Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
4. máj 2009

ahojte,

utz mi nerobil 🙄 ,iba mi dal kazen,vsetko som mu povedala,on na vsetko povedal,ze to je v norme,takze musime verit ,ze to tak aj je 😅 🙂

emily3
4. máj 2009

lia testy sa robia v 16tt a vytoky " hlien" je v poriadku, okial ta nesvrbi a nezapacha. zbytocne sa nestresuj, bude to v pohode. 😉 hovori sa mi to ze? ale tiez som prve tri mesiace trpla, dokonca aj teraz ked som isla v 20tt na ultrazvuk ( jedna znamam mala missed v 19tt 😔 ) tak som sa bala, lebo som pohyby poriadne necitila a tak. ale babo rastie a je v pohode a ma vsetko co ma mat. 😉
pohladkaj si brusko , pomojkaj sa drobcekom a podsielam bostek na nostek 😉

lia
5. máj 2009

dakujem emily 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lia
5. máj 2009

áááá ozaj,dnes vecer ide zuzka domov ked budu ok a ked bude maly christianko na nej uz nacucnuty 😵 😀

trpezliva
5. máj 2009

Ahojte
lius, super, ze vsetko dopadlo dobre.
ja sa este vydychavam zo stretka v Bojniciach, bolo tam supis, same zlate deticky aj rodinky. Len som bola bez muzika, takze to bolo dost namahave, na stastie Liluska po ceste spala, toho som sa najviac bala ze mi bude 2.5hodky plakat a neodsoferujem to. Podari sa vam najst Lili na hromadnej fotke? 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

trpezliva
5. máj 2009

inak sa mi snivalo, ze Lie sa narodila dcerka a dala jej meno EVA 😀 😀 .

lia
5. máj 2009

no jasne kikuššš 😀 a tvoja božka 😀 😀

trpezliva
5. máj 2009

co mas proti Eve, take pekne biblicke meno 🙂

evitkamalicka
5. máj 2009

Dobre ranko,

mne sa meno Eva nepaci, asi preto ze ho sama nosim

lia
5. máj 2009

nemam nic,ale pre dceru mam vybrate bianka zatial..
ale va stam bolo ako smetíííííííííííííííííí 😅
vsetky mena si vedela?? 😅
ahoj evit 🙂

trpezliva
5. máj 2009

teraz uz vela ludi nedava tieto mena ako volakedy..eva,marta,maria...mozno raz budu zase v mode.
nam sa zacala pacit Viktoria,Julia a mne furt ta Johanka. no a chlapcenske este nevyberame.
hej, bolo tam 14deti. zlatucke, skoro vsetky uz chodili, az na nasu princeznu, ktora sa presuva rychlostou blesku po styroch. ale za ruky chodi strasne rada, len sa bojim pusti mi ruku...strachopudka. 😝

petruci6
5. máj 2009

kikus ja ked som otehotnela,vzdy som tuzila po Alexovi,ale neviem preco stale som mala v podvedomi Johanka 😵

lucim
5. máj 2009

dobre ranko dievcatka a drobcekovia 🙂

kika to musela byt super akcia, tooolko deticiek, fuuuuha 🙂

ako sa mame?

stankatt
5. máj 2009

ahojte, Kika krasne fotky 😉 muselo byt veselo 😉
Ahooooj Luci

lucim
5. máj 2009

cau stankaaaaaaaaaaaa 🙂 ako sa s malou mate? ja uz som domaaaaaaa 🙂

stankatt
5. máj 2009

jej sa mas 🙂 🙂 🙂
malu som dala spat 😝 , bo vstavala o 6,15 😠 😝 a prave nam dorazili new skrinky do kupelky 😀

lucim
5. máj 2009

treba ich zmontovat, ci uz su? 🙂

stankatt
5. máj 2009

uz su 🙂 som ich tam dotrepala 😝 sak su len 2. celkom fajn, az na par veci.... to mm dokonci 😀

stankatt
5. máj 2009

uz mame ocka celkom v poho 🙂 , tak sa vytesujem

evitkamalicka
5. máj 2009

stani a prerabate kupelnu? my sa chystame o mesiac prerabat kupelnu, kuchynu a chodbu, tak ideme cez vikend omrknut nejake veci do Nitry do Baumaxu

lia
5. máj 2009

kikus,ved to sa bude menit este,Julia je pekne meno,vela je peknych,len aby sa hodili aj k priezvisku.
viktoria je krasne meno,nadherne,ale uz maju dve kamosky viktorie.
mne sa Alex paci pre dievca ,ja mam fakt vela,uz si to budem musiet pisat 😅
lucim,tak teraz sa budes pripravovat uz ty na porod 😵 😵 😵 😵 😵

petruci6
5. máj 2009

babam davaju aj Alexia 😉

stankatt
5. máj 2009

Lia pred Luckou je este Lante 😉

stankatt
5. máj 2009

Evi, prerabali sme uz davno. len som si vymyslela, ze posledne volne miesto zapracem skrinkami 😀

lia
5. máj 2009

ahhaaa,ozajjjjj 😉

cucuska
autor
5. máj 2009

ahojte a prkny deň
Emka je veľmi nrvóza tie dolné stoličky nie a nie sa prerezať, nic poriadne neje a len mrnči ako mončiči, už jej aj hovorím že mončiči moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
5. máj 2009

inak keď pozerám tie krásne fotky zo stretka z Bojníc, tak by som bola rada keby sme sa stretli. len ja sa dopraviť do BA? to je u na problém, babule možno som odvážne drzá 😅 ale nemohli by sme urobiť naše stretko v Nitre????? ak som drzá , prepáčte prosím 😅 😅 😅 😅

zuzkaprofant
5. máj 2009

cafte a sme doma, dnes sme prisli dakujeme za podporu , akurat sedim a odsavam si mlieko 😀

zuzkaprofant
5. máj 2009
lia
5. máj 2009

cau zuziiiiiiii,ja odpadnem 😅 😀 😀 😀 😀
vitaj a este raz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
maly christian je ako obrazok,po kom asi je?? 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre