Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
26. nov 2008

zuzi presne.Mne pri prvom vobec nebolo zle a ked som cakala Barcu tak som do 6 mesiaca chodila vsade s vreckom.Negrcala som vela len mi bolo priserne zle vzdy,aj uprostred noci a neskutocne mi vadili vone a pachy.Vyprat a vyvesat pradlo bola pre mna nocna mora

zuzkaprofant
26. nov 2008

ja velmi necitim ma upchaty nos ale grcam stale vcera som nedobehla hodila som to v obyvacke dobre ze mame dlazbu 😀 😀 a chodim vsade s tastickou pre istotu , mne bolo zle aj pri prvom takze dufame ze ked budeme cakat dalsie babato mi bude super a si to vychutnam 😀

lucim
26. nov 2008

olivka ano, ja mam duphaston *2x1 a teraz ked som zacala spinit tak mi to doktor zvysil na 3x1

bianca
26. nov 2008

olivka mne dal utrogestan ale az som zacala spinit

loss
26. nov 2008

zuzka tak ja som mala vsetko dopredu malu som mala rodit v 7mesiaci a tak sme mali naozaj vsetko nakoniec sme rodili na termin a smaila som sa ze nam postielka zapadne prachom 😵

zuzkaprofant
26. nov 2008

no hej ja tiez uz mam vybavicku oblecka skoo nakupene a take ine veci teraz len setit na kociarik a postielku a postupne ine vecicky take co velmi netreba ale sa zidu

dievcata poadte mi ako prsia narastu mi ked budem tam mat mliecko este viacej alebo nie

smejko1
26. nov 2008

zuzka, mne narastili oproti tehu asi o cislo, ale tie podrpdy su elasticke takze cislo hore dole to sa da

zuzkaprofant
26. nov 2008

ahoj smejko dobre a inac kojenie je bolestive alebo nie lebo kamoska ma starsi ze to velmi boli 😠

bianca
27. nov 2008

ahoj

kojenie nie je bolestive pokial mas dobru techniku.My sme mali problem nez sme nasli spravnu polohu a tak sme kojili vo futbalovej,mala bola prisata 18 hodin denne a ziadne bolesti

zuzkaprofant
27. nov 2008

a ako sa koji co je futbalova poloha 😀

bianca
27. nov 2008

zuzi skusim najst odkaz

zuzkaprofant
27. nov 2008

mne sa paci ta kolebka tak by som rada kojila 😀 musim sa pochvalit dnes mi chuti zjest na obed som si robila halusticky s kapustou a spapali sme 2 taniere rekod a este som hladna 😀 😀 ssa tesim ze mi konecne chuti

bianca
27. nov 2008

mnaaam

ja som kupila dnes grilovane kura lebo mi vecer bolo strasne zle a nevedela som ako na tom budems varenim tak som to poistila

zuzkaprofant
27. nov 2008

mi chceme robit teraz v sobotu lebo ja mesko nejem dako a musim zacat 😀 😀 😀 bianca poradis stacia mi ked budem kupovat oblecko na 2-4mesiace ci mam aj mensie kupit?

bianca
27. nov 2008

zuzi my sme mali par mini a potom uz iba 2-4 mes.Dali sme ponozky aby sa jej to nesmikalo a mala bola happy

zuzkaprofant
27. nov 2008

ja mam do nemocky take malicke na 0-1m a potom uz na 3-4 a vacsie par kuskov potom podokupujeme ked babo sa narodi, viacje uz nebudem kupovat oblecka ako mam dnes mi este nieco doslo co som objednavala a mam dost si myslim aj ked bude po mne ze sa zaspini skoro aj tak mam dost 😀 😀

bianca ty si v noci spala dobre ja som stale nad ranom od 2 hore do 5hod neviem spat

bianca
27. nov 2008

zuzi ja som skoro cele noci precurala a bola som hore.

zuzkaprofant
27. nov 2008

tak to je asi normlane 😀 😀 mne sa aj tak najlepsie spi okolo 2-5 poobede vtedy sa viem super vyspat 😀 😀
kde si bianca v bj alebo uz v cechach?

bianca
27. nov 2008

v cechach sme ale domov jazdime

zuzkaprofant
27. nov 2008

casto aj s malinkou?

bianca
27. nov 2008

no vzdy na tyzden.Tie vybavovacky su strasne a mala miluje sedacku a auto tak je to ok

sloniiicek
27. nov 2008

caute koculdy. pekny dnicek prajem.

smejko - tak ako si uzvias mamickovske povinnosti, ako sa ti dari? aj si niekde opisovala porod aky bol a tak? lebo som zvedava a davno som tu nebola.

kika - jasne, ze to mozme prehodit aj na buduci tyzden. ja len kvoli tomu, ze v piatok idem zrovna do mesta. 🙂

olivka_zlatko - mne doktor predpisal duphaston. je to na podporu babatka, aby sa lepsie zacalo vyvijat. aspon myslim. nic zle to nie je. 😉

bianca
27. nov 2008

sloni ahojky

sloniiicek
27. nov 2008

ahoj bianca. ako sa mavate?

bianca
27. nov 2008

my dobre.Len nasa od narodenia zle spi tak tu je strasny bordel 😅

sloniiicek
27. nov 2008

tak nastastie s tym sme nemali problem. len mi najnovsie cez den horsie zaspava niekedy. inak si musi dat deku cez tvaricku. a par dni mi teraz zaspala pri kojeni a rychlo som jej namiesto prsnika vymenila cumlik. alebo som jej dala hrazdiku a potom zaspala.

bianca
27. nov 2008

nasu budia prdy.Dr nam doporucila neake kvapky ale stoja 700 kc a na to ja nemam 😖

sloniiicek
27. nov 2008

tak to je dost. inak aj nas castokrat v noci zobudia. niekedy zaspinka a niekedy nie.

bianca
27. nov 2008

nasa v noci relativne dobre spi,teda pokial sa jej nechce o 2 rano diskutovat.To dokaze aj 2 hodiny kecat a v postielke reve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre