Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
9. jan 2009

zajtra,pozajtra 😝
rano som dostala ms,je mi skvele 🙄

zuzkaprofant
9. jan 2009

jaj chuda moje daj si pol decko mne len to pomohlo stale

lia
9. jan 2009

v robote?? 😅
to by neostalo pri pol decku zuzi 😀

zuzkaprofant
9. jan 2009

no ja som si davala aj ked som bola v robotke inac by somnevydrazla mne tabletky nepomahali nikdy

do kolkej lius budes dnes v robotke

stankatt
9. jan 2009

ajojte, aj ja cem poldecko 😀

stankatt
9. jan 2009

Tak Monika uz ma 7310g 😉 😉 pekna babula 🙂

lia
9. jan 2009

pekna veha stani 😵
aj jaaaaa,ale nie v roboteeeeee 😀
neviem zuzi 😀

smejko1
9. jan 2009

SAB SIMPLEX
dievcata tak teraz neviem kolko krat denne to malemu mam davat.. 1x denne alebo red kazdym jedlom? A AKO DLHO SA to moze uzivat? lebo na letaciku pisu, ze bez porady s lekarom sa to moze len 3 dni.......
pradite mi prosim

lubik9
9. jan 2009

ahoj smejko..aj my sma brali sab simplex..berie sa pred kazdym kojenim 10kvapiek do mliecka..my sme ho uzivali dost dlho a teraz sme presli na baby calm..tiez mate koliky? 😠

smejko1
9. jan 2009

no koliky asi ani nie, ale maleho zo sna budia jeho prdky a ked kaka tak aj placka ako mu to tazko ide.....

emily3
9. jan 2009

ahojte maminy, mam perny tyzden, zacalo sa skuskove a mam skusky, deti samozrejme ze teraz musia najviac vyvadzat, manzel nie je doma a mne sa buria hormony 😠 .... 😝

petruci6
10. jan 2009

ahojte maminy,
moja sa teraz slni pri okne,lebo je bleducka ako porcelanova babika,dnes v noci aj pekne spinkala,bodaj by taka bola kazda noc 😀

emily tak to mas teda tazke a nemozes zatial niekam decka dat aspon na par hod,kym sa ucis? svokre alebo tak...neviem si predstavit,ze by som sa teraz mala aj ucit 😝

keikei
10. jan 2009

ahojte maminky 😉

emily, fakt toho máš viac než dosť naložené na seba. neviem si predstaviť ako by vyzerala naša domácnosť, keby som ešte študovala. naozaj všetko stíhaš? to je neuveriteľné 😉

smejko, ja som dávala Natálke Espumisan a aj niekoľko krát za deň, vždy pred papaním... nemôže to ublížiť

stanka, Monika ja krásna babulka, to naša Natálka má 14 mes a má 9 kg 😀 😀 😀

petru vy čo máte nové? ako sa máte?

tribitka
10. jan 2009

petru, malinká je nááááááááááááááááádhernááááááááá, to je super pocit, môcť ju konečne objímať, že?
ako sa cítiš po cisaraku? v pohode?

keikei, ja som tiež trochu v strese z váhy, lebo Sofi má 12 mesiacov a 9.600 g..... nie je to vela???? ale nie je tučnučká ani baculatá, ked stojí tak je jej vidieť aj rebrá, ale zdá sa mi to byť vela kíl na jej vek......

keikei
10. jan 2009

ahoj tribitka 😉

neblázni, vôbec to nie je veľa... každé bábo váži inak a keby to bolo nejako mimo priemer tak určite by ti dr povedala. Tatianka mala ako ročná niečo vyše 10kg a vôbec sa mi to nezdalo veľa 🙂

stankatt
10. jan 2009

ajojte, mne sa nezda, ze by bola mala tlstoska 😉

stankatt
10. jan 2009

merali sme ju s mm a ma cca 69cm- dlhana to bude 😀

smejko1
10. jan 2009

ahojte,
ja som mala ako dieta v 1 roku 12 kilogramov 😀

moj syncek ma v 2 mesiacoch skoro 5 takze ja cakam, ze ho uz coskoro ani nedvihnem 😎

dakujem za rady..... od vcera davam pri kazdom 2hom kojeni SAB Simplex..... ine tu nemam...... zatial zmenu az tak neregistrujem, lebo stale sa puci pri prdkani a kakani...... len sa mi zda, ze to ma redsie, to je OK?
ako to reagovalo u VAS? uprestalo ich dut uplne alebo ako?

cmuky vsetkym....

emily - ty si zazracna, 3 deti na krku plus skola..... klobuk dolu

loss
10. jan 2009

emily jej 7tt gr.tulujem skusky m.m tiez str.sne 17.1 m.m 3 v jeden den musim u.it nepisu mi pismenko

emily3
10. jan 2009

Ahojte..tak som to dnes zvladla..skusku mam, ocino zostal s detmi a potom som isla ku svagrine ( farbila mi vlasy ) a vratila som sa az vecer domov...pomohlo mi to taky relax... a v skuskovom vzdy blbnem, ale potom je to ok...no este 4 skusky a na buduci skolky rok koncim...tak to uz dotiahnem do konca a potom slobodaaaaa 😉

stankatt
10. jan 2009

Jej emily 7tt 😉 😉
Gratulujem k skuske aj k tt

ritulka
10. jan 2009

ahoj emily, teda klobuk dole pred tebou...nech vsetko dopadne, tak ako ma...gratulujem 😉

emily3
10. jan 2009

dakujem...dostali sme darcek pod stromcek...chceli sme este jedno babatko a tak to tu je, nemozem tomu uverit..zatial sa citim celkom dobre, nmonm ranne nevolnosti, len sa mi chce spat...v pondelok idem k dr. tak uvidime nasho drobca som zvedava.

stankatt
10. jan 2009

krasny darcek. 🙂

emily3
10. jan 2009

sorry za prekelpy ( Miso mi sedina kolenach a dobe do klavesnice...nemam nevolnosti a ani mi nechybaju

loss
10. jan 2009

emily aj ja mam 17.1 tri skusky psychoska,vypoctoca technika a statistika takze ma caka hrozny tyzden ale snad to zvladnem si sikulka pri detoch vsetko zvladat klobuk dole a gratulôujem aj k 7tt takze ak sa v lete zase stretneme budeme hladkat brusinko 🙂 suuuuuper
ritulka davno som ta nevidela ako sa mas?

emily3
10. jan 2009

loss tak drzim palce, tri skusky naraz uf...
dufam ze nase babo bude ok, v pondelok idem na kotrolu k dr. tak som zvedava, uz by ho malo byt vidiet... 😀

lia
11. jan 2009

emilllllyyyyyy,gratulujem ku skuske a ku 4 fazulke 😅 😵 no mas moj obdiv 😀 😵

bershka
11. jan 2009

emilyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy čooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo??????

ja odpadnem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bershka
11. jan 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

máš môj obdiv, ja sa bojím, že nevychovám jedno a ty už štvrtééé 😕 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre