Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
23. sep 2009

sak to,ale onuchaj pangasiusa 😀

mm1
23. sep 2009

no tento nesmrdkal, boli to tie filety z neho.... 😀

petruci6
23. sep 2009

ja lubim pangaciusa a viete co vsetko pozerie take prasa,alebo krava? 😀

mm1
23. sep 2009

baby, to je zasa raz téma, to vám poviem 😀 😀 😀

lia
23. sep 2009

vyborna tema 😀 😀
fuj,aj ja som ssa minule nad tym zamyslela,co vsetko pozere prassa 😝

svetluska.p
23. sep 2009

ahoj kocky, ja en skok, olebo nenormalne vela v robote mam. prisla mi vcera vnoci sms od kubika. uz maju maleho kubka, narodil sa o 23tej, 3750g a 53 cm. je zlatucky a krasny, poslala aj mms.

lia
23. sep 2009

jeejj svetlusik mojko,ozvi sa niekedy ako sa mavas 😉
tak kubikovi gratulujem a zelam vela zdravicka,mliecka a stastia 😵

stankatt
23. sep 2009

ahojte 🙂
lius hod nejake bruskate foto 🙂 som strasne zvedava 🙂
Inak soplikujeme aj my, asi tyzden. okrem sopliku jej nic neni... tak bojujeme s odsavanim, ale je to des.... sa spotim pri tom... chudatka malinke, ale teraz ma strasne vela deticiek sopliky 😠

lia
23. sep 2009

juuujjj stani,na buduci tt,som kaput a este mam aj vyrastene vlasy,to by bolo do domu hrúzy 😀
my mame ist v sobotu na oslavu,tak by som chcela ist ,ale ked nebudem zdrava,nemozme ☹

trpezliva
23. sep 2009

jej, tak Kubko je dvojnasobnou maminou gratulujeemeeeeeeee!!!!
viete co, hanba mi, ale som nevedela co je pangasius....az kym ste nezacali pisat, ze je to ryba.
my jedavame pstruha, lososa, kapra,sproty a to je asi vsetko. no mam sa este co ucit.
lia, ze vyrastene vlasy...keby som ja mala take starosti..ja uz som sa tri dni neucesala 😝 .
magdus, johanka sa mi stale paci,a le som asi jedina... ☹ . o tom mene sa mi snivalo este predtym ako som zistila ze som tehu...ale fakt nikomu sa nepaci...a nema ani meniny. jedine tak na Janu, ale to sa mi nepaci a pripomina mi istu osobu.
inac o tej saskii P. sa nikde nepisalo, novinari tentokrat respektuju sukromie, ja som len vedela, ze mala pri porode nejake komplikacie a potom museli pouzivat ten monitor dychu, lebo casto prestala ich mala dychat..ale to, ze zostala postihnuta, to som nevedela.
vcera chudatko ta mala rebeka v ordinacii...taku mamu by som niekam poslala! ze fajci pri vareni a dava jej stale hranolky a kolu.../inac akurat dnes sme boli na obede s Lili v mekaci na hranolkach..ale to my len raz za mesiac 😝 /
tym co mate sopliky tak uprimnu sustrast...ale odsavacku musite pouzivat, ja som odsavala a Lili tak strasne kricala, pocula to cela ulica. aj teraz ma traumu ked pocuje vysavac. ale fakt to pomoze...a vreckovkou neutriete nic, ani tymi hadickami co treba ustami sat. takze treba vydrzat a vydrzat...

mm1
23. sep 2009

ahoj Kikus, vela mien nie je v kalendari, a predsa su... napr. Tobias... a Johanka je fakt strasne pekne meno.... 🙂
Na pangasiusa som poslala na zaciatku recept, mozes skusit je to jednoduche a chutne.....
s tou Saskiou som to nevedela a je to velke postihnutie????
a kedy budeme vediet, kto sa skryva v brusku????
a kedy hodime nejake stretko????? 🙂

zuzkaprofant
23. sep 2009

kubko ma uz baaaabo gratulujeeeeeeeem

dievcata ja som po porode dnes dostala menzes a tka ma boli brucho ze az a hlava ani nehovorim som myslela ze po porode nebudem mat bolesti ☹

emily3
23. sep 2009

ahojte mamky..tak znamenia, ja som ryba aj moja dcera je ryba...sme supeeeer 😀 😀

kubko gratuluujeeeem, 😀 😀 😀

lolka
23. sep 2009

ahojte 🙂
kubko, gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂
kika, Johanka je pekne meno, este ho nezavrhuj 😵 zajtra ideme k Holanovi na 11.00 hod. tak sa uz veeeelmi tesime 🙂 a potom sa budem ponahlat do robotky, pojdem autom, tak by som vas v parku nevidela 😒

o Palfiho Saskii viem a aj som ich asi pred pol rokom videla v meste. nechcela som ich ocumovat, ale bolo vidiet na prvy pohlad, ze je postihnuta, chuda 😔 mala taku vacsiu hlavicku a "iny" pohlad. myslim, ze sa predcasne narodila a mala nejake problemy s plucami a dychanim.

ja mam rybky tiez rada, ale ako som tehu, tak bleee 😝
zuzi, to uz aj mrchujes ?? juj, blbe... 😖

magdi, tak ty si mala dnes dlllllhy den 😀 a uz si si nelahla spat do postele ? ja by som hned odkvacla 😅
stretko by sme mohli dat, dobry napad. 😉 aj veva pisala, ze by mala dojst do BA.
vevaaaa, mate este v plane vylet do BA alebo uz ste boli ???

lius, ze dom hruzy ?? 😀 😀 😀

loss
23. sep 2009

ahojte
tak mne je dnes hrozne cely den vraciam a lezim som na skapanie dufam len ze zajtra to bude OK

kubikovi SRDECNE gratulujem ,maminke vela mliecka a malemu Kubikovi stastie,zdravicko a kopec lasky 😵

stankatt
23. sep 2009

kubkovi gratulejeme 🙂
lossik to fakt? chudatko, pekne lezkaj

petruci6
23. sep 2009

Kubkovi gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,to sa vola Jakubko ci ako??
zelame vela mliecka mamine a vela zdravicka malickemu 🙂 🙂

kika bude mat babu,to je jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

S.P.je fakt postihnuta???to som netusila,chuda 😔

petruci6
23. sep 2009

baby prihlaste sa,vsetky ste krasne:
http://zena.atlas.sk/zena-sk-hlada-naj-tehulku/...

😉

smejko1
23. sep 2009

kubicek - blahozelaaaaaaaaame...... uzasna sprava a zelam maminke a aj synacikovi hlavne zdravicko

pangaciusa lubim odkedy som ho v holanksu jedla aj s lososom kazdy druhy den a az na SR som prisla nato ze ekzemik mal maly asi z morskych ryb....... no mama truba......

lia - presne ako baby hovoria...... ja som videla utz a odvtedy som vedela ze budem mat Damienka...... a nedala som si ho vyhovorit za nic na svete a ked sa narodil aj muzik suhlasi, ze je cisty Damien a meniny ma na Daniela a basta.......

magduska - videt, ze uz robis, lebo z domu si receptiky veru nestihala......

loli - pozdrav muzicka, ze nech sa rychlo uzdravi.........

petruci - ja ked som odsavala na dovolenke, odsavackou na baterky {neni taka dobra ako vysavac, ale ved na dovolenke to bolo super} tak nasi robili malemu opicky a ten sa 1x pri odsavani rehotal o milu dusu........ ved som aj niekde citala, ze ono to neboli, len je to neprijemne a tak to treba dako rychlo urobit a dieta aj skusit zabit........ no ved ja odsavam stale sa mi zda.......... 😕

baby - kto rodi po kupickovi najblizsie???

petruci6
23. sep 2009

smejko ja mam ten na vysavac,myslim,ze sa boji najviac toho zvuku,ale opicky jej robime,nepomaha nic
pritom je to par sekundova zalezitost
baby ked sme boli my male odsavacky neboli a sme tu!!!to fakt ich treba tak trapit??dnes som citala prispevok,kde jedne MUDR. napisala,ze detom do 1 roka sa nema pouzivat odsavacka!!!tak si vyberte 😒

smejko1
23. sep 2009

ano lekazi neodporucaju odsavacky, ale......

ak neodsajes mala sa nenapapa, nevyspinka a moze jej soplik tiect do hrdielka, ten sa jej zahlieni a zapali..... takze....

u nas maleho vysavac uspaval, ked bol babo a tak ho vysavac ako tak ukludnuje...... ja mu dam vzdy predtym do nosteka sterimar...... sopliky sa uplne uvolnia a hned je dobre......

idem sa umy a buvat, kym moj milacik spinuskaaaaaaaa, lebo ked sa zas bude budit to sa moc nevyspim, ze ano???

petruci6
23. sep 2009

ano ano,velmi mudro 😉
dobru nocku

zuzkaprofant
23. sep 2009

ja vobec neodsavam malemu sople on si ani enda mlati ma ked vidi hadicku ja mu len s usatkom povyberam co vydno sopliky mne tu nekazali odsavat alebo vyberat nasili 😀

petruci6
23. sep 2009

zuzi co dr to iny nazor,kazda mamicka vie co je najlepsie pre jej dieta 😉
ziadna nechce ublizit,ja ju tiez tym netrapim,max raz za den teraz ked je chorucka

lia
24. sep 2009

ja si tu odsavacku urcite kupim keby bola mala chora,inak ju nepotrebujem
tiez si myslim,ze treba vydrzat,sople su hnusoba.

mm1
24. sep 2009

Ahojte babule, dobré ráno 🙂
včera sme mali super zážitok.... musím vám ho napísať.
Keď som prišla s roboty, tak sme išli s Natali ešte von, reku, je krásne musíme to využiť...
Tak sme sa vybrali na také naše obľúbené ihrisko, a taký chlapček Maťko sa tam do nej zaláskoval... 🙂
Ako sme tam prišli tak sa tam hral s dvoma chlapcami, ale ako zbadal Natali, obrátil sa na pate, a išiel k nej, že sa bude hrať len s ňou. Najskôr som si myslela, že sa ani poznajú, ale jeho mamička vravela že nie...
Potom prišiel taký druhý chlapček k Natálke, a tento Maťko mu strelil facku, že nech ide preč, že Natálka je len jeho kamarátka... no a nakoniec nás museli ísť i s jeho mamičkou odprevadiť až domov, lebo držal Natálku za ruku a nechcel ju ani za nič pustiť....
bože moje dieťa má len 19 mesiacov, a už si vodí domov chlapcov 😀 😀 😀

lolka
24. sep 2009

magdi, no pekne....a to uz v tomto veku 🙂 veru, budete to mat asi tazke v puberte, uz si zohnal tvoj muzik nejaku flintu na napadnikov ? 😀
moj synovec zasa - ked mal asi 6 rokov - tak zhodil svojho kamarata do fontany, lebo boli dvaja na jedno dievcatko a jemu sa pacilo 😅 a kedze sa mu to dobre nepodarilo na 1x tak to tam este dotlacil 😀 svagrinna
bola z toho hotova co urobil, pytala sa na to psychologicky a ona povedala, ze je to uplne normalne muzske riesenie - odrovnal soka 😀 😵

mm1
24. sep 2009

áno lenže to som ešte zabudla napísať, že oni byvali uplne na opačnom konci Petržky... 😀
Peti, tak dnes sa dozvieme, kto sa skrýva v brušku???? 🙂

Inak k tým menám čo ste sa tu bavili, aj Scarlet je pekné meno... 🙂

lia
24. sep 2009

magdus 😀 😀 😀 to je zlateeee 😀 😀 mala si si ich odfotit 🙂

mm1
24. sep 2009

nemali sme zo sebou ani jedna foťák 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre