Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
24. jan 2009

bianca: to akože myslíš, že ti ho urobili kvôli tlaku malej? ja sa ledva staviam na nohy už teraz... mne je jedno jak mi ju vyberú, nech ju už vyberú.

bershka
24. jan 2009

liuš, som rada, aspoň ťa rozveselím. humor ma neopustil - zatiaľ - ale už mi svieti kontrolka

bianca
24. jan 2009

bershka nie koli mojmu 😀

bianca
24. jan 2009

luci tak pipika?No chudacik Terezka 😀

bershka
24. jan 2009

lucim, ty máš pipíka? 😀

bershka
24. jan 2009

jeeeeej, po petruci a po mne je tu znova chlap

lucim
24. jan 2009

noooo, vyzera to tak, ze mam pipika, v brusku 😨
hladame teraz chlapske meno ... terezka mu asi nebudeme moct hovorit... iba ked nebude posluchat 🙂

stankatt
24. jan 2009

bersh 😀 😀 😀 nie lucim... 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

cao lius. luci ako? uz si fit?

bershka
24. jan 2009

luci: my ešte furt nie sme rozhodnutí aké dáme meno.... od Lindušky sme upustili a Sára sa nám tiež nejak "nezamlouvá"

bianca
24. jan 2009

luci ja som strasne tuzila po dievcatku tam som si myslela ze nie je mozne aby bolo v brusku.cey cas som jej hovorila v muzskom rode a i v porodnici sme sa s babami smiali ze pokial to bude devucha tak bude mat neaku poruchu osobnosti.Teraz dufam ze nieeeeeeeeeeeeeeeeee

stankatt
24. jan 2009

lucim 😉 Terezka s pipikom...
Bersh nedavaj si vyvolavacku, ked nemusis 😉 vyvolavane deti su take nervovejsie. Vid Monika 🙂

bianca
24. jan 2009

bershka mate pre malu krasne kralovstvo nachystane.Prave som pozerala fotecky.Super skrine

bershka
24. jan 2009

bianca: ja by som sa bola stavila, že my budeme mať Mateja, našťastie som to neurobila.... 😀

lucim
24. jan 2009

stanka ani neee, preslo mi to do dutin, tak som saaj naparovala ... a len vylihujem a kukam do internetu .. ale som sa rozhodla ze max.zajtra a doat bolo choroby, ma to nebaviiiiiiiiiiii .. sprosta nadcha.

bianca
24. jan 2009

fuj vyvolavacka.Mne vyvolavali porod 3 dni a boli to tri dni a noci bolesti-kontrakcie co 3 minuty neskor nepretrzite.Fuj fuj fuj

stankatt
24. jan 2009

ide chripka 😠 dufam, ze nas obide

bershka
24. jan 2009

stani: faaaakt? ale ja nechcem prenášať až kdesi do mája 😀 😀 😀 😀 😀

bianca: ďakujemee

lucim
24. jan 2009

bershi - meno Terezka je teraz volne ☹ 🙂

stankatt
24. jan 2009

neboj dom si tam nepostavi 😉

bershka
24. jan 2009

bianca: no malá sa držala asi pupočnej šnúry.. 😀

no to máš pravdu, a kvôli tomu tlaku ti ju vyvolávali?

bershka
24. jan 2009

lucim: si milá, ale ďakujem. to nie je kandidát 😉

stankatt
24. jan 2009

Bius to fakt? Mne 2dni, prvy den nic a druhy nastastie ano 2,5 hod a bolo vystarano 🙂

bianca
24. jan 2009

bershka ja som tvrdila dr. ze to dieta nevie kde je sever lebo sa tlacila cely cas do chrbtice.Som myslela ze si ju vyrvem s tela sama a dr. sa rehotal ze mi tam strci kompas 🙄

stankatt
24. jan 2009

bersh ja by som chcela Lindu, ale suseda vo vchode ma psa Lindu 😠

bianca
24. jan 2009

stani no bol to des.Ked mi po troch dnoch povedal ze si dame tri dni pauzu a skusime to znovatak som ho skoro uskrtila.Pochopil a navrhol druhu moznost.Do 3 hodin hodin som lezala pod nozom

stankatt
24. jan 2009

Bia malej sa teda fest nechcelo 😉 na sak v takej tme ty by si trafila? 😀

bershka
24. jan 2009

uf baby, ja jej skúsim rozumne dohovoriť... som jej minule povedala, že keď bude robiť problémy, tak jej dám meno Vlasta.
hihi

lucim
24. jan 2009

noooo rodi sa vselico, ale o kompase som nepocula 😀

bershka
24. jan 2009

stani: aj náš sused má psa lindu a keď prišiel kuriér s kočíkom a woody ho oňuchával, tak mi povedal, že asi cíti "našu lindušku" - ako psa. no a už bolo.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre