Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

smejik - nepridavala som si nic. len som si dala termin ms neskor o 2 tyzdne a takto pekne mi to nahodilo aktualny tt 😵 . uz by som cela mat 17 😵

veva1
25. feb 2010

Svetlus to chapem,nech uz je aspon maj a ty zacnes fotit brucho

retkvicka
25. feb 2010

tak veru vevus. a ty sa ako citis? sople este tesu? dnes dlhsie bez ako vcerajsie dve hodiny?

h0blinka
25. feb 2010

vevus davaj pozor lebo tu unas sa to siri strasne rychlo, normalne vidim siet ako sa tie virusy/bakterie siria
lilly jej spoluziaci, bracek jej spoluziaka ktory je spoluziak kolegovho syna vsetci su nakazeny, lillciny kamosi
a to sme boli spolu este ked lilly bola na oko nechytena virusom 😖
ale skor chyti nieco od teba ked si prskala 😒
svetlusiii tzv tehotenska demencia 😀 😀 😀 😀
ale ja pridem raaaaaaaaaaaaaaaaaaaz v kosicoch sa mi strasne lubilo, su tam streleny mili ludia

retkvicka
25. feb 2010

kocky, viete co by som velmi chcela? maskacovy overalik pre drobca. milujem maskacovy vzor. keby ste niekde take nieco videli... 😵

dik hobli za kompliment i za tu tehu demenciu, hihihihi

h0blinka
25. feb 2010

ale potom ho nenájdes,
tu tehu demi si pamatam 😀 😀 bolo to fajn
a lakania sa neboj, jaaa som bola na centrifuge disko kolotoci v 1den meskania, potom som taku padla hned 8tyžden ... vo 4 mesiaci som bola na tanku, hegalo ma hore dolu, som sa tam modlila ze uz nech je koniec
a sme tu
ale teraz mi to dochadza ze preco je taka aktivna 😀

h0blinka
25. feb 2010

svetlus ja viem len tigrikove

retkvicka
25. feb 2010

hobli, co neajdem??
mala musi byt ine sidlo 😀
aj tigrikove mozu byt..ces predat svoje?bo sa hlasim.

h0blinka
25. feb 2010

saj deco ked bude zamaskovane

retkvicka
25. feb 2010

jaaaj........ehm..no nekapca mi 😀 😀 😀 ......

h0blinka
25. feb 2010

ne svoje nepredam 😀
ale zohnad by som este vedela asi

retkvicka
25. feb 2010

zozen mi prosim ta. vazne by somcela a viem ti aj hned poslat peniaze. to bude nas prvy aradny kusok. teda vlastne druhy, lebp úrve je bodycko, co som dala Jozkovi, ked som zistila, ze som tehu - ma napis "lubim ocka" 😵 .

h0blinka
25. feb 2010

pockaj hodim ti foto

retkvicka
25. feb 2010

super, akurat sopm úpzerala lili, ci nema na sebe...ale myslim, ze som videla a mne sa pacia take selijake mackovske a nemovske atd..cize aj tigrik je suúer. hod hod foto, som zvedavaaa 🙂

h0blinka
25. feb 2010

http://www.annegeddes.com/shop/Tiger-Suit-Hat-B...
su tam aj overaly aj kabatiky, ale stoji to trochu peniazkov
teraz maju novych mackov, velmi pekne je aj to

lilly ma takeho ruzoveho macka to sme kupili v ba v mother care a tigrikove taketo ale tieto anne geddes su veelmi pekne

h0blinka
25. feb 2010

toho ruzoveho maca mam odfoteneho v prvom 🙂
letim domkov dcerka cakááá
caute zajtra

retkvicka
25. feb 2010

toho ruzoveho som videla. zlata je v tom. idem pokukat. dakujeeeem. paaa.

veva1
25. feb 2010

cavte dieta konecne zaspalo,tahal od vcera riadnu snuru tak som rada. A ako zavrel oci dosiel aj manzel aj brat,takze pauzicka skoncila a idem ich obsluzit

loss
25. feb 2010

ahojte

aj my ideme na take fotenie v tych oblekoch uz sa tesim hlavne na Musku aka bude zlata 😵

loss
25. feb 2010

a kdeze ste vsetky? no ja dnes idem spinkat som nejaka unavena pa pa vsetkym 😵

veva1
25. feb 2010

Losik ordinacia je tak vsetky kukaju

emily3
25. feb 2010

veva hej, ordinacia to isti,..dokoca aj moj mm pozera so mnou a teraz niekam isiel tak chce vediet ako to skoncilo...a tvarim sa ze sa ucim, v sobotu mam skusku a este som to nevidela..blbosti 😝 ..a mm zajtra odchadza do Tatier s kamaratom..niekto sa ma... 😒
MIsko chudatko tak si roztieral sople, ze si ho naniesol do oci a vyslovene mu soplia ocka...tecu mu...dufam ze rano ich rozlepi a LUcka konecne prestala soplikovat..stale si to odovzdavaju a Monika s mArekom zas kaslu jak stare hrnce...a hlavne ze mame teraz od pondelka jarne prazdniny...zs budeme trcat doma..

veva1
25. feb 2010

Emily tak to mate iny kolotoc s tymi bacilmi. tak manza ide do tatier,to by som nerozchodila. no babky mna manzel pozval v nedelu aj s tomom do resty

loss
26. feb 2010

vevus to vazne ja som jedina co to nepozeram 😀
inak vsetkym dobre ranko Nelly uz pobehuje od 6,30h tak den nam uz fici na plne obratky 😵
ideme ku rodicom tak pa pa a krasny dnicek

trpezliva
26. feb 2010

Ahojte, loss, to je sen spat do 6:30. My uz od 5:30 fungujeme 😖 . Dnes budem ako zabita, na stastie Johanka zase spi. Idem obed uvarit, kym Lili kuka telku./chudatko, tolko rozpravok pozera, budem to musiet trosku zredukovat, lebo nam ohlupne 🙄 .
Emily na cely vikend ti ide muzik lyzovat? Moj len na jeden den, na stastie...Ja sa nikdy neviem dockat vikendu, ze budeme spolu a pomoze, tak som mu dala len jeden den "volna". 😝

petruci6
26. feb 2010

bre ranko,tak moja dnes vstavala o 6.30 nezvyk 😝
svetlus aky overal myslis?na zimu do kocika?
to teraz uz nekupis,teraz bude v obchodoch uz len jarne letne oblecko,musis pockat az pred koncom tehu na zimne oblecko,aj ja som to tak mala

h0blinka
26. feb 2010

caute baby, vy ste vcera spali?
nemam co citat

mm1
26. feb 2010

čaute baby, no vela ste toho včera nepopísali..... 🙂

lia
26. feb 2010

ahojte,

my sme chori s manzelom a aj mala sa mi akosi nezda.co je dobre na nadchu pre malu??stale chrci 😖

lia
26. feb 2010

ale ona to moze mat aj z toho refluxu,za kazdym ju pocuva doktorka a zevraj dycha dobre 🙄
a minule jej robila stery a bolo to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre