Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
22. jún 2009

no, co ti poviem.... ja radsej spim 😀

petruci6
22. jún 2009

ja by som nespala ale ine mi neostava 😀

stankatt
22. jún 2009

mate dnes dobru naladicku 😀 sa na vas rehnim.... idem rychlo spat, kym mm nezacne otravovat.... 😝 😝 😝
Ja cem este jedno, ale mm ani ocut 😝

bershka
22. jún 2009

stanka. u nas je to naopak. mm chce este dve a ja ani jedno

lucim
22. jún 2009

ahojteeeee, zdravim z nemocky, matej je v modtom solarku, bo je zlty. 😉

stankatt
22. jún 2009

ahoj Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

petruci6
22. jún 2009

jeeeeeeeeeej Matysek je nadherny,Luci je na teba 😉 krasnucky

stankatt
22. jún 2009

maly je naaaaadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa podaril 🙂

bershka
22. jún 2009

luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nevaaaaaaaaaaaaaa, take deticky maju pak lepsiu imunitu. aj moja bola v solarku. panicka

bershka
22. jún 2009

muciiiiiiiiiiiiiiiiiiik maaalyyyyyyyyyyyy. zozrat

bershka
22. jún 2009

no ale ja uz fakt idem. uz vidim dvojmo. aj z piva aj z unavy

stankatt
22. jún 2009

ajeje, som sa tu zabavila.... mm uz ide spat... ma bude cakat 😝 😀

lucim
22. jún 2009

dakujemeeee 😉
podoba sa na tata aj na mna 😝
bershi imunitu? no dobre, tak este vydrzime a neujdeme. 😉

petruci6
22. jún 2009

stani zeby chcel spravit tomaska? 😀

bershka
22. jún 2009

stanka. sak na neho vylez. jak som to urobila ja. a kukni. sarka z toho vznikla 😀 😀

petruci6
22. jún 2009

luci ako sa citi maminka? zvlastny pocit,ked kuknes na to bezbranne clovieca zavisle na tebe vsak? 😵
kojis? mliecko je?

lucim
22. jún 2009

peti kojim, mam baby blues, ale dnes mi vaso doniesol notebook, tak to prechadza. 😉
boli ma pipina, mam veeeeelke tvrde didy a chcem ist von a chcem ocmukavat mateja. tak sa citim. 🙂

lucim
22. jún 2009

docitavam postupne ....lolka hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

emily3
22. jún 2009

ahojte
lolka graaatuluuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem to potesi, ze dalsi cloviecik sa chysta na svet, silno drzim palce aby vam to tentoraz vyslo a babatko narastlo a narodilo sa zdrave..uzasne spravy 😀 😀 😀 😀

lucim ahoj mamina tak ako sa citis? este som fotky nevidela, ledva som docitala bershku 😉 ale pozriem.

emily3
22. jún 2009

lucim maly je krasnucky, posielam bostek na nostek 😉

lucim
22. jún 2009

jeeej , som sa dojala ako ste tu na mna mysleli, ste take zlatuckeeeeeeee , diiik . 🙂

emily dakujeeemeeee 🙂

emily3
22. jún 2009

lucim este nespis? si nas prekvapila Matysek asi teba 😉 jeej uzivaj si to .
ako sa teraz mas?

emily3
22. jún 2009

uf zajtra idem na ultrazvuk, neviem sa dockat a vyzera ze pojde so mnou aj manzel tak sa velmi tesim 😉 potom hodim foto nasej malej 😀

lia
23. jún 2009

breeeee 🙂
vy ste ale pokecali 😀

jeeejjj lucim,Matejko je nadheeernyyy chlapcek,ako z obrazku 😵 😵 😵 😵
dokedy budes v nemocke??

emily3
23. jún 2009

bre lia 😉
vcera som bola na diskusii, robili prieskum ako sa buducim tehulkam a teulkam paci reklama ..bavili sme sa o vitaminoch a potom nam dala asi 6 obrazkov, roznych vyrobkov a reklama..bolo nas tam 5 a sme diskutovali, ja som mala vecne opacny nazor ako kolegyne 😅 ale na jednej reklame sme sa zhodli ze je naj....bola sranda, pokecali sme, mali sme moznost zkritizovat reklamu...
Misko zase spi, asi ho to pocasie uspava, deti som vyprevadila a a asi vypnem PC, lebo som tu vcera stvrdla cely den a nic som doma neurobila...ja zavislacka
poobede idem na ten ultrazvuk tak dam vediet, male uz kope o 106, robi si rozcvicku, dufam ze nebude spat a ukaze sa nam plnej krase. 🙂

stankatt
23. jún 2009

emily cafame na foto 🙂
Luci kedy idete domo?

smejko1
23. jún 2009

lucim - blaozelam........ uzivaj si malickeho aky je drobnunky, lebo tie mrnata tak rychlo vyrastu.......

citam, ze ste sa vcera rozpisali aj sa tu na vas smejem.... 😀 staci aby sme mali novu tehulu a uz si kecame.. ze?? 😉

bershka - nemozem z teba........ale uplne Ta chapem...... priznavam, ze aj ja som bola taka, ale po 6 mesiacoch sa to zlepsilo 😉 😕 😀

stanka - ved muza znasilni a ani nebude vediet ako a bude druhe babo........ ja zatial stale ratam, preratavam, kedy by sa mi druhy drobceknajviac pacil........ no ale skor ako o rok a pol to nevidim

smejko1
23. jún 2009

AKCIA - KDE je svetluska zahajena 😉

sloniiicek
23. jún 2009

jeeej lolka - super, ze sa jedno embryjko uchytilo. super. gratulujem. taka som rada.

trpezliva
23. jún 2009

adi,nesla som vybavovat ten pas,ked som citala ze kolko ludi sa tam nahrnula na tie nove biometricke pasy..
radsej este pockam. a do Rakuska ideme bez zapisanej Lilusky v pase...dufam,ze nebudu z toho ziadne problemy..zoberieme aspon rodny list.
Svetluska, kde siiiiiiiiiiiiiiii???? Ste na dovolenke? Ale ved ste nemali ist..ci nasli ste nejaky super lastminute? a kde? mozno si teraz namacas nohy na Mallorce a my ta tu zbytocne zhaname. no nic, ak prides a precitas nas, ozvi sa. chybas nam tu. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre