Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
4. nov 2009

ahojte ako sa máte????

loss
5. nov 2009

boze kika uz uz to mas za sebou tak v dobrom ti zavidim ze sa zbavis brusina a ked ja porodim uz budes zabehnuta dvojmaminka
cucka cauky no jaa nic moc skusky pred dverami,velke brucho a nic sa mi nechce

petruci6
5. nov 2009

kika ten sen fakt super,ze zabehat,si ma pobavila 😀 😀
to ja mam v poslednej dobe same hororove sny,vrazdiace mravce,kusajuce macky,.. 😝
z Ikei nie su dobre matrace
ja som kupila spolu s postelou,tak som mala lacnejsie,ale zalezi do akej sumy,aku mate postel,rost,aky ma byt vysoky,..to je najlepsie poradit sa v obchode
ci chcete pruzinovy...

zadaj si dopyt sem http://www.aaadopyt.sk/
oni to rozposlu firmam a tie sa ti budu ozyvat,ja som tak kupila postel,fasa vec 😉

trpezliva
5. nov 2009

petru, diiik...idem skusit...ja poznam len take znacky ze Dormeo a pod.,ale tie su predrazene, aj ked asi dobre..
uz sa tesim, ze nebudme mat s muzikom dieru medzi sebou...aj rano ked si zoberiem Lili k sebe/stale vstava pred 6tou 😠 /, tak jej tam pada nozicka, rucicka..postel mame z Ikei a dva rosty polohovacie, ale tie su nam zbytocne, ani raz sme ich nevyuzili.
hmm..baby, inac kde ste vsetky? tiez chodite na cely den prec z domu?
vsade strasia tou chripkou/normalnou/, vy sa nebojite? ja sa len modlim, aby nezakazali kvoli epidemii navstevy v Ruzinove, ked ja pojdem rodit....to by som nevydrzala 5dni sama..bez Lili ☹ ☹ ☹ .

mm1
6. nov 2009

ahojte kočky, prišla som Vás pozdraviť... máme sa fajn, rastieme, vymýšľame, chodíme na šerblík......
chodím sem teraz veľmi málinko, ale všetky vás moc pozdravujeme......

a pozerame tt ako sa vám to už kráti... takže teraz Kika, Lossik, Lolka a Liuska.... super....... 🙂

lolka
6. nov 2009

cafte 😉
kika, ty mas teda sny.....ale to behanie ma u teba vobec neprekvapuje 😀 😀
petru, tak hororove sny som mala asi pred 2 tyzdnami a dnes sa mi snivalo nieco s vazanim, to asi preto, ze som pozerala odsúdené 😖
my by sme tiez potrebovali nove matrace, lebo su uz zlezane, ale musime mat 2, lebo pod postelou mame ulozeny priestor a cez jeden veliky matrac by sme sa tam nedostali. mne vyhovuje mat "vlastnu polovicu", lebo ked sa muzik roztahuje, tak ho vytlacam z mojej polky....musim mat priestor 😅 take zaspavanie v objati u nas nehrozi 😀 😅

kika, nestras, ze zavru Ruzinov, chcem tam chodit na cvicenie a aj ta chcem dojst kuknut, ked porodis. mozem ? nebude ti to vadit ?

magdi, Natalka je sikulka, ked pekne serblikujete 😉

mna dnes caka poradna po cca 6 tyzdnoch + vysledky z cukru, tak snad bude vsetko o.k. 😉

mm1
6. nov 2009

Kika, Peťka, aj ja vás chcem prísť kuk, keď budete mať batôžteky.... 🙂 MOŽEM??????

teuska
6. nov 2009

Caute babulky
Ja som si rano dala do pohara tu glukozu, zaliala ju vodou, ze ju rozmiesam a ona spravila take tvrde hrcky, ktore sa mi vobec nedali rozmiesat. Som to drvila o kraj pohara a miesala az ma bolela ruka. Ale nakoniec som to ako tak vypila a nastastie aj udrzala aj v zaludku.
Poculi ste uz niekedy o tom, ze dieta prislo do skoly bez skolskej tasky?
To sa stalo dnes rano mojej malej.
Na vysvetlenie, my byvame na dedine a malu vozi muz autom do mesta do skoly a dnes proste zabudli tasku nalozit do auta a ostala v pivnici. 😀 😀
Aj ja uz chcem prist na stretko, ale asi az niekedy v maji. Hlavne ked uz bude po chripke.

svetluska.p
6. nov 2009

ahoj sojky, ako je vam fajne, ze ste setky pokope. ale chystame sa s Jozkom na vianocne trhy do BA.stretneme sa? dajte vediet, kedy trhy zacinaju pls 😀 ...

emily3
6. nov 2009

teuska 😀 😀 stava sa...nasa mon zas zabudla husle na hudobke a prisla domov len s prazdnym puzdrom 😀 ...este ze ich nechala tam a uc. ich nasla....

svetlus..ahojko ty aj zijes???

teuska
6. nov 2009

Emily 😀 😀
Ahoj Svetluska. Ako sa mas?

svetluska.p
6. nov 2009

jasne baby, zijem. aj vas citam. ale velmi v robote nemozem, tak len poskromne. scela by som byt blizsie vas. to mate super, ze kedykolvek stretnete sa.

lolka
6. nov 2009

magdi, jasne, ze mozes dojst. ved vam dam potom vediet 😉

svetlus, zdar zienka, jasneeeee dojdite na vianocne trhy - zacinaju uz koncom novembra, minuly rok boli uz cely posledny novembrovy tyzden. uz sa tesim na tie mnamky co tam maju.....len s tym puncom to bude u mna poskromne tento rok 😅 😀

svetluska.p
6. nov 2009

loli, no dojdeme, uz sa tesime. dufam, ze si spravite cas a stretneme sa.

lolka
6. nov 2009

svetlus, dufam aj ja, cerstve maminy asi nebudu moc dojst, ale ved sa uz nejako dohodneme 😉

mm1
6. nov 2009

Ahoj SVETLUS, prídete do BA???? SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER TEŠIIIIIIIM SA 🙂

svetluska.p
6. nov 2009

magdi ahooj, ano chceme dojst...na trhy a stretnut sa s vami 🙂.

mm1
6. nov 2009

A nakedy ste to približne naplánovali???????

loss
6. nov 2009

caute,caute tak ja sa ucim dnes mam skolu

lia
6. nov 2009

ahojte,

lossik,ty vsetko stihas 🤐
svetlusss,ked sa este nerozpadnem,tak sa vidimeeeee,len neviem ako sa tam dostavim 😖 a bojim sa tej chripky teraz.
tusim 27.11.sa zacinaju trhy

svetluska.p
6. nov 2009

este konkretny datum nemame.

mm1
6. nov 2009

svetlus IP

trpezliva
6. nov 2009

ahojte,stretko moze byt!! svetlus,tesime sa na vas. trhy zacinaju 28.11.,tak do 8.12. sme k dispozicii. 😵
chripky sa bojim aj ja, nie ze nam ju Svetlsuka dovezies z vychodu 😉 .
manzel mi zakazal chodit do herne, ale dnes sme opat porusili dohodu..a nosim si taky antibakterialny gel na ruky,tak ked odchadzame poriadne nim poumyvam Liluske ruky. snad to pomoze 🙂 .

mm1
6. nov 2009

Kikus, no mali by ste to na chvilu obmedziť aj kôli tebe a aj kôli Lili, vraj je toho teraz strasne vela medzi detickami... 😒

trpezliva
6. nov 2009

magdus, ja viem..ale uz nevladzem byt s nou doma...tu je to najhorsie...asi po 2hodkach sa zacne tak nudit, je uplakana, nosi mi topanky, ze chce ist von..no a kukni vonku ako je skaredo...ona si sadne do prvej mlaky a mozme utekat domov. kebyze k nam chodia navstevy, tak sa to nejak da, ale nikto tu nebol uz dlhoooo. 😔
a do nemocky nas mozes prist pozriet, jasneee..teraz pisu take horory o Ruzinove, najradsej by som rodila doma. budem rada, ak mi daju postel, tak su preplnene nemocnice. ved potom sa dohodneme, kedy a s kym prides../lolka aj ty si vitana../aspon zabijete 2muchy jednou ranou a uvidite aj Liinu princeznicku 😵

mm1
6. nov 2009

Kikus, tak jej daj niečo nepremokavé + pršiplášť a vybehnite len tak von... ved tam kde byvate, je pekne....
My to tak robíme s Natali a dá sa..... ale kolektív sme zatiaľ zatrhli.

zuzkaprofant
6. nov 2009

cafte ako citam kazda sa boji chripky ja stresujem lebo tu to je max rozsirene ta prasacia chripka tu tto ma skora kazda rodina ked tak pocuvam co a ako tak sa bojim o maleho len doma som snim pre istotu a sem tam vonku ideme ale len tak poulickach nie medtzi ludi pre istotu

ja uz stresujem bo muzov kolega to mal doma jeho dcara chodi do triedy kde to malo asi 8 jej spoluziakov ta viete ze az mi zle prislo ked mi to muz povedal ale ze to uz bolo pred 2tt nechcem ma strasit ale mna uz dako hrdlo boli a rozpaluje maritn s asmeje ze stoho stresu bo bars stresujem 😀 😀

dievcata vam sa to velmi rychlo krati ale az rpirychlo ten cas dako velmi uteka ☹

trpezliva
6. nov 2009

ved hej, magdus, to sa da vybehnut na taku hodinku, ale potom nam uz je zima. dnes je tu extremne skaredo, vsade hmla a poprcha...dufam,ze cez vikend bude krajsie..ale to poslem muzika, nech ju vyvenci. 😅 chceli sme ist na biofarmu,zvieratka kuknut, ale uvidime, asi tam bude vsade blato.
vidis,musim skocit kupit Lili gumaky..mame len take paradne cizmicky na zimu a to by mala hned spinave.
inac ona od rana krici Herna,herna,herna..tak sa tam vzdy tesi....nemam srdce ju tam nezobrat.
vcera sme boli v Auparku a nebolo tam na stastie vela deti, ale dnes tu v Karlovke ich prislo asi 15..a niektore aj pokasliavali.. 😒

trpezliva
6. nov 2009

zuzi, u vas sa neda zaockovat?
sestra v USA sa dali aj proti beznej, aj proti prasacej....ja neviem, vsade citam rozne nazory..

zuzkaprofant
6. nov 2009

da ale ja sa nedam ockovat a nie este maleho ja tomu dako neverim ani otestovane to nie ☹ tu sa dako nedava nikto len taky co sa davaju aj na sopel ockovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre