Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
21. nov 2009

cief 😀 😀 😀

petruci6
21. nov 2009

aj my mame Lindusku 😵 😵 😵

evitkamalicka
21. nov 2009

ahoj babulky, mojmu muzikovi sa tiez paci meno Linda pre dievcatko 🙂

lolka
21. nov 2009

lius, tak si este kinderko 🙂 pekne sa obe pripravte na ten den "D" a v pohode to zvladnete 😵 mala si to asi rozmyslela - ze ved v brusku jej je dobre, teplucko 😉
aj ja som chcela Lindusku, ale nakoniec vyhrala Viktoria 😉

lia
21. nov 2009

ved to,este sa chcem v klude zbalit a ist rodit z domu a nie z nemocky s mastnymi a vyrastenymi vlasmi 😀

lolka
21. nov 2009

tak to ti verim 😀 kamoska tiez ked dostala prve kontrakcie, isla si umyt hlavu, oholit sa, este vyzehlila nejake vecicky a potom v klude do nemocky. mala dost casu, rodila 17 hodin 😅

loss
21. nov 2009

ahojte
vedvies to mi je luto ☹
lius tak teda ake budete mat meno?
2skusky su za mnou dam vediet ako som dopadla

lia
21. nov 2009

co sa stalo vedvieske?? ☹
neviem lossik 😀 rozhodujeme sa stale

petruci6
22. nov 2009

ja som vedela,kedy mam naplanovany cisarak,tak predtym 24hod som nemohla jest,pekne som sa okupkala,rano namalovala a sla na to 😀 potom som si pospala a ked som sa prebrala bola lindula okupkana oblecena a spinkala vedla mna 😅

zuzkaprofant
22. nov 2009

liuska moja noco stebou ako to vyzera

smejko1
22. nov 2009

ahojte, dako ma skriabe v hrdle, dufam, ze to zazeniem......... inak v utrorok nepridem....... ale to len pre istotu pisem, inak sa stale tesim

maly mi zaspal v aute od nasich a tak spi od pol siedmej........ bez vecere..... som zvedava aka bude noc a kedy mi da budicek???

lia ako?

petru, mne ked povedali ze uz idem na cisarsky a nemozem pit tak som muzovi vravela, ze som truba, ze som sa doma nenapila 😀 😀 😀 ja som totiz, cely den nieco vyzierala a bolo to OK........ hihi, no ved nic ine im nezostavalo ked sa fesak vypytal na svet sam podla seba

lolka
22. nov 2009

smejko, dufam, ze ta neskoli choroba a budes moct v utorok dojst 😉

petru, aj si sa namalovala do nemocky ? to aby ta Lindula videla pekne upravenu ? 😀 😀

emily3
22. nov 2009

Ahojte mame virus v pocitaci, takze som sa dlho neozvala...pisem z manzelovho notebooku 😅
tak skola sa mi zacala neslavne, sthla som vyletiet z dvoch skusok, ked tak budem pokracovat, tak to ani nedokoncim 🙄

v utorok neviem ci prideme s detskami ideme k zubarke, jedine ze by som zbalila doch najmldasich a starsich nechala doma.
Misko je sikulak, vsetko opakuje, rozprava a je velky jaso...hra s a s Mon na schovavcku, chodi po byte a pyta s a : Kde je Mona?: a uz ma okuliare aj Misko, velmi ich nosit nechce, len niekedy a potom len striehnem kde a kedy a ako ich da dole, aby ich nezdemoloval...

Lucka je uz velkacka a uz sa dviha na sedenie, robi brusaky, a ked som ju kupala vo velkej vani tak sa nahlas smiala, velmi sa jej to pacito.

vedvies je mi to luto.

lia drzim ti palce, ani sa nenazdas a malu mas pri sebe 😉

petruci6
22. nov 2009

loli nie lindula,ale sak ma fotili s malou,tak som nemohla vyzerat ako strasidlo 😀 😀 horsie bolo,ze som sa odmalovala az na 3 den,co som nevedela pohnut nicim okrem hlavy 😀

lia
22. nov 2009

ahojte,

podavam hlasenie.
no neviem,dnes sme nabehali niekolko km a citila som sa hrozne unavena,brucho jak skala,dva krat ma prehnalo,no uvidime,hned vrtula v riti a zacala som si balit tasku,ale nedokoncila som to zase 🤐 😀
a mala cely den tak kope,neviem co je s nou,zajtra ideme na kontrolu,urcite bude cely den drichmat a aby ma zase nelakali prijmom lebo ma slahne.
este aj zlata zila mi vcera za odmenu vyliezla 😝

emily3
22. nov 2009

lia drzte sa obe 😉

lia
22. nov 2009

dakujem emily,zabudla som to este napisat v tej predoslej 😵
uz sa dviha Lucka??bozeee,ten cas tak leti,ved si este len bezala do porodky 🤐

pandula
22. nov 2009

jezisi lia ja ze som vo vianocnom darceku ked ty si tu ... citam citam a ze to cooo? no parada uz zase mi hrabka 😅

lia
22. nov 2009

pandul 😀
nevladzem vsade pisat a vy pisete ako dracice 😅 nestiham ani citat
tak ma palia ruky jak fras

pandula
22. nov 2009

lia 😀

jak u tuknutych dnes zase. no baby pisu a pisu mne sa dnes nechcelo moc.

ved nabuduce, odpocivaj zavislacka 😀

mm1
23. nov 2009

Ahojte babulky, tak OK v utorok my neprídeme.... od stredy mám dovolenku, tak budem isto zajtra dlhšie v robote...
ALE PROOOOOSIM, NAPISTE MI NIEKTO DO SMS AKO SME SA DOHODLI NA SOBOTU!!!!!§
A BERIETE I DROBČEKOV NIE??????????
STRAŠNE SA UŹ S NATALI NA VAS TEŠIME, VEĎ SME SA NEVIDELI STRÁAAAAAAAAAAAAŠNE DLHO....

mm1
23. nov 2009

LIA DRZIM PALCEKY.... A BUDEM ČAKAŤ NA SPRÁVIČKY OD TEBA!!!!

VIESULKA KIKULKA, MRZI MA TO EŠTE RAZ, VIEM, ZE SME SI PISALI, ALE PREDSA. NEPRIDETE V SOBOTU S NINKOU?????

mm1
23. nov 2009

A PRIDALA SOM NOVE FOTEČKY DO ALBUMU 🙂

teuska
23. nov 2009

caute babulky 🙂
Jej lius ty sa uz pomaly chystas na babatko. drzim palceky nech je vsetko, tak ako ma byt.

Mna skolila chripka, hoci som sa branila zubami, nechtami. Babenky dufam, ze to neublizi babatku. Ale myslim, ze uz je velke a snazim sa co najviac lezat.

sloniiicek
23. nov 2009

caute kocky. tak sa na utorok tesime. dam spat martinku skor. aby sme mohli rychlo dobehnut. 🙂

sloniiicek
23. nov 2009

dnes sme boli na plavani a martinka bola uplne perfektna. dokonca sa fotila aj pod vodou. 🙂 co som si ani nemyslela., ze budeme. 😀

sloniiicek
23. nov 2009

magduska. mala je straaasne zlata. a uz sa na vas na sobotu tesime. 🙂

loss
23. nov 2009

lius tak ako sa mas?Uz je lepsie?
Ja uz sa citim hrozne uz aby som rodila

lia
23. nov 2009

ahojte,
ja mam tusim len na svetlus, kiku ,smejka cislo 🙂 este nestresujte,ja mam este casuuuuu,ja sa nechystam este rodit 😀
teuska,aj ja som brala antibiotika,malo by to byt v poriadku,nemusis sa bat,lekari vedia co robia 😉
ja som v pohode lossik,to lekari stale stresuju
aj ja som sa vtedy citila hrozne ako ty,teraz uz je to lepsie,teda ani nie lepsie,ale zvykla som si,ze sa to len zhoirsuje 😲

trpezliva
23. nov 2009

zajtra prideme a tesime sa. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre