Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jan 2009

jasne luci 🙂
Bersh 2tt presd porodom sme mali odstavku teplej vody 🙂 cela TT, tak som ani nemala komu sa ist okupat. Tak v konvici som si zohriala, dala do lavora a so salkou som sa oblievala, vonku bolo okolo 30 stupnov. Som bola jak slon v Zoo 😎

lucim
24. jan 2009

idem sa naparovat, zase ma bolia dutiny ... este pridem ...

bershka
24. jan 2009

stani: to tá odstávka na zač. prázdnin? 😀 😀 😀 😀 tú milujú všetci.
inak v tej relácii Mein BABy, tak tam sa doktori riadne strkajú pacientom do riti.... také izby sú neni ani v hoteli Carlton ako sú tam. keď máš RTL, tak každý deň okrem víkendu to chodí o 10:30

stankatt
24. jan 2009

to ani po porode nemam silu kukat. V takom malom bazeniku jak hroch a huci jak das. 😠 Som zvedava co by robili, keby nejake komplik. Jak mne nevysla placenta trebars...

bershka
24. jan 2009

luci: pevné nervy. vieš čo mi pomohlo? repíkový čaj a do toho som trtla soľ.

stankatt
24. jan 2009

Bia dze si?

bershka
24. jan 2009

lucim: ako naparovanie myslím

stani: v kamoške placentu zašili.... 😖 po týždni dostávala otravu krvi a doki že: aaaaaaaaa stáááva sa...

bianca
24. jan 2009

tu ale papam

stankatt
24. jan 2009

jak zasili?

stankatt
24. jan 2009

koky to aby ta mm doma skontroloval, ci ci tam nhali co mali a ci ti "ju" nezosili dokopy 😀 😀 😀

bershka
24. jan 2009

stani: no mala dvojičky.... jednu vybrali a medzitým dr. odbehol a druhú tam nechali

bershka
24. jan 2009

v mojej máti zase zašili tampón... doki nejaký Podolan prišiel ožratý na mol s cigárou v papuli a tak tam odrodil segru

cucuska
autor
24. jan 2009

ahojte, čo preberáte?

bershka
24. jan 2009

cucuš čau...

no klasika. pôrod. som na rade, tak panika

bianca
24. jan 2009

cucus

inak babusky ked sa vam nieco take nedaj Boze stane tak tych magorov zalujte.Ja sa teraz s tym pohravam ale je mi trapne lebo sme kolegovia 😨

cucuska
autor
24. jan 2009

bers neboj sa a hlavne žiadnu paniku 😎 ok?

zuzkaprofant
24. jan 2009

bers neboj dako vytlacis 😀 😀 ja cakam od teba stpravy a hend po tebe ja som na rade ti poviem uz teraz jojkam a moja mama panikari ze ako ta nasa zuzka porodi 😀 😀

bershka
24. jan 2009

bianca: ty kukaj hlavne na seba a nech ti neni nič trápne. jemu bolo trápne keď ti "to" spôsobil? neviem síce čo, ale vyser sa na neho

bianca
24. jan 2009

zuzi my ked sme raz boli doma tak som mala zly sen a vraj som zjojkla a mamina uz skoro varila vodu ze rodim 😀

zuzkaprofant
24. jan 2009

ta verim 😀 😀 ale co dako to zvladneme neboj berska ved sme dake teplarne ked mas uz nohy aho vodovodne potrubie ja zae tvar ako jahoda puchnem dako 😀 😀

bershka
24. jan 2009

zuzi, toto presne hovoria aj naši... ja sa na odber krvi pripravujem tri dni, tak že sú zvedaví ako budem rodiť....

babulky, idem si napustiť vaňu, lebo sa potrebujem trochen odľahčiť zas. teraz moc vody neminiem, lebo keď si tam "lofnem" tak to vyskočí až na samý vrch 😀 😀

bershka
24. jan 2009

zuzi, vieš aký mám tučný nos? 😀 hádam to vypišáme všetko a budeme zas jak modelky 😀

bershka
24. jan 2009

tak zatiaľ sa majte cikule moje. aspoň ste mi náladu urobili... 😀

lucim
24. jan 2009

uz som tu - bershi - zajtra, dnes som sa naparila s eukalypt. silicou. 🙂

cucuska
autor
24. jan 2009

jaaj baby aj sa chcem rodiť 😀

lucim
24. jan 2009

bershi cmuk
cuc faaaakt? 🙂

bianca
24. jan 2009

ber pa pa

cucus coooooooooooo?Idete do druheho?

cucuska
autor
24. jan 2009

Baby no ja by som aj skočila možno, ale mám veľa bŕrrzd 😀 hlavná je: VŠ

stankatt
24. jan 2009

bersh odfod sa nostek 🙂))))))))))))))))
lucim uz citis? 🙂

stankatt
24. jan 2009

cucus faaaaaaaaakt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre