Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
24. nov 2008

jaaaaaj, ako rada by som uz zajtra nikam nesla 😖 a hladkala si doma brusko 😉 😉 ale uz na tom pracujem

bianca
24. nov 2008

tak tak.Treba sa setrit.Ja som lezala doma stale.Aj PC som si dotiahla do postele.Potom to uz bolo super az na tie nevolnosti a potom sa mala zacala tlacit von a nevedela ke je sever tak sa trepala dakde do chrbtice 🙄 to bola bolest ale stalo to za to. 😵 teraz ju manzel uspava a ta sa nanho rehli jak koza.Som zvedava kedy sa podari zaspat 😠

lucim
24. nov 2008

hihihi to musi byt zlate 🙂 takze drahy ti takto robi cas na konika? 😉 ja som na kratkom gauciku, nozicky vissie a na brusku notebook s novym modemom 🙂

bianca
24. nov 2008

joj ja mam zlateho manzela.15 dni je v kuse v praci a potom nas dalsich 15 dni rozmaznava 😵

trpezliva
24. nov 2008

ahojteeeeeeeee
aka tehu?? akoze ja?? haha, petruci, velmi vtipne.
inac ja chcem mrchu odohnat este na par mesiacov...tak aj ked davam prikrmy, poctivo odsavam..to sa tiez pocita, ci nie? 😕 😅
bianca, to mas supis ze manzel uspava...a ako to prebieha? nasa len so mnou vie..
luci aj ja som bola PN cele tehu..a bolo mi supeeer...nacerpala som energiu.

trpezliva
24. nov 2008

sorry, petru...to bola berhska. 🙂
svetluska, tisko zavidim koncert Seala..citala som o nom, ze bol fantastickyyy..a neprides v juni do BA na Depeche Mode?? ze by som sa k vam pridala? 😕

lucim
24. nov 2008

aaaahoj trpezlivka 😉
ja sa na depeche nepridam, ja sa budem guuuuuuuuulat 😎

trpezliva
24. nov 2008

ja som bola tri dni pred porodom na hokeji Slovan-Trencin..finale extraligy...skoro ma udupali..ale bola sranda. 😵

bianca
24. nov 2008

trpezliva moj drahy krmi,prebaluje,uspava,zabava a ma ked som kojila i o druhej rano masiroval lebo som to nezvladala.Inak ma respekt iba pred kaku lebo sa boji ze ju zle poutiera,pred vanickou,lebo vraj sam nevie plavat a teraz pred sirokym balenim.

inak u nas sa uspava tak ze sa tesne zavinieme,dame cumel a hojda sa

trpezliva
24. nov 2008

to aj my sme tak prve tri mesiace..potom uz bez tej zavinovacky. vsetci co nas videli, tak si tukali na celo, ze chuda babo..obmedzujeme ho v slobode, ked jej zviazeme ruky. ale ona tak lepsie spinkala,
barborka sa narodila dva dni pred mojimi narodkami, teraz kukam v tvojom pase. vahy to je dobree znamenie 😉

bianca
24. nov 2008

hej dobre.poznam podla seba.Som mala povodny termin skoro na moje narodky,ale mala sa narodila skor

trpezliva
24. nov 2008

nas ocko kaku tiez nechava na mna..to su muzi.. 😖 😠

trpezliva
24. nov 2008

on si s nou vie rady len ked ma dobru naladu..inac hned ju poda mne, ze Kikuuus, tu mas, asi je hladna, daj jej cicik. 😵

bianca
24. nov 2008

som pozerala fotecky.Ta je zlatulinka.

nasa je dnes neaka rozdivocena ☹ nemoze zaspat chuda tak uz pisem jednou rukou lebo kolisem

inak mame to iste lehatko co vy a v tom sa hojdame

cucuska
autor
24. nov 2008

ahojte babule

bianca
24. nov 2008

ahoj cucus

bershka
24. nov 2008

ahojte.

bianca
24. nov 2008

ahoj bersh

bershka
24. nov 2008

kikuš, u nás budú hovienka ockove. 😀

bershka
24. nov 2008

kika, nenadávaj petruše, že povedala, že si tehu, to som bola ja 😀

reku, keď si ešte nedostala a evitka už ano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bershka
24. nov 2008

bianca: ako sa máte? maličká je na spapanie. hneď by som ju ocmúľala

bianca
24. nov 2008

bersh len si pockaj na svoju princeznu. 😵 😵 😵 To bude radosti 😵 😵 😵 sa tesim aj za teba 😵 😵 😵

bershka
24. nov 2008

jaj už aby to tu bolo. každý mi hovorí, aby som si užívala ešte tehu a sama seba, ale to sa nedá. kozy mám jak melóny, cítim sa jak hrošica a navyše mi každý hovorí, že mám malý bruch.
dnes si ma jedna ženská na chodbe zastavila a pýtala sa ma, že či som vo 4. alebo už v 5. mesiaci 😒

bianca
24. nov 2008

joj moja ja ti to brusko zavidim.To bol pocit.Este aj teraz sa sem tam pristihnem ako si ho hladkam a potom kuknem na malu a pripadam si ako magor

bershka
24. nov 2008

nemusíš, toto mi každá novopečená mamička hovorí, že jej chýba bruško. ja sa práveže už teším na moje "bývalé" prsia, nie také melóny ako mám teraz. dosť ma to obmedzuje a to ešte nekojím. mojich 57 kg je nenávratne preč

bianca
24. nov 2008

joj ze 57 kg.

bershka
24. nov 2008

no veru joj. ☹
ale nemám koplexy teraz keď som tehu, hádam to pôjde dole

lolka
24. nov 2008

cafte sisky 🙂
bersh, tie kozy by som brala 😀
dnes som sa stretla s kikou a lily, mala je rozkosnaaaa 😉

lolka
24. nov 2008

nepozerate markizu ? su tam dve bukvice v nejakej novej relacii.......to zas bude uroven 😅 😀

lucim
24. nov 2008

ahooooooj lolka, na tvoj podnet sme prepli .... ojojoooooooooooooooj ufffff to co je?
a ako mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre