Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
25. jún 2009

smejko - a kde ste boli plavat?

lolka - tak este raz vsetko naj, naj, naj.

lolka
25. jún 2009

kika, tak este raz - dakujeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 dnes je uz ten spravny datum 😉
rano mi aj fazulka dala o sebe vediet a poslala mi darcek - 1x som grcala 😒 no, nic moc, ale ulavilo sa mi 😵

emily, prajem skore uzdravenie, blbe, ze to vyslo akurat ked sa mate ist zabavit na svadbu, to je ako naschvál 😖 a co sa tyka tych veci......ked sa nieco sere, tak sa uz sere vsetko.......no, vacsinou to plati 😠

emily3
25. jún 2009

lolka presne..vravim ze sme sa uz mali " dlho dobre" tak to musi ist. tu nadchu snad zvladnem a v sobotu budem ok,
lolka tak este raz pre velky uspech...vseeetko naaaajlepsie 😀 😀 😀

lolka
25. jún 2009

dakujem babulky 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

petruci6
25. jún 2009

krista viem o tom
ostaneme tu navzdy 😀

bianca
25. jún 2009

juj navzdy.Len aby sa nam potom deti nasich deti nesmiali Petka

petruci6
25. jún 2009

preco by sa mali? 😀

bianca
25. jún 2009

😀 ze jak sa tu ich babky bavia ako pubertacky 😀 😀 😀 dufam ze sa dochodku dozijem 😀

bershka
25. jún 2009

lolka, ja sa tak tesim, ze grckas. ale to nie v zlom. ono to grcanie tiez malo svoje caro a o to viac som sa citila tehu. 😉

petruci6
25. jún 2009

ja dufam,ze nie
nechcem byt stara skareda tucna a nepotrebna 😀

bianca
25. jún 2009

petru tak to ja uz som vsetko az na to potrebna 😀

juj grckanie bolo desne.Ja som az tak negrcala len mi bolo v kuse zle ale v kuse az do cca 6 mes

smejko1
25. jún 2009

adi boli sme plavat v pezinku a aj zajtra rano ideme znova......... som spokojna, len pri prezliekani je tlacenica. ale da sa........

lolka este raz naj naj naj......... najjjjjjjjj a uzi si grckanie....... ja som sice negrckala, ale niekedy by mi to viac bodlo ako sa trapit s bolavym zaludkom....... hihi

emily - mrzi ma to....... a tiez som v tom obdobi........muzov oblubeny dedko je v nemocke, auto sa nam kazi, balkonove dvere sa nedaju ai zavriet ani otvorit, zachodova doska sa nam zlomila {nechapem ako prosim pekne, az taka som tlsta neni 😀 }........ a urcite este nieco co si neviem spomenut..........

tehulka4
25. jún 2009

jeeeejda maminy, ahojte...som tu taaaaaaaaaaaaakto strasne dlho nebola..a mozno o kustik viac...

losssik, ak sa tu stavis, pozerala som fotecky..nelly je nadherna a ten cas rychlo plynie..som pozerala ze uz mate vyse roka.. 😉 dufam, ze je vsetko v poriadku po vsetkych smeroch..

trpezliva
26. jún 2009

ahojte, od zajtra ma nehladajte, uz sa neviem dockat, kedy odtialto vypadnemeee....na tyzden sme este nikdy neboli prec. este to pocko nech je krajsie a uz budem uplne spokojna.
Lili je teraz taka sisi, vstava o 6tej, asi hodinku je hore a potom chce ist zase spinkat...nie ze by vkuse spala..lebo potom ja si uz nemozem lahnut, nechce sa mi spat, ked uz sa raz prebudim. no nic, este jej davam 15minut a potom ju idem budit, mame posledne cvicenie babyfit.
tehulka, teba si tak trosku pamatam, ani vtedy si nechodila casto medzi nas. Oliverko je uz velky chlap. inac to meno sa paci aj mne 😉 .
smejko, takze plavanie sa vam paci...super. mate ho dva krat do tyzdna, vsak? ja som bola spokojna v SNOPe,ze to bolo len cez vikendy 1x...mohol chodit aj muzik.
emily,prajem skore uzdravenie. a tesim sa, ze ti potvrdili dievcatko.
lia, napis mi prosim pondelok sms, ked budes vediet pohlavie tvojho mimina..ja tam nebudem mat net a chcem to vediettttttt...dik.

petruci6
26. jún 2009

kika aj moja to robi
vstane rano a potom za hodku este na hodku spat 😀

krasnu dovcu zelame a pekne pocasicko 😉

stankatt
26. jún 2009

kikus uzi si dovolenku 🙂

loss
26. jún 2009

jeeeeeeej loli GRATULUJEM tesim sa s tebou 🙂
aj mne je stale zle ☹ vcera som bola v poradni videla som krpca tak trepalo nozkami no zlate a ma 4cm 😵

emily3
26. jún 2009

kika uzi si dovolenku, a to pocasie, dufam ze sa mudri..
zajtra ideme a tu svadbu, chystam vsetkym veci, tak snad nic nezabudneme, nemaju svadbu v Blave, takze musime sa bobalit a zajtra rano o 8 odchadzat, manzel tam ma este roztiahnut aparaturu ( robi Dj) a o 11.00 hod mame byt u nevesty a o 13.00maju obrad...zda sa mi to skoro ale snad. uz vidim ako tam s Misom klipkam ocami 😅 , ja by som len spala, nie som schopna pohybu..rano nemam hlas, potom sa nadopujem vitaminmi a a tak..som zvedava ako to zajtra zvladneme.

loss tak gratulujem k malej fazulke, ze je vsetko ok. 😀

cucuska
autor
26. jún 2009

Ahojte, ja to tu tiež poriadne zanedbavam.
Lossik super, som rada, fazulineka rastie rastie rastie

lolka
26. jún 2009

petru, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninaaaaaaaaaaaaam ti prajem 😉 😉 vela, vela zdravicka, stasticka, laaaasky a nech si v zivote stastna 🙂 🙂

kika, peknu dovolenku prajem, hlavne nech vam cely cas neprsi 😅

emily, vas caka teda vesely vikend, balenie pre vsetkych a potom zabava 🙂 uplne ta chapam,ze budes klipkat ocami.....my sme boli na svadbe pre tyzdnom a mne sa chcelo uz spat hned po prvom jedle 😅

lossik dakujem 🙂 Nellynka je teda krasavica, tie fotky z kupelne su super 😉

smejko1
26. jún 2009

petruci vsetko naj naj naj ........ ale nas tu je junoviek 😀

kika zelam krasnu dovolenku..... hej chodime 2x do tyzdna a je to super, aspon mam 2 doobedia a program postarane.....

lossik super, ze uz 4cm........ krasa

emily........ drzim palce nech svadbu s detvakmi zvladnes.......

papa a zajtra pekny vikendik prajem

stankatt
26. jún 2009

ahoj smeji 🙂 som pozerala fotky, Damienko je ale fesacisko 🙂 🙂 🙂

petruci6
27. jún 2009

dakujem 🙂 🙂 🙂

lolka
27. jún 2009

petru, na tvoje narodky ja nezabudnem, lebo su v den, ked ich ma moja najlepsia kamoska 😀 a su den po mojich 😀 ako ste oslavili ? buchli ste s Linduskou sampus ? 😀

petruci6
27. jún 2009

nieeeeeeeee,kojim,nepijem
boli sme vonku na obede aj s krsnou,to bolo vsetko

lucim
27. jún 2009

peti vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaj , cmuk 😵 😵 😵

loss
27. jún 2009

petru aj ja sa pripajam vsetko len naj naj naj 🙂

petruci6
27. jún 2009

dakujem babulky ste zlate 🙂 😵

luci uz si doma? ako mliecko? kojite bez problemov?

bianca
27. jún 2009

petru vsetko naj

luci tebe somn este oficialne nepogratulovala.Zelam Vam aby ste boli zdravucky,stastnucky a mali plno lasky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre