Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
7. feb 2010

cafte dlho som tu nebola lebo vkuse len pratam doma dako ma to chytilo tak beham z vysavacom a ako okolo maleho ten by sa len blaznil a tancujeme spievame a on pritom pisti 😀 ale som spokojna ,

dnes som si vypratala cellu skrinu povytahovala veci co som nosila pred tehu povyskusala vsetko mm bol sam vonku s malym asi 3 hodky tak som mala klud prvy krat som bola sama od kedy sa mi maly narodil tak som si tak pripradala zvlastne 😀

joj dievcata ako citam same super spravy sa tesim s vami

kika sa skoro uzdrav a ako vidim zaciname zase dalsie kolo tehulkove ale ja si dam pauzu na par rockou asi a maleho si rozmazname 🙂 od uz sam nechce mi spinkat v postielke zase spime ako baby kazde 2 hodky je hore ale co uz ja aj tak dako trpim nespavostou tak ho celu noc hladkam pusinkujem 😀

musim sa pochvalit maly mi uz cely gauc prejde sam s jednou ruckou sa prichytava a tak si vykracuje a pekne uz rozprava svoje a stale ze nie nie a kruti hlavickou podareny je sa ho spytam ci je hladny a on nie nie ma

veva1
7. feb 2010

ahojky,tak sme stastne doma,uz aj osprchovana,pracka zapnuta a veget,ak sa to da tak nazvat 😵
svetlusik vsetko bude ok. 😉

emily3
7. feb 2010

veva tak super, v teple domova 😀 ,,my sme dnes vegetili, vcera sm bola dlho hore, chytala ma " depka" bola noc plesov..vsetci sa zabavali a ja sama doma s detmi..na stastie spali v pohode, ale pisat diplo sa mi nechcelo..upratovala som, aj tak som to velmi nestihla..tak sa toho nakopilo....a manzel robil ples, vratil sa az rano o pol siestej..tak sme dnes spiaci....

svetlsuka tak ako?

lolka este si doma? taka trapna otazka 😅 😉 ..je to take krasne nie? tesime sa tu spou zo zaciatku noveho zivota a druhej tu pocitame dni do porodu... 😀 😀

lia
7. feb 2010

jeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjoooooooooooooooooooooooooo svetlussss,supisna spravicka,strasne sa tesim a prajem vam kraaasneeeeeeee oktobrove dietatko 😵 😵 😵
necitaj pukoviny prosim ta a nesleduj tabulky,vsetko je ok,musiii!!jasne??malinke mohlo byt pocate skor a podla ziadnych tabuliek ti to nebude pasovat,takze klud,dobreeeee?? 😵 😵 😵 😵
juuujjjjjj tesiiiiiimmmmm ssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
oddychuj co najviac 🙂

loss
7. feb 2010

jeeeeej svetlus srdecna gratulka neboj vsetko bude suuuuupiiiis ja verim ked som cakala Miusku este v 6tt sme nemali akciu a vidis budeme mat mesiac
zelam to najkrajsie a najveselsie brusko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petruci6
7. feb 2010

svetlus to,ze si si dala hrusku na svadbe nevadi,fazulka este nie je napojena,resp nebola na tvoj krvny obeh,nic sa k nej nedostalo 😉

vedvies
7. feb 2010

kikus, rychlo sa uzdrav ... je to fakt tazke, ked je mamina chora ... ja som teda najviac penila, ked som uspavala ninku a do toho som sa dusila, aby som nezakaslala a nezobudila ju. No bolo to na nervy. Castokrat som sa az dusila.

svetlusik, klidek a tabacek - hcg ti vie vzrast zo 121 na 400 za den - takze urcite je to oki. Je to uplne bezne. Poznam vela takych uz mamiciek 😵
takze sa neopovaz mysliet negativne a hlavne ti chcem trochu poradit - necitaj nic na nete, lebo zblbnes a zacnes verit hovadinam. Ver sama sebe, jozkovi a fazulke, cmuuuuuk. Musim prist na stretko a vystiskat ta 😵 . Snad ta este "oblapim" ked sa k tebe dostanem 😀 Ty tehulka nasa. A vies co? ty si nas maskot a nadej, ze to ide, ide, ide ...

vedvies
7. feb 2010

mali by sme urobit temu: "Svetluska je tehulka", ale zatial tak potichucky 😀

veva1
7. feb 2010

Vedvieska super napad s tou temou. Svetlus ak sa dobre pamatam tak si mala hociaky cyklus,takze nemozes ratat od poslednej mrsky. nech len rychlo prejde tychto par mes. uz ta chcem vidiet pupkatu. Kikus ja som ficala na paralene,celkom ma drzal na nohach.prajem skore uzdravenie. inac v novem mame a ja je super clanok o narocnych babetkach,som hned pomyslela na Johanku

emily3
7. feb 2010

svetlus,,prsne vela inforacii skodi ,takze nic take necitaj a nestresuj sa..( Lucka tuka do klavesnice)

tak a zajtra so mnou roby rozhovor redaktorka zo Slovenky tak mi drzte palce nech tam poviem nieco muudre 😉

smejko1
7. feb 2010

emily - super Ty nasa hviezda........ skus nas tam dako tajne pozdravovat 😉 ja si slovenku pravidelne citavam.....

svetlanka.......... ved Ty vies co 😉 cmuk cmuk cmuk ......

inak baby nezbedne........ vy len citate a nic nepisete a ked nam svetlanka otehulila odrazu ste tu aj Vy 😉

zuzka - aj moj malyzacinal slovickami nonono a krutil hlavickou......... no zjedla by som ho........ my teraz barujeme a bagrujeme..... uzasna zabava.......

emily3
7. feb 2010

smejko no ja nie..nekupujem si casopisy akosi ma neoslovuju 😅 ....
a sme tu lebo svetlus poslala vsetkym smsku 😉 😀 ....
a Misko tak krasne rozprava, dnes niekto zazvonila a on povedal celu vetu : Kto to je?" a je taky ukecany, vsetky slova opakuje a spieva pesnicky...len teraz je chorucky, mex. prechladnuti, sklenene ocka, tecie mu soplik...dala som mu proti teplote a on sa tvaril ze nic, lietal so surodencami...

lante
7. feb 2010

Emily, mňa tiež nie, ale keď mi povieš v ktorom čísle ten rozhovor bude, si výnimočne kúpim 😝

vedvies
7. feb 2010

aj ja si kupim Slovenku, takze napis emily v ktorom cisli budes cislo 😀

smejko, ano sme tu, lebo toto je sviatok vsetkych sviatkov 😵

emily skore uzdravenie miskovi - to rozpravanie je zazracne, ninka sa rozhovorila az po 2 rokoch a 2 mesiacoch. Teraz mi uz aj hovori: maminka nespievaj, maminka nekric, maminka nerozculuj sa 😀 je zlata. Ja by som nekricala, keby posluchla na prve 4 vyzvy 😅 . Pred istym casom som bola hrda, aka je poslusna no pomaly ale iste zacina obdobie vzdoru a ignoracie 😅. I ked stale je viac poslusna ako neposlusna 😵

emily3
7. feb 2010

vedvies..deti su zlate do dvoch rokoch a potom to pride....mna uz Misko titulova...hnusna mama.... 😝 a tiez maximalna ignoracia...musim to zmenit vzdy na nejaku hru, alebo sutazenie, alebo nanho plati presny opak..nieze mi to zjes....nezatvor ocka...ja budem prva na wecku...to sa potom predbieha a rehoce sa ze ma predbehol....finticky...

vedvies
7. feb 2010

emily jasne, finticky musia byt ... ja to robim tak isto a najviac na ninku plati, ked poviem: nerob to, lebo pojdes spat! 😀
hanbim sa za to, ale vydieranie a zakazovanie je u nas na dennom poriadku 😖

lante
7. feb 2010

svetlúúúš 😵 😵 😵

vedvies
7. feb 2010

lante, pismenka pri tvojom mene "2d" je konecne, alebo chcete viac deti? 😅

lante
7. feb 2010

vedvieš....mám ešte jeden pokus.....a ak by sa vyriešila bytová otázka, chcela by som ho využiť, tak snáď...a ešte by bolo dobré aby chrobáci trochen odrástli......takže by som tam nechala otáznik 😀

lolka
8. feb 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyy, ideme do nemocnice 😀 o 3.00 hod. mi odtiekla plod.voda (teda myslim) 😅
zatial nejake vyrazne bolesti nemam, len krize si citim.
tak drzte palce a manzel vam napise, ked budu novinky 😉

Viki si pockala na stretko, aby vas este pocula 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

dobre ranko

lolka drzim palceky a tesim na dalsie babatko 😵

svetluska.p
8. feb 2010

ahoj sojky, citam co ste p opisali vecer a vieska, losik, lius..az mi je do placu. fakt som rada, ze vas mam 😵 ..dik. viesuli, slubujem, ze nic studovat nebudem. teraz lezim, teply caj a jem chlebik so sunkou 😝 .

trpezliva
8. feb 2010

Lolkaaaa...myslime na Teba, teraz si uz asi na sale a "uzivas si" porodne bolesti. PRajem ti aby si mala VIki co najskor pri sebe. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Svetlus, aj na teba myslime veeelmi. A mas aj nevolnosti?

lolka
8. feb 2010

ahojte, tu je lolko 😉
Petra je nemocnici, je otvorena len trosku (cca 1,5 cm), takze si ju tam nechali, mna poslali domov, ze to bude este trvat asi dost dlho. teraz niekedy ju ma pozriet jej doktor, tak ked sa ozve, tak vam sem zase pridam nejake novinky.
papa
martin

trpezliva
8. feb 2010

ahoooj Lolko!!! to je typicky ruzinov, ze poslu muzov domov 😠 😠 . Ja som tam chcela mat toho mojho cely cas, nedalo sa vybavit, aby ta pustili dnu a cakali ste spolu???
Ale do 24hod. bude musiet tak ci tak porodit, ked jej odtiekla voda 😉 .
POzdravuj ju, ze jej veeelmi velmi drzime palce!!

svetluska.p
8. feb 2010

ahoj martin, dakujeme za infosky. to je take uzasne, uz vecer budete mojkat malicku 😵 ....

lia
8. feb 2010

jeeejjjj lolka uz rodiii 😵 😵 😵 😵 budem na vas mysliet babulky,nech to ma co najskor za sebou a pri sebe vonavu Vikinku 😵 😵 😵 jeeejjjj,to je krasny pocit,az mi idu slzy do očú 😀 je to ten najkrajsi den pre vas Peti a Martin 😵
svetlusik,aj ty mas najkrajsie dni za sebou,neboj,vsetko bude dobre a konecne si to budes vychutnavat 😉
vidis??vsetko zle je na nieco dobre 😉 myslim na vas 😵

emily3
8. feb 2010

jeeej Lolka drzime palce..tak Viky sa uz hlasi na svet. 😉 tesime sa

lia
8. feb 2010

mne tu mala odkvecla ako sa napapala.milujem to ked takto zaspi na mne,otvorene ustocka,jujjjj,zlata je,chrumka moja 😵
ale kebyze mi uz odgrgne,lebo kym si grgne,bude hore a zacne circuš 😀

svetluska.p
8. feb 2010

ahoj lius mamina 😵 , som rada, ze sa mate fajn. co noveho je? stretko bolo fajn? blba otazka, sak vzdy je 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre