Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
6. feb 2009

zahlasovaneeee 🙂

stankatt
6. feb 2009

mame co robit, su tam taki co maju 300 hlasov

trpezliva
7. feb 2009

ahojte baby, dakujeme velmi pekne za hlasy...ja nechapem, kde ti ostatni psy nabrali vyse 200 hlasov..to musi byt nejaky podfuk. ale aj tak dakujeeeeemeeeeee...(inac zimnu fotku sme nemali, tak je to trosku od temy, ale aj ostatni sutaziaci tam maju vselijake fotky).
dnes je krasne pocko, tak ked mozete, chodte von. ja uz som bola behat na hradzi aj s emilom a poobede chcem s Lili vypadnut na Kolibu, aby sa nas ocko mohol ucit.

bershka
7. feb 2009

ahojte

kikuš, poslala som Emilkovi hlas 😉

emily3
7. feb 2009

ahojte zienky, kika hlasovala som 😉
dnes ideme s manzelom na ples, tesim sa..( az na to ze manzel tam robi DJa..tak uvidim ci si vobec spolu zatancujeme) ale ide tam aj segra s manzelom a bracho s manzelkou...( taky rodinny ples). a mam nove saty, ktore moj muz nevidel...mysli si ze si obleciem cierne co mma, aj tieto su cierne takze sa nebude mylit..odchadza tam skor..tak tam pridem ako !popoluska 😀 (az na to ze nemam sklenene strievicky a nohu c. 4 ale labu) ale to neva.

bershka
7. feb 2009

ale na vašom mieste by som ho asi zabila za tie dvere, nie mu kúpila granule 😀 😀 😀 😀

emily3
7. feb 2009

bers ako ako sa mas? ktoreho dr. si si zajednala?
inac aj ja by som asi toho psa pretrhla, keby mi znicil dvere. momentalne mi stacia deti, tie narobia bordel aj za 20 psov 😅

petruci6
7. feb 2009

zahlasovane 😉

cucuska
autor
7. feb 2009

AHOJJTE ako sa máte? petru ako malinká???

smejko1
7. feb 2009

kika,stale si nenapisala kde sa to sedatko da potom kupit?
inak my sme v NL do maja cca. no a mame tu vanicku na nozickach a uz o 2 tt odtial maly asi vyrastie.... takze mame problem kde ho kupat, ked mame iba sprchovaci kut _nie moderny, ale iba taky zaves.......
a on sa nam taaaaaak rad kupe

inak zelam pekny vikendik

lolka - leto bude isto vase.... z celeho srdca Ti to prajem.

emily - uzi si krasny ples v super satach (kym si este stihlunka) 😀

veva1
7. feb 2009

baby rozposlite aj svojim kamoskam toho emila,ja chcem aby vyhral 😉

masacek
7. feb 2009

Ahoj holky,koukám že to tu máte už pěkně rozjeté.Můžem se k vám přidat?

petruci6
7. feb 2009

ahojte,
teraz sme prisli z prechadzky,este spinka v kociku,ale uz kazdu chvilu zisti,ze je doma a kocik stoji,tak budeme papat 😀
musim v pondelok tej dr s nou,zistila som,ze je to asi seborhoicka dermatitida,tak nech mi na to predpisu nejaku masticku,nechcem na nej experimentovat,chuda moje,doteraz sme nemali ziadne problemy a vobec netusim z coho to moze byt ☹

masacek ahoj,vitaj 😉

emily3
7. feb 2009

petruci tak to neodkladaj. nasho Misulka trapi pruh, uz som to pisala, chcem ist s nim co najskor na kontrolu, len teraz ma sopliky a kasle..takze operovat bby ho aj tak nemohli. a tiez sa nemozem na to pozerat ako stale trpi..boli ho to, to je evidentne..chvilku je v pohode a potom sa rozplace akoby sme ho drali z koze.

masacek vitaj, hej sme tu uz stara partia, spolu sme si uz toho vela preskakali od smutnych chvil az po tie raodstne a dufajme ze teraz budu uz len tie radostne 😀 😉

masacek
7. feb 2009

Škoda že jsem o vás nevěděla na začátku mám za sebou taky dost náročné období před Lucinkou.

lucim
7. feb 2009

masacek vitaj 🙂

peti, podla coho si zistila ze je to seb. dermatitida ? ak ano, tak s tym radsej chod. inak, seb.d. nema rada mazanie mastnymi kremami , skor sa to tym zhorsuje, lebo to co ju sposobuje sa rado rozmnozuje prave v mastnom. a ma to typicku lokalizaciu - pri nose, pod bradou, obocie, hrudnicek, nie volne suchsie plochy. mozu sa tam vyskytnut aj supinky, ktore ale mastnym kremom neodstranis, iba ich zamaskujes, pritlacis o telo. mozno sa spytaj pediatricky, ci by ta neposlala na kozne. nie je to nic zavazneho, neboj.
ja to mam obcas v lahkej forme vedla nosa a v oboci, Vasko obcas na hrudi. ale vascinu roka to mame poho.

loss
7. feb 2009

caute kocule takze uz mam uspesne vsetky skusky za sebou hura
zuby stale nelame ale naucili sme mavat som z nej hotova 🙂

lucim
7. feb 2009

losssiiiik gratulujeeeem 🙂

stankatt
7. feb 2009

Ahojte, Kika neprezradis, kde si to kupila? tajnostkarka
smeji uz sa na vas tesakujeme
vitaj masacek 😉

trpezliva
8. feb 2009

baby, dakujeme vam este raz za hlasy..uz ich ma emilko 60..ale este stale sme daleko aj od piateho miesta. ale nevzdavame sa 🙂 .
lossik, gratulujem aj ja k papa..teraz to bude vkuse ukazovat, uvidis. nasa najradsej robi indiana, bucha si rucickou po ustach..a ked je nervozna, tak to robi aj pat minut..inac len sem tam ked vidi, ze sa na tom smejeme. ale sranda, ze ked zaspava a place, tak to zacne robit, aby nas privolala...
no a teraz k sedatku...to nie je tajneeeee......dostat ho v kazdom mimi obchode. ja som kupovala v Hypernove, pred tyzdnom ho mali v letaku za 450 SK..inac tusim 600 stoji. ved hned vam pridam link napr.,kde ho kupite.. 😉 {staci dat do googlu "sedatko do vane"| 😉

cucuska
autor
8. feb 2009

ahojte babule. EMka je zas chorá, vonku je pekne, slniečko svieti a my budeme zas doma. Zas ma sopliky a k tomu asi aj chytené priedušku lebo pri dýchaní chrapči. je mi z toho nnič, konečne mam po skuškach a Emka je zas chorá ☹

loss
8. feb 2009

kocky dakujem inak pozrite album mame nove nove fotky

smejko1
8. feb 2009

lossik blahozelam ku skuskam...... sikula, trocu si oddychni a mas tu letny semester 😀

cucuska aj tebe blahozelam a zaroven prajem skore uzdravenie.....

prosim o radu, mozno mate niektora skusenosti....... mne sa maly od operacie budi rucickami a tak na noc, som mu ich viazala do prerinky a teraz mam zasite rukavy na spacom vaku....... inak mi nevie zaspat a tiez ho musim davat na bok....... v stredu budeme mat 3 mesiace a ja by som ho rada naucila spinkat normalne, ale neviem co s jeho ruckami........ myslite, ze mu to samo prejde, ked zacne vnimat svoje rucky? (este ich neovlada) alebo su nato dake metody? v noci vstavam, uz len aby som ho pretocila z jedneho boku na druhy......

dik dik dik

trpezliva
8. feb 2009

smejiii....to mas super, ze ti krasne prespinka noc. aj nasa lili spala tak na zaciatku, ze mala rucky ako keby zviazane v tej zavinovacke..a uz si ani nepamatam ako, ale zrazu zistila, ze sa jej lepsie spinka ked ma ruky vonku. to bolo vtedy leto a strasne horucavy...najprv spala tak len cez den a potom aj v noci.
jej, uz budete mat tri mesiace..no my tiez v stredu oslavujeme...10 mesiacikov. 😵

stankatt
8. feb 2009

jaaaj, keby Monika uz prespala celu noc. My este papame tak medzi 1 a 2 hou hod. a potom rano, neni to teda take najhorsie. Mala ma stale rucicky rozhodene 😀 , ked jej ich dam napr. v kociku k telu, tak protestuje. Tak kocikujeme s trciacimi rucickami 😀

smejko1
8. feb 2009

no zas take ruzove to neni, vacsinou vstavame o 2,30, 4.00, a potom casto kazdu hodinu, ked spal 1x do piatej tak som mala vianice a bola som hore pozriet ci dycha 😀 ... on musi zaspat zviazany

ale dnes mi cez den spal, 4,5 hodiny co bude robit noci neviem........ on dospaval tu dnesnu a kym som to pochopila a lahla si k nemu ........ uz mi ostala len hodinkaaaaaaa 😎 😀

stankatt
8. feb 2009

neboj sa dobre rozospal a bude dobre spinkat aj v noci. Monika dnes spala dokopy cca 2 hod- na 3x 😒 Teraz je unavena a od unavy nezaspi. Tak uz vidim vecer budu zasa sceny, ked je unavena nechce jest, hladna spat nemoze ist, salala

loss
8. feb 2009

smeji no neviem ti poradit mne sa hned mala zobudi ked jej vypadne cumlik treba len dufat ze to nejak prejde
my spime od tej 6 niekdy 7vecer papame v spani o 23h a potom okolo 5rano len ked jej vyoadne cumlik hned place a tak spi so mnou v posteli nech som v pohotovosti a cez den tiez moc nepospi max.2hodky

stankatt
8. feb 2009

s tym dudlom mame trampoty aj my, keba som jej ho nemusela chodit davat, bolo by to celkom v poho 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre