Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
28. nov 2009

caute kocky. bolo perfektneeeeeeee. len to nejako rychlo ubehlo. ☹ snad sa nabude stretneme skor.

pridala som fotky aj z utorka. http://picasaweb.google.sk/m.zitny/StretkoMisse... tak spravte kuku. 😀

sloniiicek
28. nov 2009

inak su tam este aj fotky zo stretka predtym u nas doma. tak sa nezlaknite. 🙂

lia
29. nov 2009

jeeejjj,zavidim vam,ze ste sa stretli 🙂 deticky vam pekne vyrastli 😵
loli,ake brusino uz mas 😉
svetus nam opeknela 🙂

loss
29. nov 2009

jeej kukla som fotky super ze ste sa zase stretli aj ja trochu zavidim ,Loli si kocka tehulka 😵

cucuska
autor
29. nov 2009

ahojte
jaaaaj zavidim j ja sa chcem stretnúť aj ja aj ja 🙂
no losiik zachvíľku rodíme a potom sa tretneme veď ste sľubili, že pridete 🙂
a loli si kočka
a čo nové??? ako vám bolo??? určite bombasticky aj mne by bolo s vami bombasticky
a ešte niečo, neviem kde mala zobral že Ježiško donesie babetko 😀 asi vie niečo čo my nie 🙂

svetluska.p
29. nov 2009

kocky, stretko bolo super. fotky su pekne. som velmi rada, ze sme sa po dlhej dobe videli. skoda, ze nas nebolo viac. ale este dojdeme do BA.

emily3
29. nov 2009

ahoj svetlus..a tesim sa na januar 😉 ...pridete este pred tym do Blavy?

svetluska.p
30. nov 2009

ahoj kocky,
emily, nie neprideme uz pravdepodobne pred januarom...
lindus, dik za pochvalu. a dik aj za fotku od teba v maile 😝 .

svetluska.p
30. nov 2009

neze by som nemohla spat, ale chybaju mi hodiny, posledny den v mesiaci - orabat musim....uz sa tesim na sviatky 😀 ..

mm1
30. nov 2009

Ahooooooooooooooooojte babule....
Ahoj Svetlus, som rada, že ste OKi dorazili.... 🙂

mm1
30. nov 2009

CUcuška, ja som ti zabudla večer zavoláááááááááááááááááť neodstrel ma.... ☹

svetluska.p
30. nov 2009

serus magdi, uz zarezavas?

mm1
30. nov 2009

Hej hej... som tu od 6.30 to vieš, tri dni dovolenka....

Adi fotečky sa vydarili a v lete spravíme bomba veľké stretko a už pribudnú i nové členky.... 😀

svetluska.p
30. nov 2009

mozno by sme mohli na jar niekde vybehnut, alebo v lete, ked zosilneju aj najcerstvejsie prirastky, ktore tu o chvilu budeme mat. a mohli by sme ist niekde aj s muzmi, na vikend niekde. co vy na to? pooekali by sme niekde pred drevenicou atd atd. to by bolo fajn.

mm1
30. nov 2009

navrhujem TERCHOVÁ!!!!!!!!! je tam bombasticky krásne a dajú sa robiť aj nenáročné túrky....
Alebo u Vevi na Detve.... 🙂

svetluska.p
30. nov 2009

v terchovej som tusim este nebola. je tam nejaka chata? pre viac ludi?

mm1
30. nov 2009

je tam toho veľa a je tam kráááááááááááááááááááááásne....

svetluska.p
30. nov 2009

zaspavam....

mm1
30. nov 2009

aj ja svetluš, aj ja.... kedy ste vlastne prišli domov????? a máš IPčko.

svetluska.p
30. nov 2009

o 19tej sme dosli. dobra cesta bola.

mm1
30. nov 2009

tak to je celkom slušný čas.... a priatelia v Malinove???? aký boli? majú aj detičky?

svetluska.p
30. nov 2009

to je Jozkova spoluziacka z gympla aj s muzom. symapticki ludia velmi. maju 5 rocnu kocku a 2.5 rocneho chlapceka. velmi zlate deti boli 🙂.

mm1
30. nov 2009

no super....🙂

smejko1
30. nov 2009

sa tu zozieram zavistou .... 😀 ......... uplne super vyzerate na tych fotkach a aj z vas ziari ako Vam bolo uzasne....... no a vsetko same dievcatka....... to by bol Damienko ako jediny chlap uplne ako v raji............. sakra
keby to bolo dnes......... fnuk fnuk..........
no a hlasim, ze mi je lepsie, herpes uz ustupuje a aj bolesti...... aj ked unava pretrvava..... hlavne ked je maly od pol siedmej hore........ o POL hodinu skor ako mal a mne to chyba fnuk fnuk

acdi a foto z avionu - mne asi iba 2 vysli pekne........ asi mam slabu baterku alebo co........ normalne som sa skoro rozplakala, lebo som myslela, ze dami bude mat super foto so zvieratkami

svetluska - vyzeras super, budes nadherna nevesta.......

svetluska.p
30. nov 2009

aleska, dakujem za pochvalu ;).. dufam, ze nieco zo sebou do svadby este spravim.
deti boli neskutocne zlate a lolka je krasna tehulka 🙂.

zuzkaprofant
30. nov 2009

ahoj svetluska ako sa mi mas co nove vke pridem v aprili na skoro 2 mesaice tak mozeme sa stretnut ak budes mat cas skoda ze nik nie je skosic a ja do blavy sa tak skoro nedostanem ☹

svetluska.p
30. nov 2009

ahoj zuzka, jasne, ze budem mat cas. dame stretko urcite 🙂.

teuska
30. nov 2009

Caute babulky 🙂
Mate nadherne fotocky 😀
Snad v lete zmaknem aj ja nejake to stretko, uz by som fakt rada.
Svetlus kedy sa chysta svadba? Vyzeras dobre.
Aj Lolka s bruskom. Ja mam obcas pocit, ze sa uz ledva hybem 😀
A vsetky deticky su naaaaaaadherneeeeee.

lia
30. nov 2009

ahojteeee

svetlusssss,ja som spala,lebo o 4 tej som strasila uz,tak vzdy doobeda dospavam.

lolka
30. nov 2009

dobre ranko 😀
vidim, ze pracujuce zarezavaju uz od skoreho rana. ja zvyknem spavat do takej 9.00 hod., ale niekedy sa v noci zobudim a nemozem aj 1-2 hodku spat 😖 no, uz to nie je take pohodlne spanie ako kedysi na bruchu....a musim si nadspat, lebo od februara sa uz asi tak nevyspim, ze ? 😅

baby, na stretku bolo supisne, deticky zlate a furt v pohybe 🙂 ja som bola rada, ze sedim.
kika, mas moj obdiv, ze este vladzes pri Lily 😅
svetlus, ty si nam nejako opeknela.....cim to bude ? 😉 30.1. bude z teba feeeesna nevesticka 🙂
aleska, to je dobre, ze uz ti je lepsie, nabuduce urcite nebudete chybat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre