Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
11. jún 2009

obdivujem EMILY

ja si neviem predstavit, ze by som mala mat druhe, nieto este stvrte

lucim
11. jún 2009

bershi ... ja to v podstate este zvladam .. uvidime, aka budem grogi po porode a ked sa budem vkuse starat o matyska ... zatial sa na neho tesim a bojim sa bat porodu, tak sa tesim, ze bude po. 😉

bershka
11. jún 2009

neboj sa porodu. to je nic oproti prvej faze. ale to tak rychlo ubehne, ze potom budes vnimat len tu bolest zo zasitia 😀 😀 😀 😀
ale som povzbudiva co? ja som si tam celu dobu hovorila, ze ziadna panika, musi vyst von aj ked co bude... hned to bolo lahsie neboj

bershka
11. jún 2009

pojdes do trnavy?

emily3
11. jún 2009

Ahojte tak dnes som cely den nezapla Pc...vcera sme tu mali detsku party, a zostal u nas spat synovec...Misko spal v chalanskej izbe ale v noci pesiel k nam...ale uz nepije v noci, spi..hura..a dufam ze si coskoro zvykne na novu postel...
bershka aj ja by som tie deti niekedy vratila 😅 😉 , ale inokedy zas vyboskavala...hlavne mareka je taky tvrdohlavy a na druhej strane sa chce tupil, je to este moj chlapec..Misko je tiez niekedy na zozratie a take ksichty struha ze sa nan nemozem hnevat... 😉
dnes rano som Misa nechala bez plienky, ze ho dam na wc, ale som chystala Mon do skoly a uz som pocula ako mon krici ze sa mIso vykakal v jej izbe na koberec 😅 ..tak jej to tam pokrstil 😀 ....
berska pozerala som fotky tvojej malej na facebooku je velmi rozkosna 😀 😀 😀 😀

lucim
11. jún 2009

sak ta prva faza, kym to budem moct vytlacit, aj draheho rozkusem. 😒 uz aby boli 4 dni po a ja doma.

stankatt
11. jún 2009

luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz pojdes za chvilku 🙂 🙂 🙂

bershka
11. jún 2009

aaaaaaaaaaaaaaa stanislavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

emily. je to herecka, ale uvrestana jak hrom
neviem po kom. ja som ani nepipla ked som bola mala a muz tiez nie

bershka
11. jún 2009

stanka? budes chodit plavat aj v septembri? ja chcem malu prihlasit a nechcem tam ist sama.

emily3
11. jún 2009

lucim hlavne sa ty musis citit v pohode. myslim psychicky, priste si povecm ze to vydrzis a nepripustaj si paniku....pekne predychavaj a potom pekne tlac a bude to v pohode, 😉 😉
jaj ked osm rodila treti krat, a zacali tie kontrakcie, som si povedala ze je to tu zas...na tu bolest sa neda zabudnut, ale som si povedala ze budem disciplinovana rodicka a nebudem kricat ( pridruhom porode som jacala este horsie jak ciganka 😅 ) a bolo to v pohode...maly vybehol jak zo skolky 😉
drzim palce aby si to zvladla

bershka
11. jún 2009

baby, co ste na facebooku, supnite mi mena do ip, ja si vas pridam

emily3
11. jún 2009

bres mna mas nie?

bershka
11. jún 2009

ja som malu vytlacila na 15x asi. ale nevydala som ani hlaska. nechcela som traposit a hlavne sa vycerpat 😅

bershka
11. jún 2009

emily, mam, ale ostatek nemam

bershka
11. jún 2009

... ale ked som sa na druhy den kukla do zrkadla, esteze som bola na lacno. taka spatna som vzivote nebola 😀 😀

lucim
11. jún 2009

ste zlate 😉
emily ja som kludas , uvidime, ako to bude tam ... ak mi vysvetlia co a ako a nebudu po mne vrestat a nadavat, tak budem posluchat 😉 ak budu na mna zli, budem trucovat. 😝
budem rodit v TT --- jedine, z 😉 e by ma to chytilo niekde inde cestou ... este chceme ist na vikend k mojej mamine do martina.
a kricanie - hmmm z toho nemam zabrany ... sak uz hadam take poculi 😀

bershka
11. jún 2009

luci, ja som tam natrafila na fantasticke sestricky. a na novorodeneckom a sestonedeli som sa citila jak celebrita. boli ochotne, mile a vzdy mi vsetko pekne trpezlivo povysvetlovali a ukazali

bershka
11. jún 2009

baby dnes som bola po troch rokoch na masazi. juuuj, davali mi tie banky tam a som jak lienka bodkovana. v utorok idem zase. tesim tesim

emily3
11. jún 2009

zeny tak ma vsetko boli, krize klby uz sa roztahuju a ledva sa hybem, aj ked som tak strasne nepribrala...neviem ci nestiham priberat, ked stale lietam s detvakmi, a ani brucho nemam take extra velke ako pri chalanoch...ale uz mam dost. 😅 uf...budem mat narocne leto..

bershka
11. jún 2009

emily, ked budes cakat piate, budes uz dokonale vycvicena 😀

emily3
11. jún 2009

bersaka rob si srandu s plasteliny 😉

bershka
11. jún 2009

dufam, ze nas tata nema prasacu chripku, lebo dnes je nejaky uboleny, chorlavy. cely den mam krpatu na krku sama a ani sa nemozem ist osprchovat, lebo seci spia 😠

bershka
11. jún 2009

jaj emily. ty si pre mna jak matka tereza, alebo angelina jolie. 😀

lucim
11. jún 2009

bershi ja som na facebooku, ale nechce sa mi nan chodit, nejak sa mi to nepaci a nedoverujem mu ...
ja radsej pisem maily ... dam ti do ip.

a dufam, ze budem mat stastie na tie dobre sestricky tiez. 😉 .. massageeeeeeeeeeeee 😅

emily krize, uz som si zvykla, tak uz ani nevnimam, ze ma bolia, aj s kostrcou ... ale ty aspon vies, ze to prejde. 🙂

bershka
11. jún 2009

moja segra je v 12 tt a sediet uz ani poriadne nemoze, co ju boli kostrc, som zvedava co bude hovorit v 38 tt

bershka
11. jún 2009

baby, za chvilu mi prdne baterka, tak dobru nocku

renatka737
11. jún 2009

caute baby prosim vas potrebujem poradit. Cakam no cakala som dvojcata ale vcera mi povedal doktor ze to jedno nezije som 8tt. Porodila takto uz niektora z vas? dakujem

emily3
11. jún 2009

a zeny na buduci tyzden budem slamena vdova 😢 😔 ...manzel ide na sluzobku na cely tyzden... ( aj tak tomu nerozumiem, ma ist iba do Nitry s tym ze tam budu aj prespavat, vsak od Blavy to nieje 500km, preco by sa nemohol vecer vratiti domov?)
a to idem s Marekom a s Misom k ocnej a v stredu mam brutus skusku ...tesim sa 😝

emily3
11. jún 2009

rentka tak neviem presne ale asi sa to da, ze druhe babatko prezije..drzim ti palce aby bolo vsetko vporiadku a druhe babatko zilo. 😉

lucim
11. jún 2009

renatka, ani ja osobne nemam taku skusenost, ale viem, ze je to mozne, ze sa da vynosit jedno v pohode do konca.

emily budem drzat palce, nech to v pohode zvladnes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre