Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. okt 2009

dakujeme pekne kočky

loss
1. okt 2009

Evi Adamkovi vsetko naj naj naj 😉

loss
1. okt 2009

my mame rok aj 4mesiace a mame presnych 8kg

veva1
2. okt 2009

no mamkz co porabate? nejako to tu viayne.
dnes som bola vonku s emilz a s vacsinou jej deti. Su uzasne vsetky,ale mamka ma snimi co robit,lebo su to poriadni certici. Mamky ledva rozdychali ked sa marek vyskriabal na strom a misko na branku,hotove zive striebra 😀
a lucinka je nadherna,brala by som taky batoztek 😵

lolka
2. okt 2009

adamkovi dodatocne prajem vsetko najlepsie 😉
dako to tu viazne.....
asi ste vonku s detmi, kym sa da a nepokazi sa pocasie. ja fachcim v praci a uz sa neviem dockat vikendu, sa vyspiiiim konecne 😵
dnes ideme s kamosmi na husacinu, sa tesim ako sa dobre napapame 😝

cucuska
autor
2. okt 2009

ahojte, my sa chystame na jarmok. Emka ešte spinká ale hneď ako sa zobudí tirelime, večer popišem aé hvadiny sme zas nakúpili .)

trpezliva
2. okt 2009

ahojtee..skoda veva, ze ste nedali skor vediet a o kolkej ste boli na ihrisku?ja som bola s Lili okolo 9:30,ale tu u nas..neboli tam ziadne deti, tak sa dalo..inac sa mi bezne stava, ze ma nejaka mamina na ihrisku upozorni, ze Lili ma sople 😒 . no ale nebudem s nou doma ako vo vazeni, to by sme sa obidve zblaznili...urcite to ma zo zubkov, furt si tam strka ruku a aj cez den je umrncana.
zajtra pobezi Lili svoje prve preteky tu v Dubravke na kupalisku. uz som ju bola zahlasit a zobrat startove cislo. 🙂

veva1
2. okt 2009

jej lili drzime palce, 😵

trpezliva
2. okt 2009

veva, zajtra idete domov? lebo by mohol bezat aj tomino!! vystartoval by za Lili 🙂 ./tam sa uteka intervalovo, cize kazdych 30 sekund dve deti odstartuju/.
tak sa vam nepacilo na preliezkach? inac ani Lili z nich nie je nadsena, ona tam vacsinou "kradne" kociky a motorky, odrazadla...

cucuska
autor
2. okt 2009

ahojte, dnes mam náladu na nič a moja polovička mi to všetko robí, a že výročie sobáša........ idem asi spať, nie pošlem spať jeho 😀

trpezliva
2. okt 2009

cucus, co sa stalo??

smejko1
2. okt 2009

vevi - ja som videla emily a vsetky jej deturence v akcii ked bola 2 tt po porode...... klobuk dole... uf uf

kika - to vazne bude aj mala bezat? 😀

dnes bola riadna kosa......... poobede sme boli s jednou babkou potom s druhou, ale uz teraz sa desim zimy..a stale si neviem zadelit cas....... dnes som bola doobeda plavat a poobede som chcela ist do BA, ale to mi maly papa a spinka a potom to uz casovo nevychadza, lebo na ceste naspat by mi zaspal v aute....... fakt neviem ako to potriedit 😕

boze co ja budem robit, ked bude vonku mraz? ved ma maly zje od nudy doma.... ozaj bola som 3 x v materskom centre a velmi sa nam s malym pacilo taka super zmena.....

cucska - ja sa nedivim,,,,,,, typicky chlap......... nepripustaj si to moja

trpezliva
2. okt 2009

smejkooo..ved presne to. aj mna desi predstava ze sa blizi zima ☹ .co budeme robit traja zavreti doma cely den??? Lili po hodine co sa hrame v byte je uz nervozna a nevie co so sebou,vymysla hovadiny od nudy..a ja tak isto neviem ako ju dlho zabavit. preto sme stale vonku. mame tu jedno MC Klbko,ale neviem co bdue zatial robit to mensie babo...a asi tam bude vela chorych deti ako v skolke,tak zase nechcem mat furt marodov doma.
dnes bolo take hnusne pocko poobede, aj som si zadepkovala,ze ako to budem zvladat v zime.
ozaj,nosia uz vase deti capice? lili nechce ani za svet...ale vsimla som si,ze deti naokolo uz nosia.
a kde kupujete cizmicky na zimu?

lia
3. okt 2009

caute 🙂

jejjj ,tak to som zvedava na lili,natocis to kikuššš??
no ja mam asi predporodnu depresiu,neviem ci to existuje,ale vsetkeho sa tak bojim ako to zvladnem,neviem si to vobec predstavit 😔

loss
3. okt 2009

caute
dnes som bola v skole celkom sa dalo 🙂

lolka
3. okt 2009

loss, tak fajn.....mne by sa asi nechcelo 😅

lius, ty uz mas 30tt, ale to leti 😉 uz ta presla depka ? neboj sa, zvladnes to, muzik ti pomoze a urcite aj vasi, nebudes sama 😉 a co sa tyka porodu....aj to snad prezijeme, ved nebudeme prve ani posledne a princezne sa von nakoniec dostanu 😵

lia
4. okt 2009

hej loli,uz je fuc,tieto tehotenske nalady su dost navalove 😅 😀

emily3
4. okt 2009

ahojte , nestiham zapinat pc...bola som s vevou, odarilo sa nam stretnut sa na druhy pokus, lebo po prvy krat ked sme sa dohodli, kym som sa vymotala tak uz bolo neskoro 😅 ...Miso hladny, prebalit..lucka a do toho Marek....proste kriza. na druhy krat sa to podarilo..no moji experti boli vsade, nevedela som kam skor pozerat, a koho skor ratovat..tak to je taka pohodicka s jednym dietatom 😉 a Tomasko sikovny chlapec, ako recnil a behal...a predaval tu najlepsiu zmrzlinu 😀 😀 😀 😀

loss uz zarezavas v skole? ja zacinam od 17.10 😝 nechce sa mi. som v poslednom rocniku, z prace este nemam ani carku a cakaju ma statnice 😝 ..no uz to nejak dobojujem a potom slobodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cucuska
autor
4. okt 2009

ahojte, no Emka je ž v pohodičke, ale zubky nikde len sople a sople.....ale je už usmiata takže s vytešujem. No ja mam za sebou už prvé prednášky a o dva tt termín skúšky bleeeeeeee. až ma mrazí 🙂
no a čo by som vám ešte povedala???? Jaaaj no ja si mam vybrať tému na diplomovku ale neviem neviem, zvažujem tému potrat alebo umalé oplodnenie🙂 musím okuknúť či sa to ešte nepísalo.
a ideme zas odúčať od lienok. Teda emku zas idem na to nabádať, kakať sa už pýta a ideme aj na cikanie. Ja nechápem prečo sa prestala 😅

veva1
4. okt 2009

cucka a ked ste prestali davat plienku tak ju uz nikdy nemala? Lebo tomko ako sa prvy krat vypytal na zachod plienku uz cez den nevidel a ako sa vypytal aj v noci ,prestali sme plienkovat aj v noci. A tiez sa este stane sem tam ze mu ujde,ked nema cas alebo to nanho prudko pride

veva1
4. okt 2009

a este vam depkovym : nebojte
kikus novorodeniatko do kocika,lili teply overal a ste vonku aj v zime.Neboj sa zohrate a bude dobre.Lili je uz urcite rozumna a da sa s nou dohodnut a este stale mas dve mesiace a za ten cas lili este tak pokroci ze ani nebudes vediet ze ju mas.
lia neboj nejako porodis ,rychle zabudnes a ostatne uz zvladnes.Ci lahko alebo tazsie ,ale urcite zvladnes 😉

emily3
4. okt 2009

ahojte, tak mam novy kocik neuveritelne. Kamoska robi v jednom obchode a mali tam vypredaj, nejaky stary model : trojkolka co stal 5000Sk tak ho predavali za 13eur...brala som ho vsetkymi desiatimi aj keby tam bola neviem aka chyba...je super ,je sportovy, ale tuto zimu budeme mat ten hlboky a za par mesiacov sa zide..tesim sa. 😀 😀 😀 😀

a zienky s depkami, je to uplne normalne..aj mna obcas chytaju depky 😝 ..treba sa vyventilovat a bude ok...

kika neboj sa druheho baby, ked male pride na svet, tak si to zorganizujete a budes to zvladat ( nic ine ti neostava 😅 ) ale este budes milo prekvapena ako Lili prijme surodenca..Misko sice ziarli na malu, ale ju velmi lubi a dokonca mi pomaha, poda mi plienku, alebo ked ideme von, tak malej prinesie capocku a pod. 😉 😀 a ked mala place, staci ked sa Misko na nu pozrie a prihovori sa jej, Lulu prestane 😉 😀

mm1
5. okt 2009

Ahojte babulky, mala som tri dni dovolenku tak som po piatich dnoch v robotke...
hruuuuza....
prečítala som vas... depky sú uplne normalne, a prechadzame nimi kazda, ale tak ako pridu, tak i odidu, tak hlavu hore.... 🙂
Cez víkend sme boli na chalupe, bolo super pocko, zbierali sme orechy, mala hrabala listy, furikovala, kosila travu.... ani dovnútra sme ju pomaly nevedeli dostat.....

a objednala som jej knizky, dnes pridu, tak som rada, a kupila som jej vesticku a nohavice, tak zasa bude paradnica....
inak tentokrat som i v Lidli vo štvrtok rano dobre nakupila, ale pravda je, ze bola som uz na 7,00....

Kika, ja som topanocky na jesen malej kupovala naposledy v Protetike, aj gumačky som jej tam kupila a ze budu mat i zimne, tak pojdem urcite tam....
🙂

svetluska.p
5. okt 2009

caute sojky, co nove? mne sa nechce makat.

lia
5. okt 2009

ahojte 🙂
svetlussss,pisss ako sa mas a prehanaj 😉bosorka,ty sa uz ani neozves 😒 ty ty ty
co si nakupila v lidli mm??
baby,nepuchli vam ruky a netrpli??to je strasna bolest a kvoli tomu v noci nespavam ☹

mm1
5. okt 2009

Kupila som malej pančušky, ponožky, pyžamko, a taký set tričiek... mala som šťastie a všetko sa mi ušlo...
a trpli mi ruky, ešte i tak 6 tt po porode.... ale potom to ustalo... niekedy som sa bala malu chytit na ruky, aby mi nespadla, lebo som ich mala take drevene...
nohy mi nepuchli......

cau svetlus, ako moja,... hod mailosa, co nové?

trpezliva
5. okt 2009

Ahojteeee..dakujem za povzbudenie, ved co ine mi zostava, nie? 🙂 Ja viem, ze to zvladnem, len mi je luto Lili, ze ju oberiem o "mladost" a zrazu z nej bude velka slecna namiesto toho babatka, co mam teraz doma. Bude sa musiet naucit sama hrat a nebyt len so mnou..ja som ju takto vychovala, ona je na mne hrozneee zavisla, nevydrzi s nikym dlhsie, v sobotu isla s muzikom na ihrisko, lebo som potrebovala povysavat a vratili sa takym placom ☹ . Aj cez den mi je furt v patach, nemozem pri nej nic..ani varit, ani upratovat, ani si na chvilku sadnut k pocitacu..tak jej venujem 100percent svojho casu, co teda vobec nelutujem, lebo je strasne sikovna a mudra, len teraz to bude tazsie, ked zrazu pride taka velka zmena.
v Lidli som bola aj ja,ale uz tam skoro nic nemali! sestre som chcela do USA poslat tie supravy/tielka tam ze vraj nepredavaju..to sa u nich nenosi 😕 /, ale mali uz len malinke cisla 56, to teda neviem ktore novorodeniatko bude nosit tielko a este k tomu nohavicky.... 😨 ale nasla som tam podprdu na kojenie, tak aspon tu som kupila..nechapem, ze cislo 40, a je mi to len tak tak dobre. asi preto to nikto nekupoval.
preteky v sobotu dopadli super, mam aj fotky, ak budem mat cas, tak pridam...Lili vystartovala, potom sa mi zavesila na ruky a celu trat sme presli spolu, az pred cielom asi 50 m som ju zase polozila a docupitala do ciela. vsetci jej tlieskali. 😵 😵 boli sme samozrejme posledne 😀 . ale inac mala som aj ja co robit, sviznym krokom do kopca a este aj ju som mala na rukach...skoda, ze nas niekto nenafilmoval 😝
svetlus, toto bola odpoved aj na tvoju smsku..boli sme akurat na ihrisku doobeda, tak som ju dostala az teraz.
a ako sa maaaas?ved napis viac o sebe. 😎

lucim
5. okt 2009

ahojteeee, my mame tri a pol mesiaca a 7,47kg, a uz nekolikujeme, ale oplieskavame hrkalku o hrazdicku . 😉

idem si vas kusok naspat docitat.

svetluska.p
5. okt 2009

kikusss, ahoj. pridaj fotky, vo som vaze zvedava.a to co bolo, akoze detsky nmaraton, ci co? aka vzdialenost? kto to organizoval?

cucuska
autor
5. okt 2009

ahojte, mam super správu 🙂 Emka vyšli dnes do rána horné očáky, ešte dolné a zas bude n chvíľu pokoj 🙂

A hoj Svetluška ako sa máš??? čo nové???? dlllhooooo som ťa nečitala a a neviem nič o tebe.
a baby nedepkujte, všetko prejde, teraz sa mi to ľahko píše keď ja nedepkujem xixixixi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre