Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
3. dec 2009

tie nalepky v kupelni mas asi take co my sme teraz na okna nalepovali..take vianocne..maju ich v Lidli.
su super a drzia "len tak".

trpezliva
3. dec 2009

http://1.bp.blogspot.com/_sjKUqXwLmDo/SdS6S-KXQ...
jej,toto robila ta baba pre nas na mieru a uz to ma na webe zavesene 🙂

sloniiicek
3. dec 2009

oni su take penove. hrubsie.

kika a vy ste kupovali ake? nejake velke, ci mensie? kolko stali?

lolka
3. dec 2009

Adi, tak presne tie gumene nalepky do vane kupila aj kamoska 😀 som pozerala co to ma v kosiku ...

trpezliva
3. dec 2009

my sme kupovali tie najmensie tusim magnetky...uz nepamatam kolko stali, pred rokom to bolo. ale kukni , ma toho na stranke vela..aj cennik.

sloniiicek
3. dec 2009

kika - velmi pekne vecicky robi. 🙂

lolka - martinke sa to na plavani strasne paci. nieco podobne tam maju. a stale sa s tym chce hrat a lepit to na kachlicky. 😀

mm1
4. dec 2009

Ahojte Adi aj na MMB nájdeš veľa takého. hod si do vyhľadávača Magnetky... a vyhodí sa ti veľa obrázkov........ 🙂

veva1
4. dec 2009

ahojky
kikus ja ti radim o dusu a sama si neviem predstavit ako by som zvladla tvoju situaciu. Pre mna je od tomiho narodenia nocna mora ,ze budem musiet od neho niekde ist. Ale asi by to on zvladol bezomna ovela lepsie ako ja bez neho. Aspon vies ze lili bude v dobrych rukach 😉
inac ako dokazes rozchodit ze ti muz isiel na vianocne trhy? Ja som v tomto doma strasnaa to este nie som ani tehula s dietatkom doma. Ja idem z koze vyskocit ,ked moj muz niekam ide. Stale si pripominam ze ma na to narok,ze sa musi stretnut s kamosmi. No potom ma napadne zasa ze ,nech zoberie tomika a stretne sa s kamosmi cez den ,ako sa ja stretavam. A tak stale dokola.
tomasko minule vianoce uz behal a so stromcekom sme nemali problem. Dost pichal tak mu uz tomo z dialky ukazoval nonono. Ozdoby mam nerozbytne,len zopar gul aby sa cosi trblietalo,inac len z latky,slamy suseneho ovocia a medovniky. Tento rok dam aj zele aby mal co kradnut.
ak sa bojite ze strom spadne na dietatko tak ho priviazte 😉
takto pred rokom den pred oslavou tomaskovych narodiek nas skolila vsetkych crevna chripka. A dne idem na zachod a hnacka 😖 a to mi vcera povedali kamosky s ktorymi sme sa stretli ze hnackovali. Ma porazi ked sa to zopakuje.
od zajtra mam doma dvojrocneho chlapa 😵 😵 😵 😵

trpezliva
4. dec 2009

ahojteee...mozno sa nam narodi babo uz dnes! boli sme v ruzinove, lebo osm mala celu noc kontrakcie..a potom kopec hlienu s krvou, tak ma hned vysetrili. ale mame cakat doma na pravidelne a silnejsie kontrakcie, zatial su len take sporadicke. tak sa tessssiiiim, nemusim cakat do utorka.
idem si lahnut, este sa ozvem.

evitkamalicka
4. dec 2009

jeeej kikus drzim palce 🙂

veva1
4. dec 2009

kikus super,bude to 5. ako tomik. Budu mat svagrikovia naraz narodky 😵 drzte sa ,myslim na vas 😵

mm1
4. dec 2009

VEVI, VSETKO NAJ NAJ NAJ TOMIKOVI UZ DNES, KEDZE ZAJTRA JE SOBOTA A JA TU NEBUDEM!!!!!🙂

A KIKUSKA? TY SA DRZ A HNED DAJ VEDIET!!!!!!! JOJ MYSLIM NA TEBA!!!!!!!!!!!!

A Vevi, podľa mna Kikus bude mat dievku....🙂

svetluska.p
4. dec 2009

jeeej kocky, myslim na kikusku. aj podla mna bude dievcatko. to je take vzrusujuce. a neuveritelne. uz vecer budu mozno styria! 😵

mm1
4. dec 2009

Svetlus, hned mi pošli sms, lebo Kika si určite na všetky nespomenie.....!!!!!!! 🙂

svetluska.p
4. dec 2009

poslem, jaska, ze poslem 🙂

veva1
4. dec 2009

bude chlapec 😀

loss
4. dec 2009

kika myslime na vas,drzte sa 🙂

lolka
4. dec 2009

kika, no super, tak sa nakoniec babo hlasi samo 🙂 ja si tiez myslim, ze to bude dievka 😀
dnes som bola aj s muzikom pozriet kamosku v Ruzinove, co rodila 1.12., ma krasneho Miska 😵 moj muz uz chytal paniku ako zvladne porod - on ! znervoznel, zacal sa potit.....no, dufam, ze to potom zvladneme vsetci 😀 😀

lolka
4. dec 2009

skoro by som zabudla.....dnes sme boli na velkom ultrazvuku, Viki ma 1440 gr a polohu - v sede 😵
teraz som presne 30+1 tt a zodpoveda 29+4 tt.
len jedna vec ma znepokojuje, ked pozerala prietoky, tak doki zistila, ze ma vacsiu pecen a ulozenu vyssie v brusku pod srdcom 😕 v utorok ideme na Antolsku na konziliarny ultrazvku - dufam,ze to nebude nic vazne ☹
stretli ste sa s tym u niekoho ? 😕

luciasvk86
4. dec 2009

ahoj tak kamoska mala tyky problem ale mala je vpohode musia chodit na kontroli ci sa to nezvacuje ale ne nemoze papat vela sladkeho a slaneho a tehotenstvo a porod mala dobry ahoj

smejko1
4. dec 2009

loli - oni cez ten utz nevidia vsetko a zbytocne strasia........ bud kludna vsetko bude OK.......... inak ten tvoj muz, typicky chlap....... ako to ON zvladne ? 😀

kikuska - bude to chalan a drzim palcule.......... inak nemala ist kika cisarsky,? preco jej teda nechaju rozbehnut kontrakcie? 😕

lolka
4. dec 2009

lucia, tak to si ma potesila 😵 snazim sa byt v pohode, aby bola aj Viki, ale ved to poznate.....clovek caka co doktor povie 😅

smejko, presne, keby si ho videla....som mu vravela, nech si zvyka, ze za 10 tyzdnov sme tam 😀 😀

sloniiicek
4. dec 2009

jeeeeeeeeej kika. moc na teba myslime. baby, ak vam napise hned dajte vedieeeeeeeeeet. som strasne zvedavaa.

inak aj manzelovmu kolegovi. tak jeho synovi napr. az po par mesiacoch zistili, ze ma dieru v srdiecku. ale ze ho to neovplyvni, ze sa s tym da vpohode zit.

ja si myslim, ze to bude dievcatkoooooo. 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

podla mna to bude chlapcek

cucuska
autor
4. dec 2009

evi ??? ty si tehu ???? ty brďo tu sa toho pomenilo ja odpadnem

evitkamalicka
4. dec 2009

cucus vyzera to tak, ze ano....ale k dr. idem az o 2 tyzdne

emily3
4. dec 2009

kikaaaa tak cooooo? uy nas nenapiiinaj ako male gateeeee, s,e yvedaviiiiiiiiiiiii 😀 .....

evitka este raz gratuuuulujem .

evitkamalicka
4. dec 2009

emily dakujem 😵

cucuska
autor
4. dec 2009

No ahojte. No mam novinku Emka je bez plienok teda mame ich len na noc, vratili sme sa spať mali ste pravdu taaak sa tešim

cucuska
autor
4. dec 2009

evi tak to mooooc moooc mooooc gratulujeme 🙂 a tešime sa s vami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre