Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
1. feb 2010

buchla som do albumu zopar fotiek, len pre zaciatok. potom vam poslem linky. dufam, ze adminky ich nezrusia. po par dnoch ich sama dam prec, tak prosim o trpezlivost 😵 .

trpezliva
1. feb 2010

svetlus , bola si kraaaaaaaaasna nevesta 🙂 🙂 🙂 🙂 . este pridaj nejake 😉 .

veva1
1. feb 2010

Idem kuk. ale,ak ta zmazu daj kludne na fb sak sme tam uz vsetky

veva1
1. feb 2010

Krasne,to pocasie vam pridalo na romantike

emily3
1. feb 2010

svetlus.. 😀 😀 mz sme ho potom spacifikovali..experta maleho...ale mal tortu ano...a bol pri krajani torty.... 😉

svetluska.p
1. feb 2010

kocky moje, este nemam fotky. to len take na zaciatok. dam na fb, pripadne do webalbumu a poslem vam 😵 . Jozkova sestra s priatelom nam spravili nadherne foto v kastieli.

lolka
1. feb 2010

svetlus, joooj, bola si krasna, aj ked ta na tych fotkach neni dobre vidiet. uz sa tesim na tie dalsie 😉
a ten sniezik k tomu, hotova romantika 🙂

ja nemozem spat,muzik uz drichme pol hodku a ja som sa vytratila zo spalne 😖 malej sa v brusku nelubi ziadna poloha, tak kope o 106 😅

emily3
1. feb 2010

lolka no tak prijemne ponocovanie...poznam...a povedz malej Vikz nech nevymysla, 😉

ja sa trapim s diplo, cas sa krati, ale uz to balim, nevidim na to...dnes sme mali rusny den, kedze boli polrocne prazdniny a vcera sme sa vratrili zo skvelej svadby...doobeda sme sa smykali na com sa dalo a poobede sme isli na navstevu ku kamoske...ma tri deti, tak sme tam mali skolku 😀 ....

svetlus jeeeej ty tam mas aj nasu Monu... 😀 😀

lolka
1. feb 2010

a vidim, ze tu nie som sama 😀 mate to veru akcne, nemas cas ani ist spat .....ale uz bez nech sa aspon trochu vyspis.

ja neviem do kedy tu stvrdnem, ale asi si pojdem citat - to ma uspava
😵

emily3
1. feb 2010

lolka no uz sa mi oci krizia....ale snazim sa pisat diplo...do konca februara ju mam odovzdat a mam az..hmmm ani neviem, par stran...mam mat min. 40.... 🙄

petruci6
2. feb 2010

svetlus nadherne foto,daj aj nejaky detail nevesty 🙂
ty si bola ako princezna 😵

svetluska.p
2. feb 2010

petruska, diik 😵 ...jasne, ze dam fotky. len fotili nas Jozkova sestra s priatelom a nemame este od nich foto...hned ako sa dostaneme k fotkam, poslem vam linky 😵

mm1
2. feb 2010

svetlus ahoj, bola si krásna ako z rozprávky.... tam ako kráčate do kostolíka.... akoby kráčala popoluška po snehu.... 🙂

stankatt
2. feb 2010

ahojte, Svetlus krasna nevesta si bola 😉 tak este raz gratulujeme 🙂

my sa pomali zaucame v jasliach... bez placu to asi nemoze byt 😢 ale dnes to bolo uz lepsie ako vcera, zajtra ide na 2 hodinky.. juj nech si rychlo zvykne malinka moja

svetluska.p
2. feb 2010

dakujem kocky..aj za pohladnice..magdus, vcera sme dostali od vas 🙂

veva1
2. feb 2010

svetlus dnes pride asi nasa 😀
nadherne saty,sa tesim ked si ich zblizsia poobzeram

mm1
2. feb 2010

svetlus, som rada, že dorazila......aj keď až včera ale ja a moja hlava derava som to posielala až v piatok.... hambím sa 😔 ale to vieš, už som stará osoba......

veva1
2. feb 2010

No ja som poslala naschval az vcera. mi to prislo odveci gratulovat k niecomu co este len bude.

habibi78
2. feb 2010

svetlus, ja som posielala az dnes..... 😕
bola si prenadherna, tie fotky v snehu su uzasne, nasnezilo ako na objednavku.... 😵

mm1
2. feb 2010

Habi, teraz som pozerala fotky malinkej... toto je to babatko, čo sa narodilo o 2 mes. skôr a s takými problémami???? pred tým si nemala fotečky, tak som ani nezaregistrovala.
ved je úúúúúúúúúúúúúúúúúúplne cool nádherná 🙂

zuzkaprofant
2. feb 2010

habibi tvoja mala cista ty za mala🙂))

Svetluska kde su fotky aj ja chcem pokukat aka si bolakrasna

dievcata moj maly v noci katastrofa neviem co mam snim robit vcera mi nezaspal s martinom ja som ho musela ukladat a ma obrackal tak ze az spoare som mala mokre 😀 chuda moje neviem co mu bolo a v noci sa budil kazde 2 hodky tak som nic nespala plackal v postielke tak som ho musela o pol noci brat ku sebe a pri mne sa vrtel a vkuse ma capkal ci som tam bo hruza a nad ranom mi spal na ramene tak v jednej miere som spala ☹

a mm je chory sopel ma apod bo isiel vyhadzat vtej zime sneh ale len v bundicke tak sa prechladil 😖 😠 😠

habibi78
2. feb 2010

mm, dakujem, hej, mala je uz velka slecna, som stastna ze to takto dobre dopadlo.... aj ked byva chorlava, ale da sa to zvladnut... musim dat nejake nove fotky.. 😵

zuzu, mne ked je mala nachladena, tak sa zvykne z hlienov zvracat...naposledy ovracala komplet draheho, celu postel, pestieranie, vsetko..... nebude maly chorucky?
my sme doma vsetci komplet chori, ja jedina zatial nie som na antibiotikach...
zuzu, svetluska ma par fotiek tu na MK vo svojom albume.... 😉

evitkamalicka
2. feb 2010

ahoj kocky, ja som dnes konecne urobila vodicak tak sa tesim, ze mozem soferovat

habibi78
2. feb 2010

evitka, tak to je velka vec, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam, prajem ti vela len stastnych kilometrov, nech ti auticko sluzi a s nikym sa nezraza 😵 😵 😵 😵

loss
2. feb 2010

ahojte

tak my sme vsetci chori Miuske stale odsavam sopliky a Nelluske to tecie von obe su uplackane tak zase mame co robit Tono je tiez chory a ja zacinam kaslat ☹

evitkamalicka
2. feb 2010

habibi dakujem strasne sa tesim, milujem soferovanie a manzel sa tesi, ze konecne nebude musiet soferovat on, lebo on nejako extra soferovanie nemusi

habibi78
2. feb 2010

loss, to ti nezavidim, mat doma chore deticky je najhorsie.... 😒
Sofi je na tom uz lepsie, aj sa mi predtym snivalo s odsavackou soplov.... 😠
evit, ja som si urobila vodicak v 18, do 25 som do auta nesadla....vies ako som sa prinutila soferovat? Drahy ma prinutil, aby som si kupila auto...pol roka stalo na parkovisku.... jedneho dna vonku strasne prsalo, pozrela som sa rano z okna a povedala som drahemu, ze idem do roboty autom...prislo mi to uplne prirodzene..... isla som 30, ale dosla som... teraz je to uz super, neviem ako som tolke roky dokazala zit bez auta.... 😀 😀

teuska
2. feb 2010

ahojte babenky 😅
No tak ja som malinko na dne ☹ Dnes som uplne zbytocne sla do nemocnice,a mam to asi 25km, lebo akurat v utorok neordinuju na rizikovom, , co mi ale vobec sestricka nepovedala a vraj to musela vediet, urobili mi akurat ctg. Vraj je to o.k. A potom som sla k mojmu lekarovi, ale ordinoval tam iny a ten mi povedal, ze aj ked je maly otoceny stale KP, tak mozem rodit spontanne. Vraj ma len 3140g a ten moj ma strasil ovela vacsim babom, ale teraz komu verit. Sa velmi bojim toho spontanneho porodu, ked je maly takto otoceny, aby som mu neublizila. Co ked nebudem vladat tlacit? A vraj CS musi schvalit primar a mam z toho vsetkeho zly pocit. Aj som si poplakala, ked som prisla domov, lebo sa citim strasne unavena zo vsetkeho a hlavne z toho, ze stale neviem na com som. Tak ak ani zajtra nic nevybavim asi ma porazi. A zistil mi malo zeleza, takze aj tam moze byt pricina mojej neskutocnej unavy 😖

emily3
2. feb 2010

teuska drzkaj sa posledne tyzdne pred porodom su hrozne, a bude to dobre, nic nie je tak zle ako to vyzera...pekne si oddychni, a nemysli na to,. maly sa narodi v poriadku. 😉 😉 teus a na fotke vyzeras skvele, len take brusko...asi si vela nepribrala.... 😉

teuska
2. feb 2010

jaj Emily, diky za povzbudenie 😅 Mas pravdu, ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa vari. A diky za pochvalu, pribrala som 15 kg, ale vidiet na mne len brusko, lebo som predtym bola velmi chuda. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre