Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
20. jan 2010

ahoj lossik no vidiŠ, vy si na seba zvyknete a potok keď ja budem mať druhé ty budeš už úplná hrdinka 😀

sloniiicek
20. jan 2010

teuska - neboj. teraz mas uz velku slecnu, ktora ti istotne rada pomoze s bracekom. mas velku vyhodu. 🙂 teuska a co ti takto dopadlo? otocil sa ti dole nozickami?

loss - uzivaj si kazdu volnu chvilocku. 🙂

cucuska
autor
20. jan 2010

dnes som si uvedomila že mám v živote šťastie 🙂 😀 to si robí to slniečko vonku

teuska
20. jan 2010

slonicek, veru ano. Od 20tt je dole hlavou a v 36tt sa otocil dole nozickami 😢

lolka
20. jan 2010

kika, a kedy ste boli v meste ? no, ja kym sa vymotam z postele, vyvencim, naranajkujem sa, tak je aj skoro 11.00 hod. 😅 som suchtava....ale ved zatial mozem 😀 no a potom som sla na postu a do nemocnice na prednasku o EPI, na nakup - a teraz som dosla domov.

teus, tak to je smola, ze sa teraz otocil zadockom dolu, ved uz ma malo miesta - asi je sikulka 😉

cucus, aj u nas bolo dnes krasne, slnecno 🙂

cucuska
autor
20. jan 2010

lolka no závidím ti ten pokoj 😀 tie moje hektické dni sa s tvojimi nedajú porovnávať, ale máš pravdu ešte stále môžeš 😀 😀 😀

teus no tak to si malý veľmi dobre vymyslel, také kotrmelce robiť a to ešte nie je ani na svete 😀 😀

hej to slniecko má nieco do seba , naozaj sú tam endorfíny 😀 😀 😀

emily3
20. jan 2010

ahojte...skusku som urobila som stastna ako blcha 😀 😀

teuska tvoje obavi poznam, nevies si to predstavit, ale ked sa maly narodi to bude ine a Livinka je uz velka slecna ti pomoze....mas peknu fotku 😉 a malemu..je to sibal ze sa otocil. to pojdes asi cisarakom...drzkaj sa

loss
20. jan 2010

emily gratulujem si sikulka
Nelly ostala u nasich a Miusku som okupkala a zatial spinka

veva1
20. jan 2010

losik tak nelynka si zvykla byt aj bez teba?

emily3
20. jan 2010

loss tak ako dvojnasobna mamina? 😉

mne sa konecne podarilo zahnat mladez do postee, cakam kto prvy vystrci nos, ze je smadny, cikat a boji sa a nieviem co si vymyslia...a Lucka uspesne place, ako ju zoberiem na ruky je ok, ako ju polozim konec.. 🙄 .....

cucuska
autor
20. jan 2010

ahojte
No emyli stále ťabudem mať za svoj vzor.
Ja mám poslednú skúšku v sobotu tak na mňa myslite a potom ačinameaž 20 .02, juuuuj

petruci6
21. jan 2010

loss este si nepopisala porod,rodila si normalne?ty uz mozes porovnat cisarsky a normal,co je lepsie?

evitkamalicka
21. jan 2010

petru loss rodila cisarskym

h0blinka
21. jan 2010

cafte, pekne svieti slniecko ze? :D tie predpovede im dneska vysli na 100% 😀 😀 😀 hlupaci 😵
emily klobuk dolu, gratulujem
Lossik a co vravi Nellynka na Miu? v pohode?

evitkamalicka
21. jan 2010

u nas snezilo celu noc a stale snezi

h0blinka
21. jan 2010

nevadi aspon postavime huhulaka

lolka
21. jan 2010

a snezi, snezi a snezi.....hned by som sla lyzovat (teda, keby sa dalo) 😅

cucuska
autor
21. jan 2010

sneži aj u nás od rána sneži a snei, chceli sme ísť von na sánkach ale VPPčkari nás predbehli a posypali všetko čo sa dalo 😀

svetluska.p
21. jan 2010

tha sojky, u nas nist. len kosa strasna. dufam, ze nenasnezi kalamita na nas vikend. bo potom neviem 😀 .

h0blinka
21. jan 2010

jéé to je tvoj fešo ??? pan Göbl fesni ste, fesnii

o chvilu ideme stavat snehuláááka alebo taky velky penis? 😒 😒

svetluska.p
21. jan 2010

hobli 😀 😀 😀 jo jo, to je von, mojho srdca sampinon... 😵

burko
21. jan 2010

Ahojte!Potrebujem od Vás trochu povzbudivých slov.Minulý týždeň mi zistili, že nebije srdiečko môjmu dieťatku.Tehotná som bola 9 týždňov. Tak si určite viete predstaviť ako sa teraz cítim. Prekonali ste to aj Vy. Ktorá z Vás je vo veku 35-40 rokov a v staršom veku mala missed? Po akom čase sa Vám podarilo znovu otehotnieť a či ste mali problémy v tehotenstve?Manžel je veľmi nešťastný a tak trochu pesimisticky rozmýšľa. Bojí sa toho aby sa nám to nezopakovalo keďže mám 37 rokov. On má 55. Nechce prežívať toto isté čo teraz. Samozrejme sa aj ja bojím ale chcem veriť tomu že nabudúce sa to podarí a bude všetko v poriadku. Máme 9,5 ročnú dcérku Katku ktorá je od narodenia ležiaca má DMO, epilepsiu...... Môžete si o nás prečítať na www.burko.sk.

emily3
21. jan 2010

burko ahoj, je mi velmi luto ze prezivas stratu babatka ☹
myslim ze sme tu vsetko mladsie zienky. mne zistili ze babo nezije v 12tt, ale velke bolo na 9tt..pritom predtym na kontrole bolo vsetko ok, bilo srdiecko a babo rastlo...to bolo moje 5 tehotenstvo, predtym som mala dve tehotenstva bezproblemove a dve teho ktore skoncili skor ako zacali.....a potom som otehotnela po pol roku a mala som bezproblemove teho a o rok na to som znova otehotnela atak mame 4 krasne deti
mate to tazke ale myslim si ze to este nie je stratene. vela sil a lasky 😉

h0blinka
21. jan 2010

ahoj burko,
ty musis byt silna zenska ked si tak citam burko.sk
bude trpezlivy, ja s tym skusenosti nemam ale mam kolegu ktoreho zena ma 42 pred 2 rokmi mala missed a teraz sa chystaju rodit. Vsetko bude OK, treba to nechat trochu odpocinut a potom sup sup. jedno dieta uz mate, druhe sa tiez podari. Drz sa

cucuska
autor
21. jan 2010

ahoj burko, no ja som oveľa mladšia ako ty , ale mám za sebou dvakrát missed. Jeden v 14tt a druhý v 9 tt a teraz mám dcérku. Kedy otehotniet ???? no kedy to skúsiť znovu ??? NAtoneexistuje odpoveď. POznám ženy ktoré nemali ani jednu MS po kyrete a všetko bolo v poriadku apoznemniektoré ktoré čali 3mesiace, niektoré pol roka a iné ajrok,či dva. Proste toasi musíš cítiť, že taz je TEN čas, akeď to budete tak cítiť obaja, tak to bude ten správny čas. JA viem žemne sa toteraz pri pohľade na moju zdravú dvojročnú dcérku hovorí ľahko, ale naozaj to chce asi vyrovnané srdce i myseľ.
Len toľko som ti chcela. Držim ti palce a si na obdiv. Naozajsi silná žena.
Lucia

veva1
21. jan 2010

ahoj burko ☹ ,drzim velmi velmi palce aby sa vam tuzba po dalsom dietatku splnila,aby tebe ,tvojmu manzelovi a Katke prinieslo vela vela dalsej lasky. Neviem aka je pravdepodobnost ,ze sa ti podari znovu otehotniet,alebo ake je moznost dalsieho MA ,no ked to neskusite, mozno predidete dalsiemu sklamaniu, no urcite vonavy batoztek na svet neprivediete.
Vela stastia vo vasom rozhodovani a este viacej v realizovani vasho sna vam z celeho srdca prajem

emily3
21. jan 2010

ahojko maulky tehulky zienky....skusku som urobilaa 😀 😀 😀 este dve a konciiiiiim.

veva1
21. jan 2010

gratulujem emily 😵

macka3
21. jan 2010

AHOJTE,chcem sa s vami podelit o svoj pribeh,ktori skoncil dobre.po roku snazilkovania sa mi podarilo otehotniet,velmi sme sa tesili ale po 9 tyzdnoch prestalo babatku bit srdiecko=nasledovala kyretaz po ktorej som za dva mesiace znovu otehotnela a donosila zdrave dievcatko,ktore sa narodilo v auguste v r,2008,4 mesiace po porode som otehotnela znova a minuly rok v septembri porodila krasneho syna,preto drzim palce,pa

veva1
21. jan 2010

macka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre