Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
20. feb 2010

teus, ja davam ked si mala vypyta, cez den je to 1,5 - 2 hodky a v noci si to pekne natiahla na 3-4 hod., tak sa aj vyspime 😵

emily3
20. feb 2010

teuska gratulujem k malemu pokladiku 😀 😀 😀 ...neboj ze nic nevies, prides na to ..a maleho mozes kojit vtedy kedy si pyta, on je este malicky a potrebuje casto papat, budes mat pocit ze nic nerobis, len kojis a prebalujes, ale casom sa to upravy...drzim ti palce inak ako sa mate? a Liviinke vsetko najlepsie k meninaaam gratulujem... 😀 😀

smejko s rodicovskym co si cakala? ze dostanes 2x tolko? tak na to rychlo zabudni, je to blbe ze v podstate by si mala mat narok na dva rodicaky, ale nemas..inak neplatis si dobrobvolne nemocenske do socialky? to by si mala narok na matersku, ale musis to mat platene 270 dni pred nastupom na matersku.....

bershka pamatam...ty si rekordmanka v grcani...kedy si to zopakujes???

loss gratulujem ku skuske si sikulka....zas o kusok blizsie ku ukonceniu skoly, dobry to pocit....dievcata sa ucia s tebou? 😉

zuzka no Lucka bude mat o 4 dni pol roka, neuveritelne..uz som jej skusala dat zemiak, ale nevedela co stym..tak budeme pomaly skusat a snad jej to pojde....

a dnes som zas o rok starsia a mudrejsia a krajsia 😀 😀 😀 manzel mi spravil tortu smotanovu a dostala som tupipany..a Monika mi urobila vlastnorucny pozdrav anapisala prianie..najkrajsi darcek a nakreslila obrazok...velmi ma potesila a MArek poskladal so skladacky " nieco" ale snaha sa ceni.... 😀 a aj Misko mi pekne gratuloval a vypusinkoval..boli zlati...este ze ich mam...

veva1
20. feb 2010

emily vsetko naj aj tu na konovi 😵

teuska
20. feb 2010

babenky diky za gratulacie a za rady

Emily vsetko najlepsie k narodeninam, vela vela radosti z deticiek 😅

loss
20. feb 2010

smejko vitaj v realite aj mne uz stopli Nellkynu matersku a uz beriem len na Miusku je to svinstvo vazne
teuska gratulujem ku krpcekovi nech krasne rastie
dakujem za gratulky ucim sa v ramci moznosti skola uz fici vo velkom a aj skusky 😒
babyky su zlate hlavne Miuska Nelly sa snazi stale jej robit zle a tak mame stale perno
svetluska,smejko este teraz si pamatam ten zaludok na vode potom to preslo na tazobu a nakoniec som do 36tt vracala fuuuj uz nikdy 😅

smejko1
20. feb 2010

emily vsetko naj naj naj k narodeninkam............ nech Ti deti stale robia veliku radost a co najmenej starosti a samozrejme pevne zdravie 😉

no veru, myslela som si, ze dostanem na babo matersku a na damienka nadalej rodicovsky........ emily, z coho preboha zijete???

lossik - neprijemna realita brrrrrrrrrr

teuska - este raz blahozelam a vitaj doma 😉 ja som davala, ked maly potreboval a on si postupnbe urobiol rezim a ten som mu postupne aj upravovala, tj. natahovala casy medzi kojeniami ked chcel prilis skoro........

loli - vraj to mava vela deticiek, lebo sa narodili v porodnici a tam je aj prievan a podobne....... staci vraj pretierat prevarenou vodickou aj niekolko krat denne a to smerom do vnutra ocka....

loss
20. feb 2010

smeji zeeeee 😵

cucuska
autor
20. feb 2010

ahojte kuku dali sme nove foto do albumu

emily3
20. feb 2010

loli skus jej to materskym mliekom vytriet....nas MArek mal zapalenen ocko po porode, hnisalo mu to..dostal nejake kvapky este v porodnici a stym som mu to vytierala a preslo ta...ale oftalnoseptonex by nemal uskodit, s tym to mozes tiez vytierat...to sa spravy a ak nie, moze sa jednat o upchate slzne kanaliky a to robi ocna dr. tak este par dni pockaj a pekne bytieraj a uvidis... 😉

smejko teuska loss veva dakujem

ozaj ako sa ma svetluska?

trpezliva
21. feb 2010

Aj Johanka si doniesla z Ruzinova hnisave ocko. Ale preslo to same. Kvapky som nedavala, len vytierala vodou/obycajnou z vodovodu/ a obcas striekla materske mliecko. Mne aj tak strieka, tak som ho len nasmerovala do oka 😝 😀 . My sme to mali len s jednym ockom. K ocnej na preplachovanie kanalikov sa do 3 mesiacov nema ist, aj ked niektore obvodacky tam maminy posielaju. Ja by som radsje pockala 😉 .
Pred nami je nedela, tak vam zelam krasny den, konecne nefuci a neprsi, tak pojdeme aj na nejaku dlhsiu vychadzku. Vcera sme boli len v herni v Auparku.
Svetluska, este 4 dni a uvidis krpateho. 🙂
Teuska, ozaj, som ti este nezablahozelala k syncekovi!!! Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!! 😵 😵

bershka
21. feb 2010

ahojte.
kikus, doporucim segre, mala ma tiez stale hnisave ocko a budu jej to prepichovat

bershka
21. feb 2010

emily... ja druhykrat uz grcat neplanujem. edo planuje aj druhe, tretie.... ale ja sa na to necitim. dnes rano som si robila tehu test, lebo tolko som si kramy posuvala min. mesiac, ze mi nedosli. a nechcem kramovat po lietadlach. uzivala som norethisteron. pekne som si to naplanovala, aby som dostala tyzden pred odletom, no nejak sa im neraci dojst.
co maaaam robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit? baby poradte. uz som chlontala cervene vino, horuci kupel.... no nic. tehu test bol chvalabohu negativny

loss
21. feb 2010

no bersh netusim co mas robit len dufat ze ozaj nebudes kramovat v lietadle 😔

bershka
21. feb 2010

lossik, jeeezis, no to by bolo dost otrasne... ziadna sprchaaaa. cely den v letadle.. fujjjjjjjjjjjjjjj. bojim sa dat si tampon kvoli mykozam mojim vecnym

loss
21. feb 2010

jeeeej cucus ste krasne a copiky si chce nechat nasa trha dole asi po 2sekundach ako ju ucesem ☹

bershka
21. feb 2010

jeeej lossik, malinka Miuska ma ake napumpovane liciska. kraaasna

teuska
21. feb 2010

ahojte babenky, este raz velmi dakujem za gratulacie, ste velmi zlate.
V noci sme jeden raz vydrzali 4 hodiny, takze som si aj pospala 😅
Baby cim ste natierali babatka po kupani?

lolka
21. feb 2010

dik za rady, v podstate mi to hovorila aj doki, ale vcera to mala zasa take karpinove - chuda moje, ale dnes to ma zasa ok, tak uvidim....streknem jej to mliecko do oci.

emily, gratulujem k narodeninam, vela zdravicka, pohody, nech ta deti posluchaju a neboj, ty pri detoch mladnes a nie starnes 😉

bershik, tak v tomto ti neviem rady 😒 ono, je to ako naschval, ked ich velmi chces,t ak nie a nie dojst... 😅

my sme boli dnes 1x na prechadzke, bolo krasne, prijemne, idealny den na prve zoznamenie Viki s mestom 😀 boli sme hodinku a aj mne to urobilo velmi dobre, uz mi bolo doma dlho ... dufam, ze uz pani zima odchadza, chcem jar 😅

loss
21. feb 2010

teuska olivovy olej 😵
bers dakujeme mame uz 5kg 😀

veva1
21. feb 2010

Teus mi sme toma nekremovali vobec

evitkamalicka
21. feb 2010

ahoj kocky...dnes nebolo casu pisat, cely den som pregrcala a prehnackovala a muzik tiez, mne je uz lepsie, ale on este vyzera tak vselijako takze zajtra ideme k dr. asi nejaka crevna chripka, Adamko bol dnes poctivo cely den v detskej, aby sme ho nenakazili, za dnesny den som schudla 3kg

bershka
21. feb 2010

juj evit, dajte sa dokopy. my ideme dokine zajtra tiez, ale so sarinkou. furt ma teplotku.

baby, ako vezmem takemu sidlu ako je sarinka moc? zo serbla mi uteka a v polohe lezmo neostane ani 2 seknundy

zuzkaprofant
21. feb 2010

emily vsetko naj ti prajeme

lolka skus strieknut to materske mliecko ja som nim vsetko a kazdeho liecila aj seba a pomohlo 😀 😀 tak nastav vies co a stiekni

mna dnes boli hlava ako kona dlho ma tak nebolela a etse sa ku nam dnes nanominovali nemci s deckom rozmaznanim tak z obyvacky bola drievotrieska maly mi prdlajs spal tak je nervny lebo vtaky cas prisli ze on chodi mi spinkat a jasne ze pri tom hluku nezaspal 😠

veva1
21. feb 2010

Bers su take sacky na chytenie mocu. ci to je len pre mimina? skus ju podplatit s tym nocnikom

veva1
21. feb 2010

Tomino dostal odo mna sopliky,tak len dufam ze zostaneme len pri nich.

veva1
21. feb 2010

Evit vy mate snad zazracne dieta. to on normalka vydrzal bez vas v detskej cely den?

zuzkaprofant
21. feb 2010

ako veva pise taky sacocek je na to nam to dokyna davala ked potrebovala moc od maleho 😉

dievcence aj vase deticky vsetko vytahuju ozoberaju nas je demolator ja uz nevladzem zberat a upratovat za nim 😖

veva1
21. feb 2010

Inac aj moj tomo bol dnes sam s ockom von a este ma aj potom nechali lezat. 1x za 26mesiacov dal tomo prednost otcovi

lia
21. feb 2010

ahojte

emily,vsetko naj naj naj k narodeninkam,vela zdravia ,stastia a lasky od detureniec 😵

emily3
21. feb 2010

ahojte a dakujeeeeeeem...ani mi to nedochadza ze som zas o rok starsia 😅

zuzka nasi chalani su taky demolatori, ze nechapem, len sa otocim a konec, uz nic nie je na svojom mieste, potom vsetko hladame...najradsej ma Misko ockov kufrik s nardim, a pilnikuje stenu...sucha ju farba opadava..je sice pravda ze chodbu a detsku sme este nemalovali..asi nam che povedat ze je najvyssi cas aby sme ich vymalovali..a potom ma najradsej srobovak a vsetky srobiky poctivo odsrobuje a zasrobuje...povytahuje vsetky cdka so skryne a hra sa snimi...a strihal si vlasy....a chel ostrihat aj Lucku, ale to som stihla zakrocit...a pod,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre