Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
4. feb 2010

kocky, uz som tu...vevus, mna to mrzi....aj Jozka, ale chceli sme ist divadlo a potom stretka absikviva.....no teplota, piska mu v hrudniku..ja som si postavila hlavu, ze s takym s nim nejdem...Jozko by siel..ale fakt bledy, slaby, tak to by sme prd z toho celeho mali.....

lante
4. feb 2010

Babule?? Takže túto sobotu 6.2. ?? o 10:00?? Dajte mi to niektorá potvrdené do IP prosíííme, chcem ísť aj detvákmi....nech sa Vili vyjaší.....

loss
4. feb 2010

ahojte

svetluska aj ja zelam jozkovi skore uzdravenie
a ako to vyzera s tym megastredkom?
zajtra idem ku kadernicke uz sa celkom tesim trocha sa ucloviecim pri deturencoch moc nestiham 😀

cucuska
autor
4. feb 2010

juuj lossik tak ti prajem prijemný deň🙂

mm1
5. feb 2010

svetluš, keď tak to prosím posuňme o týždeň, o dva potom nemôžeme my.... ☹
a tiež prajeme skoré uzdravenie Jožkovi....asi veľa spieval na svadbe... ale nie, robím si samoška že žarty.... 🙂

Vevi a nemôžete tu zostať celý týždeň??? Hmmmmmm???????? 🙂

ale naše stretko platí baby áno??????

emily3
5. feb 2010

ahojko tak cooo? spravime " skusobne stretko" a potom na ostro?

dnes mam poobede skuku nic neviem... 😝 ..ale uy som v stadiu, ye para to tlaci 😅 🙄

lolka
5. feb 2010

dako to tu viazne.....

zajtra to stretko plati, nie ? ved kej uz aj veva dosla, tak to nebudeme rusit a ostatne mozete.
hobli, vy ste na tom ako ? podarilo sa ti to zariadit ? 😕 a keby aj nie, tak svetluska dojde, ked budu zdravi, tak si stretko zopakujete 😉
takze, ako napisala emily, zajtra "skusobne stretko" a potom na ostro 😵

emily, to pozname......kolkokrat si pisala, ze nic nevies a nakoniec si to urobila 😀

lossik, relax u kadernicky vzdy potesi, clovek sa zasa citi ako "clovek", ze ? 🙂

emily3
5. feb 2010

lolka ako sa mas? co mala Viky nechce sa jej?

loss ako zvladas mamina?

tak tesim sa na zajtra, ( aj ked stale nemam presne predstavu kde to je, ale snad ma navigujete.... 😅 jeden kocik a tri deti asi neprehliadnete nie? potom na ma kricte...Tu smeeeee 😀 😀 😀 😀

lolka
5. feb 2010

emily, Viki sa zatial nechce - mozno si pocka do terminu, ale ja by som to uz aj brala......posledny tyzden som ako tulen - teda sa tak citim, brucho furt tvrdne,kostr boli, o spani ani nehovorim 😒
a este ma zacala trapit aj nadcha, tak do seba lejem caje s citronom a medom a davam si kvapky do nosa. horucku nastastie nemam.

a zajtra nas urcite zbadas - alebo my teba 😀 a to ihrisko je na jednom konci Avionu a na druhom bolo kedysi kino, teraz je tam klzisko + obchody (tak tam nechooooood)

lolka
5. feb 2010

jeeeej, ja uz ma 40tt 😀

veva1
5. feb 2010

zajtra vas cakam v avione a dufam ze vas pride co najviac

h0blinka
5. feb 2010

no nic neruste, ja som vybavila aby si mohli prist, muzikovi ide niekto pre tovar
takze avion na tych gumených zvieratkach o 10tej?
petru kde si zajtra viem ist pre vas 😀 😀 😀

sloniiicek
5. feb 2010

caute kocky. tak zajtra sa uvidime. 🙂 skoda, ze svetluska nemoze prist. ☹ ale hlavne nech sa poriadne uzdravi.

petruci6
5. feb 2010

super idemeeeeeeeeeee 🙂 🙂

sloniiicek
5. feb 2010

Tak pre vsetky, ktore su neni iste. zajtra o 10.h v Avione - ako je Ikea na tych gumenych preliezkach. 😀

h0blinka
5. feb 2010

lolka ty mas ake pekne cislo 😀 😀 😀

lolka
5. feb 2010

ze hobli, aj mne sa paci 😀
a super, ze dojdete aj s petru a linduskou 😉

loss
5. feb 2010

ahojte
tak sa mi zda ze ta kaderka ma az moc ostrihala 😒
tak vam zavidim stretko skoda ze som taaak daleko 😔
loli 40tt takze tento tyzden to pride ci az buduci?

lolka
5. feb 2010

loss, podla TP co mam v tehu knizke,by som mala rodit presne buduci piatok 😀

veva1
5. feb 2010

tak tomo mi teraz zaspal jaj to budeme v noci zasa zit.
a to co tu mate za pocasie,sak sa ani von neda ist. trcime s tomom sami dnu ani hracky nemame,este ze su tu dve korely a rybky a internet

lolka
5. feb 2010

vevi, super poco ze ? 😖 tak chodte do nejakeho centra do detskeho kutiku...hm...

lia
5. feb 2010

co sa tu robi??skacem tu jak:skace zaba po blate,kupime jej ... 😀 😀 😀 😀 loli,takto ti coskoro precvakne 😀

lolka
5. feb 2010

lius, mne je dobre, som domenko a rano ked som vencila, tak bolo poco v pohode 😀
zajtra dojdete dufam !!!! 😕

lia
5. feb 2010

uz o 10tej??ked bude Lea hore tak dondeme 😉

lolka
5. feb 2010

oukej, cakaaame a tesime sa 😉

lia
5. feb 2010

aj myyyy 😀

svetluska.p
5. feb 2010

ahoj sojky
Jozko spi, ja som zapla pc a uvayujem, ci zapnem aj pracku 😀

petruci6
5. feb 2010

lius aj my sa na vas tesime aj na malu leusku 🙂 🙂
lindula strasne zboznuje male babatka,tie su pre nu aj vacsie aj vyssie,na vsetko len babo,babo,babo 😀

lolka
5. feb 2010

svetlus, tak to je dilema 😀 aj ja som s tym dnes bojovala a zapla .... som si povedala, aby mal muzik ciste veci keby ma to chytilo 😀

svetluska.p
5. feb 2010

lolik, panecku, ale to zbehlo....myslim na teba s vikinkou....ak si za a budeme v BA v tom case,ked budes v nemocke, mozem ta prist pozriet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre