Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. dec 2008

krstili sme o 10:30 a obedik sme mali u nas doma, poctivo sme vcera s maminou varili a piekli

zuzkaprofant
7. dec 2008

tak si sikulka 😵 😵

petruci6
7. dec 2008

to je dobre babatko 🙂 ja chcem krstiny vybavit tak na marec,ked uz bude trosku teplejsie
kde si zohnala tu kosielku?

zuzi aj vy budete krstit?

zuzkaprofant
7. dec 2008

hej jasne budeme u nasich na dedine moja mamina to bude vybavovat 😀 😀 ja som katolicka len moj martinko je neveriaci ale pri mne uz aj zacina verit 😀 😀

inac nosili ste cervenu stuzku na ruke, nestavalo sa vam s oci 😉 ja som si zto dnes davala

petruci6
7. dec 2008

sobas ste mali v kostole? to museli potom pokrstit aj toho nevernika,nie? 😀
zuzi a kedy sa chystas potom na SR? hned po porode?

ja som tu stuzku nenosila,ale malej chcem dat,aj ked mozno postaci cerveny kocik co mame,alebo nie? 😅

zuzkaprofant
7. dec 2008

no aj kociar cerveny ja dam aj stuzku aj nosim lebo vela ludi tak zazera asi sa im pacim 😀 😀
nie martina nekrstili on len podpisal ze nebude zasahovat do vychovy deti a hotovo, mali sme nomalne sobas v kostole len bez primania

evitkamalicka
7. dec 2008

petru kosielku a sviecku kupovali maleho krstní, lebo tak by sa to malo, takze netusim kde to kupili

petruci6
7. dec 2008

to fakt? to sa dalo? tak super farar 😉

evitkamalicka
7. dec 2008

zuzi ja tiez nosim cervenu stuzku a maly ma tiez na nozke, lebo toto zdedil po mne ze sa mi casto stavalo z oci

petruci6
7. dec 2008

sranda,ze kazdy to vola rovnako,len mi to volame urieknutie 😅 ked som to pocula prvy x,tak som netusila co to je

u nas bude krstna segra a ona kupi malej nausnicky,len ja si vyberiem ake chcem 😀

zuzkaprofant
7. dec 2008

evitka napis mi ako si to robila tu stuzku neviem ci som to robila spravne ja som to len do svetenej vody namacala prezehnala som sa a dala so si to na pravu ruku

bianca
7. dec 2008

ahojte

co sa tyka toho urieknutia,tak aj tomu verim.Malej sme davali cervenu sbńurku na rucicku opakovane ale stale si ju da dole potvorka.Inak vraj je najlepsie ak je namocena v svetenej vode

petru kosielku by mala obstarat krstna a neviem ako u vas,ale u nas doma to ma moja teta v obchode s kojeneckym textilom a ona ich dava na objednavku vysivat.Inak vyber je obrovsky

bershka
7. dec 2008

no čafte krásky. tak prej som ok, doki mi povedal, že sa mám dať vypísať svojmu gynekológovi na pn a neriešiť už cestovanie a robotu. veľmi to unavuje. predpísal mi lieky na tíšenie kŕčov a dal mi magnézium, nie to šumivé, ale petruci mi to spomínala... už neviem ako sa volá... 😅
tak hádam malá nebude štrajkovať už, lebo fakt chcem byť až marcovka, nie ešte petruci predbehnúť..... 😀

bershka
7. dec 2008

a ešte jedna vec.
babyyyyy, ty kokos, v tej trnavskej nemocke sú takí pekní mladí doktori, že som sa normálne musela červenať, keď ma vyšetrovali. včera fešák jak hrom a dnes ešte väčší... 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. dec 2008

bershka som rada,ze si v poriadku a evidentne si,ked si stihla pokukat a poslintat nad dr 😀 😀 😀
tak u nas su neni bohvieco,tak sa aspon nebudem hanbit 😀 😀

videla som ako si sa aj ty zapojila do klystiru 😀 uz chytas nase januarovske temy 😅

lia
8. dec 2008

drzkaj sa bershik,teraz si doma??nic prosim ta nerob a chod co najskor k tvojmu gyndosovi,uz stacilo prace,nie?? 😉 aspon si vsetko postihas porobit a oddychnes si 😉

chymenitta33
8. dec 2008

aojte🙂)

Beshka-- hlavne že ste oki aj s drobátko a pekne chd na pn to nie je už tak vela to ujde..ja som bola od začiatku a dá sa to prežiť...len odychuj..

keikei
8. dec 2008

ahojte mamulky a tehulky 😉

evit tak už máte po krstinách? super, že Adamko tak pekne vydržal 🙂

bershka, ty si z Trnavy? veru musím s tebou súhlasiť, tí mladí doktori sú fakt fešáci 🙂 teda ja som zažila dvoch, jedného som mala aj pri pôrode, radosť rodiť pri takom 😀 😀 😀

bianca
8. dec 2008

ahjky
dnes musi vychvalit mojho manzela kocky
Rano cestou s nocnej mi siel kupit ranajky-cerstve vonave cucoriedkove koblizky a potom som nasla v chladnicke este aj jedlo co mi doniesol s roboty aby som nemusela varit.Teraz som spapala kur.prisa s nivou a na veceru mam tam smazak.No nie je zlaticko?

chymenitta33
8. dec 2008

bianca-- no to veru hej..
Mne sa to už teray tak často nestane ked som bola tehu to furt do postielky. jájjj... Dobre ti je🙂)

bianca
8. dec 2008

chym som bola v soku neskutocnom 😀

inak som v poslednej dobe straaaaasne unavena.Uz nech je 12-teho.To Peter konci turnus s a bude mat volno az do 15.1.

loss
8. dec 2008

bersc aj moja mala takto zacala vystrajat uz od 24tt a nakoniec sme rodili prestne na termin
to magnezko mi zabralo a aj infuzky som dostala a uz nepamatam ale jedla som nejake dve tabletky na to jedna biela druha zlta a tie boli palby krce sa celkom stratili
drzim palce

chymenitta33
8. dec 2008

no to hej však sa ti ani nedivím aj na mna to tak niekedy príde len ticho a spala by som aj dva dni vkuse🙂)

smejko1
9. dec 2008

dobre ranko babulky,

tak ako petruci? dnes nerodime? 😀
bershka - mozem ti odprisahat, ze ked uz pridu bolesti tak si nevsimnes doktora aj keby to bol brat pitt 😀 😀 😀

babule, my sme zacali skoro po kazdom kojeni vrackat a tak mi skoncili kludne casy.... lebo nakojim, cakam na odgrgnutie a potom na povrackanie, to ho zobudi a musim uspavat a za chvilku zas kojime a mame do zelena kako tak beham aj ku dr. ci nema maly virus, ale nikto mi nic nepovie..... kazdy ma iny nazor...... jedna mi povedala, ze je to ok, potom ina ze to moze byt virus a mam maleho sledovat...... tak ja neviem.....

lucim
9. dec 2008

smejko , skus sa v lekarni spytat na Nutriton, mechanicky zahusti obsah zaludka, pri kojeni sa dava lyzickou ...

petulaaaaa, este si 2 v jednom?

vidim, ze bersh sa teraz nehlasi, z coho dedukujem, ze je konecne domka na PN 🙂

petruci6
9. dec 2008

baby tak dnes som mala kontrolu a hadajte co??????? ja budem tehotna do leta!!!!!!!! ☹
este sa ani neotvaram,ale vsimla som si v knizke CS 2 - to znamena,ze sa aspon krcok skracuje??? 😕

luci pekna 10tt 😵 kedy mas kontrolu? ako sa citis?

smejko skus si nieco vygooglit o tom kaku,ja ti neporadim ☹

lucim
9. dec 2008

peta, no mozno sa tvoji soktori predsa len trafili do vypoctov a budes rodit az po vianociach 🙂
cicaaa, a 8+4 som, konik nevie ratat 😉 a vcera som mala presne o 22:22 prvu "rannu" nevolnost, lucka grckala 🙂

petruci6
9. dec 2008

nechcem po vianociaaaaaaaaaaach ☹

to bola "ranna" nevolnost?? 😀 tak mam ti gratulovat? 🙂

lucim
9. dec 2008

hihihi, ja musim byt furt vynimka, preco by som nemala nocne nevolnosti, a kludne gratuluj, snad je k comu, snad sa zizalka v brusku vrti, tak preto grckam 🙂 a krv mi budu brat 15teho a poradna 22ho.
a vies co? tak ani na vianoce nerod ... nechaj doktorov rozbalit si darceky 😉

petruci6
9. dec 2008

no uvidime,kedy sa malej bude chciet, asi je je tam dobre,ale mne uz velmi nie,tak by mohla brat ohlad,ze 9mes ju nosim a uz stacilo
mam nachystany pekny kocik co ju bude nosit za mna a ona kasle na neho 😀

luci mam tusaka,ze to bude chalan

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre