim spinal.ja sa nechcem dat do uplnej narkozy,to urcite nie
smejko,musim si to dat do poriadku po porode,lebo tehotenstvo je strasna zataz a teraz som zistila,ze chrbticu mam v katastrofalnom stave.
baby,neviete mi pomoct??mam zapaleny prst na ruke,neviem ci som si zastrihla alebo tak vyrvala kusok koze,zvponku to mam v pohode,ale mam to napuchnute a fialove a na dotyk ma to boli.na noc som si dala ichtiol na to,ale vobec nezaslapal.
nemoze mala nic dostat-??

petruci6
14. sep 2009

smejko beriem 😉
lolka teraz je to na tebe,nesklam ma!!! 😀 😀

loss
14. sep 2009

caute

dovolenka nedopadla najlepsie museli sme skorej odist v piatok mama dostala afty do pusy a tak sme isli na pohotovost
dnes mam mala 1rok a 4mesiaciky 🙂

zuzkaprofant
14. sep 2009

lis daj si tam slaniunku ja som to mala tiez tehu na nohe som si pichal noznicami a mi tak hnisal ze mi kvapkal az hnis a slaninka pomohla osm si to spomenula na dedka mojho on vsetko tym liecil............xiixxi
daj si platok slaninky prelem alebo obviaz obvezom a za den mas ako novy palcek

lisu sa neboj ja viem ze aj som tu tioez hystercila ako kazda ale odstupom casu ked si na to vsetko spomeniem a pozriem na christianka tak to stoji za to mala som epiduralku a nebolelo to ani to pichnutie a to som uz mala kontrakcie a skakala som na posteli od zimy 😀 neboj zvladnes to
liuska pekne len doma odychni pamatas si sa smiala ze stale spinkam a lezim 😀 😀 to sa ani neda ked tak bolia krize ja smojou vahou v tehu to bol brutal aj nohy ma tak boleli joj vcera som si pozerala fotecky ako som bola tucnucka a aj sporpdu sa mi zda ze to tak davno bolo ☹

evitkamalicka
14. sep 2009

ahoj kocky,
ako sa mate? nejako nestiham sem chodit

stankatt
14. sep 2009

ahojte, ani ja som tu dlho nebola....
Mon uz beha jak dabel a stale vymysla.... ale je to zabava....

cucuska
autor
14. sep 2009

ahojte prijemný pozdrav z dovolenky
mame sa super je tu krásne a moc moc moc moc moc sa nam páči aj Emke 😎

smejko1
14. sep 2009

petuci - takze stavka plati a loli - nesklam ma 😀

mna hrozne boli chrbat, ale zatial nemam cas ani len na masaz a uz som rozmysala ist k ortopedovi, ale ..... nevyslo.

na ten zapal neviem nic..... len som si spomenula, ze osm nikdy take problemy nemala, ale po porode som to mala skoro stale 5 mesiacov...... a teraz zas OK...... starala som sa o nehtiky stale rovnako tak nechapem.. 😕 nepomahalo mi nic....... skoda, ze som sa teba zuzi nespytala 😠

na vinobku som nebola, nikto nechcel so mnou ist 😖

bambi7
15. sep 2009

cafte babule ako sa mate?

lolo ja myslim ze budes mat chlapceka 😉

lius ukazu ti ju nemusis ani nic povedat 🙂 a neboj vsetko zvladnes ,jasne ze mas strach aj ja som mala aledalo sa a zvladnete to vedste sikovne babulky 😉

lia
15. sep 2009

dobre ranko,

no so slaninkou chodit,na nohe to mas ine,zabalis do ponozky,ale ked stale umyvam aj riady,tak to by dlho tiez nevydrzalo 😖 ale skusim este repik.ani ja som to nikdy nemala 😒

teuska
15. sep 2009

caute babulky 😅
Chcela som sa ozvat skor, ale vypadol nam internet 🙄
Tripple testy su v poriadku, tak sa velmi vytesujem.

Dakujem vam za to, ze na mna myslite. 🙂

zuzkaprofant
15. sep 2009

cafte co nove tehulkam drzime palceky a tesime sa snimi ze testy dopadli oki
moj christianko stale kaka a papa a tak sa mi teraz pokakal ze vsetko od kakanky od oblecka , podlozky a koberca a smradil v obyvacke brutalny som musela vsetko dezinfikovat 😀 a este maly v tej kakanke sa vycapkal lebo mu to tak pekne clapkalo tak sa rehotal az som grcla na neho 😅

lolka
16. sep 2009

cafte 😉
teus, super, ze ste aj vy dopadli na "triploch" dobre 🙂
zuzi, no to teda muselo vyzerat a hlavne citit 😀 hlavne, ze sa malemu lubilo....ved mama sa postara o poriadok, ze ? 😀

smejko, a kika nebola na vinobrani ? joooj, ja by som si hned dala dobry sladky burciak, mnam 😝 ale to sa
asi velmi nemoze, ze ?
svagrinna mi povedala, ze som sa zmenila v tvari, tak ze budem mat dievcatko....no, tak ja uz neviem.... 😀
petru - smejko, som veeeeeelmi zvedava co to bude a ktora z vas vyhra 🙂

lius, na pol dna sa vyval na sedacke, nic nerob a zabal prstek do slaninky 😀

kubko
16. sep 2009

Ahojte maminky som tu konecne po sto rokoch a ako vidim krasne sa nam to tu rozrasta.
Lossicek ty si tehulka? Boze to som ani nevedela, blahozelam........ 😵
Blahozelam aj ostatnym prestastnym tehulkam, zelam uplne bezproblemove tehulkovanie a nestacim sa divit ako maminkam rastu ratolesti. Cucus, smejko boze tak to leti.
Aj ja uz za chvilku budem rodit 27.9 mam termin a uz sme sa aj definitivne dohodli s manzelickom, ze bude Kubko, lebo nas trochu znechutil panelak, ale ten nebude vecne... Drahy chcel Lubosa, ale ten ma za tyzden meniny, tak to nasmu pokladiku nechceme urobit, ze to bude mat tak po sebe. Porodu sa nebojim, ale z toho ako to bude zvladat Hanka 4, nedaj boze viac dni bezo mna tak z toho mam paniku. Je na mna strasne naviazana, ale co uz prezit to budeme musiet, dufam ze nebude mat traumu na cely zivot....
Tak sa opatrujte pobozkajte za nas svoje pokladiky a pohldkajte bruska....
cmuuuuuk

emily3
16. sep 2009

kubko ahoooooooj som rada ze si nakukla..drzim ti palce a Hanka to zvladne, uvidis. 😉
ja som mala tiez skor obavy ze ako to zvladneme organizaciu porodu a potom deti, ale zvladli to. no len nas Misko akosi musel rychlejsie dospiet, sice sme ho uz odstahovali od nas pred prazdninami, ako som sa vratila z porodnice, stale je v nasej posteli a vynucuje si pozornost, babatko moje. 😅
ale Lucku ma velmi rad, stale ju bozkava, hladka a snazi sa ju zobrat na ruky, co ho musim stale strazit aby jej nieco neurobil od lasky. 😀

mm1
16. sep 2009

AHojte babulky dobré ránko,

gratulujem k dobrým výsledkom všetkým tehulkám...

kubko, tebe držkám palčeky, potom daj vedieť, akurát minule som sa na teba pýtala vedviesky...
smejko, aj ja ta po dlhej dobe pozdravujem...

Stávka u lolky: hlasujem za dievčatko 🙂

stankatt
16. sep 2009

ahojte, jej Kubko tebe to ale ubehlo 😲 ...
ale babenky krasne a neuveritelne rychlo vam tie tt nabiehaju....

kubko
16. sep 2009

Emily blahozelam k lucinke nech ste so vsetkymi detickami zdravucke a spokojnucke....
MM ano s vedvieskou sem tam byvam....
stani ano leti to ako blaznive, nedavno bol novy rok chi chi....

zuzkaprofant
16. sep 2009

cafte co je tu nove

mamicky co mate uz deturence ked im isli zubky co robili babtka okrem plackania, mne sa nepozdava to kakanie maleho vsetci ze to su zubky ale to by nekala po kazdej flasi co ano?Ja uz som zufala kazdy mi tu mudruje neviem co mam robit ci ist zase ku dokyne alebo co 😢

lia
16. sep 2009

kubko drzim palce nech uz mas Kubinka v naruci 😵
u lolky si myslim,ze to bude chlapcek,ale aj to dievcatko sa mi k nej hodi 🙂
loli,no taky den som uz davno nemala 😀
prave riesim uz druhu upratovacku,potrebujem upratat poriadne a uz nemam na to nervy,mm by mi to urobil,ale potreboval by si najprv oddychnut a potom zacat upratovat.tak som tu dnes a predvcerom mala jednu ,ale nie som s nou spokojna,tak dojde mi zajtra druha,uz nech je tu poriadok 🙄
zuzi,najlepsie ist k lekarke,mozu to byt aj zubky,niektore deticky maju aj teploty,aj hnacky,ale tvoj to uz ma od minuleho tt ,tak treba konat uz!skoc k lekarke a uvidis co ti povie.

trpezliva
16. sep 2009

Ahojte,pisem z mobilu od nasich.kubko,som rada,ze si sa ozvala.ja som si myslela,ze uz si aj porodila.a budete mat parik,to je super,aj my chceme..inac termin mas na moju 30.ku/tak a teraz budem cakat na vase gratulacie🙂/.liuus,vy mate kazdy den novu upratovacku?ved potom ta druha uz nema co upratovat,tak podla coho vidis,ci je dobra?a preco si nebola spokojna?kradla🙂?

trpezliva
16. sep 2009

Lius a z domu ti potom napisem viac o cisaraku,kt.planujes.len je to na dlho.ja rozdohne cisarsky nechcem!!a uz teraz sa toho bojim,ze nebudem moct normalne rodit.ale o tom potom,takto cez mobil sa tazko pise🙂.zatial baby,pekny den.

zuzkaprofant
16. sep 2009

lius me boli ale tu su taky doktory ze ani vzorku ani nic mu nezobrala ze treba pockat ze ked bude kakat tak mame prist to vsetko 😠
liu by som ti prisla hend upratat ked mi pobavis maleho budes mat vsetko tip top ja zboznujem upratovanie 😀 😀

loss
16. sep 2009

caute,caute

kubik teda uz trhas cielovu pasku zelam rychly a bezbolestny porod
uz kazdu chvilku k nam pride cucus s muzikom a Emkou moooc sa tesim 😵
zajtra idem do poradne budu nas merat a vazit dam vediet ako sme dopadli pa

loss
16. sep 2009

kubik s tym odlucenim Hanky od teba mam aj ja problem mala tiez iba na mna sa viaze a mam z toho paniku uz teraz
a ozaj babulky stale vaham nad menami paci sa mi Zara ale aj Mia poradte mi Dakujem 😉

mm1
16. sep 2009

kočky nemám veľa času, ale Zuzi, tebe napíšem

nehnevaj sa na mňa ale mám pocit, že podceňuješ maličkého tie hnačky, pretože už to trva dlho, tak ti napíšem moje skúsenosti.

po prvý raz sme s Natálkou skončili v nemocnici, keď mala 6 mesiacov. Prešli sme z 1 beby na 2 a spustil sa nám kolotoč hnačiek, voda, a riedke až pomaly po krk... a po každom mlieku, jednoducho tie črievka to neprijímali, mala mi chudla, bola apatická... a nakoniec nechcela už ani vodičku ani nič....
To trvalo 2 dni a ja som nečakala a išla s ňou k lekárke, kde nás okamžite hospitalizovali. Dostali sme infuzky, robili nám rozbor stolice ( našťastie nič nezistili ) a dávala som len a len ryžový odvar... po týždni sme došli domov, ešte týždeň len ryžák a potom ryžák s Bebou miesto vody ešte týždeň a bola ok.

Tiež som si myslela, že to boli zúbky, ale pediatri mi povedali, že áno, môže byť redšia stolica zo zúbkov, ale max. 2 -3 dni., že toto bola črevná viroza...

pred dvoma tt. sa nam to zasa zopakovalo a zubky už máme všetky.... takže zasa 5 dní ryžák a chvalabohu máme pokoj.

tym chcem povedať, že naliehaj na vyšetrenie stolice..... je to tvoje dieťa a ty mu nepomôžeš.... a var ďalej ten ryžový odvar, ale rozhodne nečakaj....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre