Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
18. feb 2010

Inac nasa Lili ma vzdy nejaku oblubenu vetu, ktoru dokolecka opakuje...teraz stale hovori ze "kde si milacik?". hra sa s hrackami a akoze jedna sa pyta druhej..alebo to povie mne, emilovi, johanke...A neviem kde to pocula, lebo my si tak doma nehovorime. 😅 Sranda, tie deti, nieco zacuju a hned si to pamataju.
Ale hovori aj coraz viac slovicok aj v madarcine, comu sa velmi tesim..aj muzik sa rychlo od nej uci. 😀
VCera som tu vec na mimiakucii nevyhrala, ale to bole ine supy, co tam baby prihadzovali, nakoniec sa to vydrazilo drahsie ako to predavaju v obchode.nechapem,

zuzkaprofant
18. feb 2010

kika co robila malicka ze sa skoro zadusila 😕

sloniiicek
18. feb 2010

smejko - inak mne bolo podozrive, ze sa takto pytas? nepolozila som ti ja nejaku otazku ohladom tehotenstva? lebo presne takto isto si sa vtedy vypytovala, ked sme boli pozriet tusim kiku v nemocnici, ked porodila lili a par dni na to si oznamila, ze cakate damienka. 🙂 inak ja som mala tusenie. 😀

trpezliva
18. feb 2010

Zuzi, plakaaaala a plakallaaaaaa....uz od kedy sme sedeli na nocniku s Lili...takze vkuse aj 20 minut a len sa to zhorsovalo. No co som mala robit, Lili trebalo uspat. Tak sa uplakala Johanka az do spanku, teraz urcite potiahne aj tri hodky. 😎
Adi, zlatucka je Martinka v tej maske. Ja som Lili objednala masku od sesrty, tak som zvedava, ci bude mat uspech. ale to az v aprli uvidite, na jej oslave. 😅
svetluuuuskaaa..uz by som aj isla nieco poupratovat, len cakam, cakam na spravicky.

emily3
18. feb 2010

svetuska kvoli tebe som zas zapla Pc.. tak coooo?

inak Misko este hovori " pestan" to ked don ho hudiem basnicky..nic nepovie a o par dni zacne sam..to robil aj Marek, ze nic nic nic a potom povedal celu basnicku....inak sa mu pusa nezastavi...este keby som mu rozumela 😅

sloniiicek
18. feb 2010

vdaka kika. to bolo len tak narychlo vymyslene. 🙂 tesime sa na vas. 🙂

smejko - nedame si rande? mohli by sme vas s martinkou prist pozriet. 🙂

martinke sa tiez usta nezastavia. tak strasne blaboce. a obcas do toho nejake zrozumitelne slovo hodi. 🙂

zuzkaprofant
18. feb 2010

jaj tak spon ti pospinka mala moj apsinka ja ho na ruckah cuspavam on je rozmaznany ale co mam robit ked ho tak lulbim uz mam ruky vytahane co na ruckach je noseny 😀 😀 ale babka mu da poradku o mesiac ideme na sk tak to bude mores 😀 😀 alebo este mi ho vacej rozmaznaju

inac ja vas obdivujem ako stihate 2 deticky ja len po malom vkuse upratujem bo bordel robi vsetko vytahuje mi v kuchyni jeho si misky oblubene steluje mi sporak vie ho zapnut tak len kontrolujem alebo mi zdrha do spalne pred zrkadlo a tam sa bozkava uz vie sam dvere odtvorit budhcce do nich a oni sa mu otvoria potom si za sebou zavrie aby som ho nenasla 😀 😀

ja som dne k.o vonku sa nejde nevladzem nic oci sa mi zatvaraju same 😀

veva1
18. feb 2010

tomove oblubene nepapuluj to povie hned ako zacuje vetu ticho bud ma to take spojene a najnovsie ked sa ho tety pytaju daco tak im povie nestar sa 😔 😀

trpezliva
18. feb 2010

Lili rada hovori basnicky, ale vzdy len posledne slovicko opakuje so mnou. medvedku daj LABKU,pojdeme NA SVADBU..atd. ale v aute si vyzaduje co chce pocuvat ona, radio nesmiem zapnut ani nahodou, to hned krici, toto nie..

veva1
18. feb 2010

volala som so svetluskou

evitkamalicka
18. feb 2010

veva a ako?

emily3
18. feb 2010

veva???? ty tajnoskarka tak co?????? nenapinaj ako male gate....

zuzkaprofant
18. feb 2010

vevi no pis nbo tu cakam a nejdem si lahnut doraz sa mi maly zobudi 😀

svetluska.p
18. feb 2010

ahoooj sojky moje

trpezliva
18. feb 2010

svetluska, ahoooj!! kukam striedavo na mobil a na net, ci sa ozves.

trpezliva
18. feb 2010

skoro som si medzitym zmenila nick na "netrpezlivu"

evitkamalicka
18. feb 2010

svetlus ahoj

svetluska.p
18. feb 2010

tak prisla som k dr., lahla som na kozu a kym startovala uzv, tak mi hovori, ze hcg nam sice podrastlo min., tyzden, ale zda sa jejm, ze pomaly, ze asi este vezmeme krv a pozrtieme. ze bud to je veelmi skore tehu,m al. nevie...na to zacala zospodu ultrazvukovat a hned, ze je to taam! ze pekne uz vidno, vyrysovanejsie, plodovy vak, ze ma pocit, ze uz vidno aj akciu, ale nie je to este tak zretelne, aby to potvrdila na 100%. Takze beriem dalej duphaston 3xdenne, mam ostat doma, bud. tyzden vo stvrtok hovorila, ze uz bude pekne vidiet akciu, tak mam ist rano na 8mu. a ze skjontroluje uzv a potom uz aj porobi odbery.

veva1
18. feb 2010

ahoj svetlus,aj ty si tu?

sloniiicek
18. feb 2010

my sme boli tiez na cviceni a tesne pred domom mi martinka zaspinkala v kociku. lebo bola hore uz o 6.30 h. tak som ju preniesla do izby vyzliekla a spinkala dalej. 🙂

evitkamalicka
18. feb 2010

svetlus parada, super

svetluska.p
18. feb 2010

pozdravuje vas setky Jozko, ze je uzasne, ako ma podporujete.

evitkamalicka
18. feb 2010

ja idem zajtra na odber na AFP, tak drzte palce

svetluska.p
18. feb 2010

uz by som najradsej, keby bol bud. stvrtok. do papiera este napisala, ze akcia nepritomna, ale povedala mi, ze je mysli, ze akcia je. ja som tiez videla len taku ciernu machulku ako podskakuje tak jemne. tak verim, ze nas drobcxek milovany je bojovniiiik a bud. tyzden sa ukaze.
este ma troska hloda neistota, ale som stastna!

trpezliva
18. feb 2010

svetluska!!! to je paraaaadaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! velmi, velmi, velmi sa tesim!!!!!! naozaj!! som sa bala, ze nieco nei je v poriadkU!!! tesim sa s vami! a nie ze ta napadne ist do robotky, len pekne doma oddychuj,ako doteraz!

zuzkaprofant
18. feb 2010

svetlus tak to je dobre nie drzime palceky pekne nozky vyloz a odychuj pekne sa tesime

dievcence vcera som muzovi vysvetlovala co a ako ze uz 2kolo babetiek ide a ze ako sa stretavate skoda ze ja som sa s vami nikdy nestretla lebo ste tak daleko jedine svetluska je z vychodu ze?

emily3
18. feb 2010

svetluska skvele... 😀 😀 😀 tesime sa.....drobcekovi.....huraaaaa

veva1
18. feb 2010

ja sa velmi tesim svetlus a veri ze tento krat bude z tychto pociatocnych stresov v okt.poriadny svetlusiak

trpezliva
18. feb 2010

jaj, citam, ze mas byt doma..ved preto!!! 🙂 svetluska, to je vyborne! a na kedy ti dala predbezne termin, po alebo pred Aleskou?

mm1
18. feb 2010

svetlušík, no super...... teším sa s Vami 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre